موضوع فعالیت شرکت ها

موضوع فعالیت شرکت ها

نیک 2 - موضوع فعالیت شرکت ها

 موضوع فعالیت شرکتها

 موضوع فعالیت شرکتها،انواع شرکت ها در سال 1403

موضوع شرکت مربوط به نوع فعالیتی است که شرکت برای آن منظور تشکیل و ثبت شده است. برای بعضی از فعالیت ها قوانین و مقررات خاصی در نظر گرفته شده است. که برای انجام آن تحت عنوان موضوع فعالیت ثبت شرکت بایستی از مراجع مربوطه مجوز لازم گرفته شود و بعد برای تاسیس شرکت  اقدام نمود.

موضوع فعالیت شرکتها،انواع شرکت ها

پس اگر در مرحله ای به مشکل برخورد کردید کافیست گوشی خود را برداشته و با گرفتن شماره های تماس 09184220933 و 09189414281 با مشاور ما تماس بگیرید.

موضوع فعالیت شرکت خدماتی سهامی خاص

 موضوع فعالیت شرکتها،انواع شرکت ها در سال 1403

شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود

تامین نیروی انسانی متخصص ، ماهر و نیمه ماهر و نیروی کارگری–اجاره و تهیه ماشین آلات سبک و سنگین و  ترابری و راه سازی –خدمات نظافتی، تعمیر، نگهداری و تجهيز تاسيسات کارگاههاي شرکتهای دولتي و غير دولتي – امورات آشپزخانه و رستوران (تامین غذای بخش –  دولتی ، خصوصی و تعاونی) –پیمانکاری –  در زمینه خدمات شهری از طراحی ایجاد و نگهداری فضای سبز و محوطه سازی و احداث آبنما – انجام خدمات مشاوره ای و پیمانکاری ، طراحی ، مطالعات و اجرای طرح های تولید، توزیع و انتقال نیرو اعم از نیروگاه ها، شبکه برق و تاسیسات برقی ، پستهای توزیع و الکترونیک عام و خاص – سیستمهای کنترل و ابزار دقیق و نظایر آن

موضوع فعالیت شرکتهای خدماتی 

 موضوع فعالیت شرکتها،انواع شرکت ها در سال 1403

تامین نیروی انسانی متخصص، ماهر و نیمه ماهر و نیروی کارگری و راننده – ارائه خدمات در زمينه هاي تاسيسات، باغبانی، نیرو های خدماتی و   آشپزخانه و تهيه و طبخ غذا و خدمات  نظافتي و تعمير و نگهداري کارگاههای بخش خصوصی و دولتی – پيمانکاري کليه خدمات در زمينه خدمات شهري اعم از طراحي،ايجاد و نگهداري فضاي  سبز.

امورات مربوط به توليد، توزيع و انتقال نيرو اعم از نيروگاهها، شبکه هاي برق و تاسيسات برقي، پست هاي توزيع  و الکترونيک عام و خاص- انجام عمليات نصب پروژه هاي برق فشار قوي و ضعيف – کابل کشي – تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمانها و کارخانجات صنعتی و نیروگاهها – ارائه خدمات فنی و پشتیبانی و مشاوره و طراحی و نگهداری فنی و نظارت فنی در امر پروژه های تاسیسات برقی و مکانیکی و الکتریکی طراحی و اجراء انواع دکل های ثابت و متحرک.

موضوع فعالیت شرکت های حفاظتی

 موضوع فعالیت شرکتها،انواع شرکت ها در سال 1403

انجام امور صنايع امنيتي حفاظتي و نظارتي (درب و سيستمهاي ضدّ سرقت، دوربينهاي مداربسته، تلفن سانترال مرکزي، سيستمهاي کنترل تردّد و مديريت آلارم، آنتن مرکزي و شبکه هاي کامپيوتري ) – کلیه لوازم ایمنی آتش نشانی (سیستم های الکترونیکی  اعلام و اطفاء  و درب های ضد حریق )، مشاوره و طراحی و اجرای سیستمهای رایانه و پیاده سازی شبکه های نوین رایانه ای و تجهیزات جانبی رایانه ای ،طراحی و تولید و اجرای سیستمهای امنیت شبکه و ارائه خدمات تخصصی در رابطه با شبکه های مبتنی بر فیبر نوری و شبکه های بیسیم و راه حلهای ارتباط با اینترنت جهت سازمانها، طراحی و تجهیز کارگاههای هوشمند.

موضوع فعالیت شرکتهای برقی

مشاوره، طراحی و نظارت و اجرای پروژه های توزیع، انتقال و تولید نیرو – اجرای عملیات نصب پروژه های برق فشار قوی و ضعیف، ترانسفورماتورهای هوایی و زمینی – کابل کشی و سرکابل – راه اندازی موتورهای چند سرعته، طراحی و ساخت تجهیزات آموزشی (آزمایشگاهی و کارگاهی)، عملیات تعمیر و نگهداری از نیروگاه های برقی،  تاسیسات نیرو رسانی، دیزل ژنراتورها و پست های هوایی و زمینی – برقی نمودن چاهها و پمپاژهای آب کشاورزی – عملیات بازاریابی و فروش تجهیزات شبکه و پستهای هوایی و زمینی فشار قوی، متوسط و ضعیف – نظارت و اجرای کلیه پروزه های برق صنعتی و تاسیساتی.

موضوع فعالیت شرکت خدمات کامپیوتری

موضوع فعالیت شرکتها

انجام کليه فعاليتها در زمينه طراحي، اجرا، نصب، محاسبه، نظارت فني، تعمير و نگهداري، ارتقاء اسمبل انواع سيستم هاي سخت افزاري کامپيوتري، تجهيزات شبکه، کابل کشي شبکه ، تجهيزات مخابراتي، انجام امور نرم افزاري کامپيوتري (پس از اخذ مجوزهاي لازم)-تامين مواد اوليه قطعات ماشين آلات و تجهيزات مرتبط – خريد و فروش و واردات و صادرات کليه کالاهاي مجاز بازرگاني- انعقاد قرارداد با اشخاص حقيقي و حقوقي- شرکت در مناقصات و مزايدات دولتي و خصوصي- اخذ وام و تسهيلات بانکي به صورت ارزي و ريالي- اخذ و اعطاي نمايندگي و ايجاد شعب در داخل و خارج از کشور-شرکت در نمايشگاهها و همايشها و سمينارها و کنفرانس ها در داخل و خارج از کشور.

موضوع فعالیت شرکت تجارت الکترونیک

موضوع فعالیت شرکتها

انجام كليه فعاليت هاي مربوط به تجارت الكترونيك توليد و ارائه رايانه خدمات اینترنت (isp) توزيع اينترنت ( ISDP ) خدمات انتقال داده ها ( PAP ) مشاوره و نظارت به اجراي طرح هاي انفورماتيكي- شبكه داده ها وارائه اجرا و پشتيباني – تحليل طراحي توسعه اجرا و پشتيباني فني كليه سيستم هاي رايانه اي بازار يابي غير هرمي و غير شبكه اي -طراحي وب سايت و خدمات اينترنت مشاوره فن آوري اطلاعات و تعمير و راه اندازي قطعات و تجهيزات الكترونيك شبكه – نصب و راه اندازي سيستم هاي مخابراتي به جز مواردي كه در انحصار شركت مخابرات ايران مي باشد – تعميرات سخت افزار خدمات عمومي تلفن ثابت ( PSTN) خدمات مخابراتي ارتباط همراه بين المللي ماهواره اي.

موضوع فعالیت شرکت خدمات اینترنتی و طراحی سایت

– انجام خدمات اجرائي، عملياتي، فني و مهندسي در زمينه موضوع فعاليت شرکت-نصب و راه اندازي و تعمير و نگهداري تجهيزات رايانه‎اي و الکترونيکي و مخابراتي – مکانيزه کردن سيستم‎هاي اداري و اجراي سيستم‎هاي مکانيزه شده-طراحي سيستم‎هاي مختلف رايانه‎اي – طراحي صفحات اينترنتي و پشتیبانی و مدیریت آن – توليد نرم افزار -ارايه خدمات اينترنتي و اينترانت – خريد و فروش کامپيوتر و لوازم جانبي آن و سيستم‎هاي الکترونيکي  – طراحي، نصب، اجرا و پشتيباني شبکه داده ها – توليد، فروش و پشتيباني نرم افزارهاي سفارش مشتري –کافي نت- طراحی سایت – توليد انواع اپليکيشن .

موضوع فعالیت شرکت کشاورزی و دامداری

موضوع فعالیت شرکت کشاورزی، دامداری و پرورش آبزیان و طیور 

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت کشاورزی، دامداری و پرورش آبزیان و طیور انتخاب می کنند. در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

کشاورزی شامل احیای اراضی و کشت نباتات علوفه ای و غلات برای تعلیف احشام و دام و طیور و توسعه مراتع سبز و بیابان زدایی، ایجاد صنایع تبدیل و بهبود مواد خام تولیدی به مواد قابل مصرف – طراحی و احداث و اجرای دامداری های صنعتی و واحد های پرورش طیور و آبزیان – طراحی محاسبه و اجرا و تجهیز و احداث مجتمع های گل خانه ای به منظور پرورش انواع گل و گیاه و صیفی جات و میوه جات گلخانه ای – ایجاد حوضچه ها و استخر های پرورش آبزیان – فروش کلیه محصولات باغی و فرآورده های کشاورزی و دامی و آبزیان – واردات تجهیزات – ماشین آلات و خوراک دام و طیور و آبزیان

موضوع فعالیت شرکت های دام وطیور

موضوع فعالیت شرکتها

خرید دام و طیور و خرید نطفه از داخل و خارج کشور – فرآوری کلیه محصولات کشاورزی – بسته بندی کلیه فرآورده های غذایی و کشاورزی – بازرگانی شامل خرید و فروش و صادرات و واردات کلیه کالاهای بازرگانی – گشایش اعتبارات و L/C برای شرکت نزد بانک ها و ترخیص کالا از گمرکات داخلی.

اخذ و اعطای نمایندگی کمپانیهای معتبر داخلی و خارجی – ایجاد شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی

ایجاد شعب و نمایندگی در داخل و خارج از کشور.

اخذ وام و اعتبارات بانکی به صورت ارزی و ریالی از کلیه بانکهای داخلی و خارجی.

شرکت در کلیه مناقصات، پیمانها و مزایدات دولتی و خصوصی اعم از داخلی و بین المللی.

 

موضوع فعالیت شرکت کشاورزی و فضای سبز 

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت  کشاورزی و فضای سبز انتخاب می کنند در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

کشاورزی شامل احیای اراضی و کشت نباتات علوفه ای و غلات برای تعلیف احشام و دام و طیور و توسعه مراتع سبز و بیابان زدایی – طراحی و احداث و اجرای دامداری های صنعتی و واحد های پرورش طیور – طراحی و نگهداری و انجام نگهداری فضای سبز و محوطه سازی – رنگ آمیزی و زیبا سازی معابر – بازسازی ابنیه و بافتهای فرسوده شهری – طراحی و محاسبه و اجرا و تجهیز و احداث مجتمع های گلخانه ای به منظور پرورش انواع گل و گیاه و سیفی جات و میوه جات گلخانه ای – ایجاد حوضچه ها و استخر های پرورش آبزیان –  فروش کلیه محصولات باغی و فرآورده های کشاورزی و دامی و آبزیان – خرید و فروش و واردات و صادرات کلیه کالاهای بازرگانی – اخذ و اعطای نمایندگی – اخذ وام و اعتبارات بانکی – شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی.

 

موضوع فعالیت شرکت های پزشکی 

موضوع فعالیت شرکتها

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت  پزشکی انتخاب می کنند. در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

ارائه کلیه فعالیتها در زمینه تهیه و تولید و خرید و فروش و خدمات پس از فروش کلیه تجهیزات و قطعات پزشکی – بیمارستانی – آزمایشگاهی پس از اخذ مجوز های لازم.

اخذ و اعطای نمایندگی شرکتهای تولید کننده تجهیزات پزشکی پس از اخذ مجوز های لازم.

خرید و فروش و واردات و صادرات کلیه کالاهای بازرگانی ایجاد شعب و نمایندگی در داخل و خارج از کشور.

اخذ وام و اعتبارات بانکی به صورت ارزی و ریالی.

ترحیص کالا از گمرکات داخلی کشور انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی.

شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی.

موضوع فعالیت شرکت علمی پیراپزشکی

موضوع فعالیت شرکتها

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت علمی پیراپزشکی انتخاب می کنند. در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت :

ارائه خدمات مطالعه در حوزه های پزشکی و پیراپزشکی

تحریر مقاله های مربوط به برگزاری کنفرانس ها و همایش ها و سمینارهای مربوط

ارائه مشاوره در حیطه موضوع شرکت و عقد قرارداد با ارگانها و اشخاص حقیقی و حقوقی و انجام پروژه های مرتبط با موضوع فعالیت شرکت.

شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی و انتشار نشریه مرتبط با فعالیتهای شرکت ( در صورت نیاز پس از اخذ مجوز های لازم ).

موضوع فعالیت شرکت های یدکی برودتی حرارتی

موضوع فعالیت شرکتها

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت  یدکی برودتی حرارتی انتخاب می کنند. در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

خرید و فروش و واردات کلیه تجهیزات – سیستم ها و قطعات یدکی و جانبی دستگاه های برودتی و حرارتی.

همچنین اخد و اعطای نمایندگی شرکت های معتبر تولید کننده سیستم های مذکور در داخل و خارج از کشور.

واردات تکنولوژی و صنایع مادر در ارتباط با سیستم های برودتی و حرارتی – برپائی غرفه و شرکت در نمایشکاه های بین المللی.

اخذ وام و اعتبارات بانکی بصورت ارزی و ریالی از بانک های داخل و خارج از کشور.

خرید و فروش و واردات و صادرات کلیه کالاهای بازرگانی.

شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی.

 

موضوع فعالیت شرکت برگزاری نمایشگاه

برگزاری نمایشگاه های تخصصی داخلی و بین المللی.

برپایی همایش ها -کنفرانسها – سمیناره ها و کلیه خدمات نمایشگاهی اعم از طراحی – نصب و اجرا و ساخت انواع دکوراسیون داخلی و نمایشگاهی و غرفه سازی.

اخذ و اعطای نمایندگی شرکتهای معتبر داخلی و خارجی.

ایجاد و برپایی غرفه و شرکت در کلیه نمایشگاه های بین المللی.

موضوع فعالیت شرکت تولید نان صنعتی

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت تولید نان صنعتی انتخاب می کنند در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

تولید و بسته بندی و توزیع انواع نان های صنعتی

تجهیز راه اندازی و طراحی خطوط تولید نان صنعتی

همچنین انجام کلیه فعالیتهای تجاری و بازرگانی اعم از تهیه تولید، توزیع پخش و بسته بندی کلیه محصولات و فرآورده های غذایی، انواع پروتئین و ویتامین.

خرید و فروش و واردات و صادرات کلیه محصولات فوق الذکر و کلیه کالاهای بازرگانی.

بازاریابی غیر هرمی و غیر شبکه ای.

گشایش اعتبارات و L/C برای شرکت نزد بانک ها و ترخیص کالا از گمرکات داخلی.

اخذ و اعطای نمایندگی کمپانیهای معتبر داخلی و خارجی

شرکت در نمایشگاه های بین المللی داخلی و بین المللی اخذ وام و اعتبارات بانکی بصورت ارزی و ریالی از کلیه بانکهای داخلی و خارجی.

شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی.

موضوع فعالیت شرکت کارشناسی، اشتغال زایی و مدیریتی

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت  کارشناسی، اشتغال زایی و مدیریتی انتخاب می کنند در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

ارائه کلیه خدمات در زمینه مشاوره و مشارکت و سرمایه گذاری در کلیه پروژه های عمرانی، تولیدی و صنعتی و بازرگانی و خدماتی.

واردات تکنولوژی و صنایع مادر به منظور پویایی.

اشتغال زایی و بهره وری از نیرو های بومی داخل کشور و مناطق محروم در جهت رشد صنعت و اشتغال.

تعامل و ایجاد روابط و مناسبات داخلی و خارجی به منظور مشارکت و سرمایه گذاری در جهت رشد و بهبود و بالا بردن تولید و کیفیت تولید داخلی.

تامین نیروی متخصص انسانی مورد نیاز شرکت.

پیش بینی بازار و تحویل و بررسی و مهندسی فروش.

همچنین ارائه کلیه خدمات مدیریتی اعم از مدیریت پروژه MC، مدیریت پیمان، و پروژه، مدیریت مشاوره کیفیت، مدیریت بازرگانی، مدیریت استراتژیک در کلیه مراحل پروژه.

بهبود کاربرد مدیریت پروژه از طریق وضع و اصلاح روش ها مطابق استاندارد های بین المللی.

خرید و فروش و واردات و صادرات کلیه کالاهای بازرگانی.

اخذ و اعطای نمایندگی شرکتهای معتبر داخلی و خارجی.

اخذ وام و اعتبارات بانکی به صورت ارزی و مالی.

شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی.

 

موضوع فعالیت شرکت های پوشاکی

موضوع فعالیت شرکتها

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت  پوشاک انتخاب می کنند. در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

تهیه، تولید، پخش و خرید و فروش و واردات و صادرات انواع پوشاک مردانه و زنانه اعم از کت و شلوار، پیراهن، شلوار جین، شلوار کتان، تی شرت و پولو شرت.

نصب و تجهیزو راه اندازی خطوط تولید کارخانجات تولیدی پوشاک اتوماتیک و صنعتی و آنزیم زنی جین.

صادرات و واردات انواع پوشاک و تولیدات شرکت.

اخذ و اعطای نمایندگی شرکتهای معتبر داخلی و خارجی.

اخذ وام و اعتبارات بانکی بصورت ارزی و ریالی ، گشایش اعتبار L/C

ایجاد و برپایی غرفه و شرکت در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی.

شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی.

موضوع فعالیت شرکت های خدمات در منزل

ششرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت  خدمات منازل انتخاب می کنند در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

انجام کلیه امور خدماتی و نظافتی منازل و موسسسات خصوصی و دولتی.

اخذ و اعطای نمایندگی.

اخذ وام و تسهیلات از کلیه بانک ها و موسسات مالی معتبر داخلی و خارجی.

کلیه فعالیت های پیمانکاری و کنتراتی تامین نیروی انسانی شرکت ها و منازل.

ایجاد ساخت طراحی و نگهداری فضای سبز و محوطه.

در هر یک از موارد فوق بنا به ضرورت پس از اخذ مجوز های لازم.

موضوع فعالیت شرکت صنایع چوب

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت صنایع چوب انتخاب می کنند در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

طراحی، مشاوره، ساخت و اجرای کلیه مصنوعات چوبی.

طرح و اجرای دیزاین و دکوراسیون داخلی کلیه اماکن دولتی و خصوصی، تجاری و نمایشگاهی

طراحی و ساخت انواع غرفه و خدمات نمایشگاهی صنایع چوبی.

تهیه ، توزیع و واردات انواع چوب، مصنوعات چوب، مواد اولیه.

تجهیز و راه اندازی ماشین آلات  و خطوط تولید صنایع چوبی.

ثبت سفارش و حق العمل کاری

مشارکت و سرمایه گذاری در اجرای کلیه پروژه های تولیدی و سازه ای صنعت چوب.

همچنین ارائه کلیه فعالیت های تجاری و بازرگانی در زمینه خرید و فروش و واردات صادرات کلیه کالاهای بازرگانی.

گشایش اعتبارات و L/C برای شرکت نزد بانک ها.

ترخیص کالا از گمرکات داخلی.

اخذ و اعطای نمایندگی کمپانیهای معتبر داخلی و خارجی.

برپایی غرفه و شرکت در کلیه نمایشگاه های داخلی و بین المللی.

انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی.

ایجاد شعب و نمایندگی در داخل و خارج از کشور.

اخذ وام و اعتبارات بانکی بصورت ارزی و ریالی از کلیه بانک های داخلی و خارجی شرکت در کلیه مناقصات، پیمانها و مزایدات دولتی و خصوصی اعم از داخلی و بین المللی.

 

blog 300x177 - موضوع فعالیت شرکت ها
موضوع فعالیت شرکت آتشنشانی

 

موضوع فعالیت شرکت  آتشنشانی 

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت  آتشنشانی انتخاب می کنند. در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

ساخت و تولید و خرید و فروش تجهیزات اطفای حریق و لباس های مخصوص آتش نشانی.

خرید و فروش و خدمات پس از فروش و شارژ کپسول های آتش نشانی.

اجرای کلیه پروژه ها و شبکه های تاسیساتی مربوط به اطفای حریق و کنترل دما.

خرید و فروش و واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی.

اخذ و اعطای نمایندگی شرکتهای معتبر داخلی و خارجی اخذ وام و اعتبارات بانکی به صورت ارزی و ریالی از کلیه بانکها و موسسات مالی و اعتباری داخل و خارج کشور.

گشایش حساب ال سی و شرکت در کلیه مناقصات و مزیدات دولتی و خصوصی اعم از داخلی و بین المللی پس از اخذ مجوز های لازم.

موضوع فعالیت شرکت نفتی (مجوز از وزارت نفت)

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت  نفتی انتخاب می کنند. در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

مطالعه ، مشاوره ، نظارت فنی، اجرا، ساخت و خدمات جانبی بطور مجزا یا توامان در زمینه های اکتشاف مواد معدنی و هیدروکربنی پس از اخذ مجوزهای لازم.

مطالعه و طراحی در زمینه پسماندهای تولیدی صنایع و ساخت سیستم های تصفیه مربوطه.

نظارت بر توسعه و انجام خدمات مهندسی مخازن نفت و گاز، زمین شناسی، ژئو فیزیک، صنایع بالا دستی در داخل و خارج از کشور.

امکان سنجی و محاسبات فنی و اقتصادی طرح ها و پژوه های بالا دستی و پایین دستی.

ابنیه و تاسیسات زیر بنایی و ارائه خدمات فنی و مهندسی در ارتباط با حفاری و چاه.

شبیه سازی مخازن هیدروکربنی و تهیه طرح توسعه جامع میادین.

مدیریت پروژه های صنعتی و مهندسی

ایجاد هسته های تخصصی مهندسی نفت جهت انتقال تکنولوژی در پروژه های بالا صنایع بالا دستی، خرید و ساخت، تدارکات و تامین تجهیزات صنایع بالا دستی.

تامین نیروی متخصص انسانی مورد نیاز شرکت ، صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی اخذ نمایندگی از شرکتهای معتبر داخلی و خارجی.

اخذ وام و اعتبارات بانکی به صورت ارزی و ریالی، شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی اعم از داخلی و بین الملی.

موضوع ثبت شرکت حمل و نقل درون شهری

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت مل و نقل درون شهری انتخاب می کنند. در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

خدمات، پشتیبانی، کرایه دهی اتومبیل سواری با راننده و بی راننده

حمل و نقل درون شهری سواری، اتوبوس، مینی بوس، ون پلاک سفید و عمومی

حمل و نقل لوازم خانگی و حمل خودرو

دایر نمودن شعب مختلف در داخل یا خارج کشور.

انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی و سازمان های دولتی و خصوصی داخلی و خارجی در زمینه موضوع فعالیت شرکت.

اخذ و اعطای نمایندگی شرکت های داخلی و خارجی.

صادرات و واردات کلیه کالاهای مجاز، خرید و فروش، شرکت در مزایدات و مناقصات.

دریافت وام و تسهیلات از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری.

سرمایه گذاری در زمینه موضوع فعالیت شرکت (حمل و نقل) و مشارکت حقوقی با اشخاص حقیقی و حقوقی ( در صورت ضرورت قانونی انجام موضوعات فعالیت پس از اخذ مجوز های لازم).

 

انواع موضوع ثبت شرکت های درب های پارکینگ 

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت درب های پارکینگ انتخاب می کنند در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

طراحی، تولید، ساخت و مونتاژ کلیه قطعات صنعتی

طراحی درب های هیدرولیک، جک، خرید و فروش و تعمیرات درب های پارکینگ، درب های شیشه ای اتوماتیک.

فروش و خدمات پس از فروش کلیه قطعات و ماشین آلات صنعتی.

انواع موضوع فعالیت شرکت های صنایع ریلی

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت صنایع ریلی انتخاب می کنند در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

طراحی ، نظارت فنی و اجرا و تعمیر و نگهداری کلیه پروژه های صنعت ریلی شامل مطالعات ترافیکی.

امکان سنجی توجیه فنی و اقتصادی

برنامه ریزی و مطالعه در طراحی و اجرای سیستم های برقی و مکانیکی

کنترل فنی سیستم های مخابراتی ،سیگنالینگ و وسائل نقلیه ریلی و تعمیرگاه و پایانه و پارکینگ قطارها، زیرسازی و رو سازی خطوط ریل

تعمیر و نگهداری کلیه تجهیزات و تاسیسات و ناوگان ریلی.

مشاوره و اجرا و تعمیر و نگهداری صنایع ریلی.

مدیریت پروژه های مرتبط با صنایع ریلی.

مشاوره طراحی، تهیه، نصب وراه اندازی و تعمیر و نگهداری سیستمهای تاسیساتی ایستگاه ها و تونل ها اعم از سسیستم روشنایی، هوا سازها، پله برقی، آسانسور.

خدمات مشاوره و تهیه ماشین آلات نقلیه ریلی اعم از قطار و ماشین آلات کمکی.

تعمیر و  نگهداری خطوط و شبکه برق بالاسری، ماشین امداد و نجات، شستشوی تونل و سایر ماشین آلات مربوطه.

خدمات مشاوره و تهیه سیستم برق اعم از تجهیزات پستهای یکسو ساز و ترکشن، ریل سوم.

مشارکت و سرمایه گذاری در اجرا کلیه طرحهای صنعتی.

خرید و فروش و واردات و صادرات کلیه کالاهای بازرگانی.

اخذ و اعطای نمایندگی شرکتهای معتبر داخلی و خارجی انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی

اخذ وام و اعتبارات بانکی بصورت ارزی و ریالی.

شرکت در کلیه مناقصات و مزیدات دولتی و خصوصی اعم از داخلی و بین المللی.

موضوع فعالیت شرکت پلاستوفوم

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت پلاستوفوم انتخاب می کنند در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

ساخت و تولید کلیه محصولات فومی اعم از پلی اتیلن ، پلی استایرن، پلی اورتان ، تولید انواع ضربه گیر ها و انواع ورق های فومی در ابعاد مختلف و فشردگی های مختلف مورد استفاده در کلیه صنایع اعم از بسته بندی، نساجی ، کشاورزی، ساختمان، تاسیسات، غذایی، پزشکی و لوازم خانگی.

تولید انواع ساندویچ پانل، یونو بلوک، دیوارهای سه بعدی، پلاستو فوم و پوشش سوله های صنعتی و بلوک های سقفی  ضد آتش و کندسوز.

خرید و فروش ، واردات و صادرات کلیه کالاهای تولیدی شرکت و کلیه کالاهای مجاز بازرگانی.

اخذ و اعطای نمایندگی شرکت های معتبر داخلی و خارجی.

اخذ وام و اعتبارات بانکی بصورت ارزی و ریالی از کلیه بانکها و موسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی.

برپایی غرفه و شرکت در نمایشگاه های بین المللی.

شرکت در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی.

موضوع فعالیت شرکت های آلات موسیقی

شرکت هایی که موضوع فعالیت خود را در هنگام تاسیس شرکت موضوع فعالیت  آلات موسیقی انتخاب می کنند. در موارد زیر اجازه فعالیت خواهند داشت:

طراحی ، تولید و ساخت انواع سازها سنتی (تار ،ستار باقلاما، قانون، نی، نی انبان، فلوت، تمبک، تنبور، کاخن، گیتار، درامز، ویالون)  و آلات موسیقی داخلی و خارجی ، اعم از سنتی و کلاسیک.

تهیه و توزیع و فروش و خدمات پس از فروش انواع ساز و آلات موسیقی.

تجهیز و تعمیر و خرید و فروش انواع سازهای ایرانی و خارجی.

واردات و صادرات انواع سازهای ایرانی و خارجی.

اخذ و اعطای نمایندگی شرکت های معتبر تولید کننده آلات موسیقی اعم از داخلی و خارجی.

ایجاد شعب و نمایندگی در داخل و خارج از کشور.

اخذ وام و اعتبارات بانکی به صورت ارزی و ریالی از کلیه بانکها و موسسات مالی و اعتباری داخل و خارج از کشور. 

انعقاد قرار داد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی.

 

تعرفه ثبت شرکت 2 میلیون تومان

تعرفه ثبت تغییرات شرکت: بابت هر صورتجلسه: 800 هزار تومان

طراحی لوگوی حرفه ای 1،200،000 تومان

تماس با کارشناس: 09189414281

 

ثبت شرکت خود را با آسودگی خاطر به تک نیکی ها بسپارید
نقل و انتقال سهام در شرکت سهامی خاص
ادامه مطلب
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
X

آخرین مقالات

فهرست مطالب

خبر نامه

اولین نفری باشید که از مقاله‌ها و تخفیف‌های ویژه مطلع می‌شوید.

تماس با تک نیک ثبت

با تیم تک نیک ثبت - موضوع فعالیت شرکت ها