کلیه فعالیت های ثبتی ما کاملا غیر حضوری و آنلاین می باشد. ثبت شرکت و ثبت تغییرات ارزان را با ما تجربه کنید.تعرفه ثبت شرکت : 400 هزار تومان --- تعرفه ثبت تغییرات شرکت : بابت هر صورتجلسه 200 هزار تومان ---- تخفیفات ثبتی این سایت برای مدت 2 ماه می باشد.
نحوه تشکیل مجامع تعاونی توسعه و عمران شهرستانی

قوانین شرکت سهامی خاص

تمامی خدمات ثبتی ما بصورت غیر حضوری می باشد و دیگر نیازی به حضور فیزیکی شما عزیزان نمی باشد. عملیات انتقال اطلاعات از طریق تلفنی،واتساپ و یا ایمیل انجام می گیرد. فعالیتهای ثبتی ما با کمترین قیمت و توسط کارشناسان باتجربه انجام می گیرد و شما با یکبار امتحان مطمعنا بار بعد به سراغمان خواهید آمد.

 

شرکت سهامی خاص چیست؟ 

شرکت سهامی خاص شرکتی است که از حداقل ۳ یا تعداد بیشتری سهام‌دار و دو بازرس که نباید از اعضای درجه یک خانواده باشند. تشکیل می گردد. بار تعهدی شرکت سهامی خاص بسیار بالاتر از شرکت با مسئولیت محدود است. و به میزان درصد سهم سهامداران بستگی دارد.

این نوع شرکت بیشتر جهت امور بازرگانی” پیمانکاری” تجارت ” خدماتی و یا اموری که نیاز به اخذ وام و اعتبار اسنادی با حجم بالا دارد ثبت می‌شود. همچنین در مواردی که نیاز به همکاری با شرکت‌های دولتی است.” سهامی خاص کارایی دارد.

حداقل سرمایه ثبت ۱۰۰.۰۰۰ تومان است. که باید حداقل ۳۵ درصد آن را واریز کرد. که بهتر است از همان اول تاسیس 100 هزار را کامل جهت افتتاح حساب واریز نمایید. در صورتیکه همان 35 هزار را در بدو تاسیس واریز کنید.  در سال های بعد برای افزایش سرمایه لازم است. که یک صورتجلسه جداگانه برای مابقی 65 هزار تومان انجام دهید. و این باعث می گردد که بار هزینه اضافی و تلف وقت برای شما ایجاد گردد. در کل برای تاسیس یک شرکت سهامی خاص باید حدود یک میلیون تومان هزینه کنید. که تعرفه ثبتی ما ازین 1 میلیون فقط 400 هزار تومان می باشد. که اگر با دیگر سایتهای ثبت شرکت مقایسه کنید. خواهید دید که تعرفه ما نفص قیمت می باشد.  در روند ثبت شرکتهای سهامی خاص” تهیه مدارک هویتی  کافی است.

 

مدارک ثبت شرکت سهامی خاص کدامند؟

  1. دو نسخه شرکت‌نامه” دو نسخه اساسنامه” صورت‌جلسه مجمع عمومی موسس و نام شرکت به امضای شرکا می‌رسد.
  2. مدارک امضاء شده و فیش واریزی و برابر اصل کردن مدارک شناسایی اعضاء به همراه  پاکت مخصوص شرکت به سامانه ثبت شرکتها ارسال و شماره پیگیری دریافت می‌گردد.     
  3.                

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص چقدر است؟

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص حدود 420 هزار تومان بابت هزینه روزنامه رسمی و کثیرالانتشار و هزینه پستی 50 هزار تومان و افتتاح حساب حداقل به میزان 100 هزار تومان تعرفه ثبتی کارشناسان ما 400 هزار تومان است. 

 اقدام پلمپ دفاتر و اخذ کد اقتصادی از اداره مالیات هزینه‌ای جداگانه خواهد داشت.

طراحی لوگو

مدارک لازم برای ثبت لوگو برای افراد حقیقی مدارک لازم برای ثبت لوگو به نام فرد حقوقی لوگو چیست؟

گرید

گرید “رتبه بندی شرکت” چیست؟ موارد لازم جهت اخذ رتبه مدارک مورد نیاز برای رتبه پیمانکاری

ثبت اختراع

مدارک مورد نیاز ثبت اختراع کدامند ؟ چگونگی ثبت اختراع در کشور ایران مزایای ثبت اختراع

برند

قوانین ثبت برند چیست چرا برای ساخت برند قوانین سختگیرانه ای وجود دارد عواقب ناشی از رعایت نکردن قوانین ثبت برند

ثبت طرح صنعتی

تعریف طرح صنعتی خلاصه ای از ثبت طرح صنعتی هرآنچه درباره طرح صنعتی

اخذ ایزو

گواهی نامه ایزو چیست انواع استاندارد های ایزو مزایای بکارگیری استاندارد ایزو 9000 مزایای بکارگیری استاندارد ایزو 14000 استاندارد IMS و HSE

تک نیک ثبت پیشرو
Logo
Enable registration in settings - general