تک نیک ثبت

 

هزینه ثبت شرکت در سال 1403، لیست هزینه ها

لیست هزینه های ثبت شرکت چقدر است؟ آیا تعرفه ثبت شرکت در سال 1403 نسبت به سال 1401 افزایش داشته است یا نه؟ لیست هزینه های ثبت شرکت کدامند؟ هزینه روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار چگونه محاسبه می گردد؟ هرینه ثبت شرکت در سال 1403 و لیست هزینه ها کدامند؟

واریزی های اداره ثبت شرکت ها و روزنامه ها دقیقا چقدر می باشد؟ تمامی قیمت ها و هزینه های ثبت شرکت و تغییرات (مجامع) در اینجا مفصل شرح داده شده است. قیمت ثبت شرکت نرخ ثبابتی ندارد.ممکن است در یک شهر حتی قیمت های متفاوتی داشته باشد.در اصل تعرفه نهایی خدمات ثبتی را بازار تعیین می کند.

در ضمن بدانید که قیمت مصوبی ندارد. سایت تک نیک در ارائه قیمت ثبت شرکت و هزینه ثبت تغییرات کاملا شفاف بوده و در این صفحه تمامی هزینه ها و قیمتهای ثبتی با شفافیت کامل.

 

ثبت شرکت min min compressed 300x200 - هزینه ثبت شرکت در سال 1403
تعرفه ثبت شرکت ها

مدت زمان و هزینه های ثبت شرکت

دستمزد ثبت شرکت ها در سال 1403،فهرست هزینه ها

زمان و قیمت ثبت شرکت در سایت تک نیک ثبت در کمتر از یک هفته می باشد.

شاید بگید کار ثبت شرکت کار زیادی ندارد. ولی در هر مرحله و هر کاری از آن نیاز به تخصص بالایی دارد. که فقط کارشناسان متخصص و باتجربه و کسی که در راس بازار کار باشد، می توانند بهترین نوع شرکت را برایتان به ثبت برسانند.

مهمترین مرحله ثبت شرکت

مراحلی همچون انتخاب نوع شرکت،سرمایه مورد نیاز ثبتی،اعضای هیات مدیره،تکمیل اساسنامه،اظهارنامه،صورتجلسات مختلف باعث گردیده اند. که ثبت شرکت بعنوان یک حرفه کاملا تخصصی و در عین حال پیچیده گردد.

ما به شما توصیه خواهیم کرد که اصلی ترین مراحل ثبت شرکت که انتخاب نوع شرکت می باشد. را با دقت و دخالت یک کارشناس مجرب در این رابطه را به شما توصیه می کنیم. که با دقت فراوان شرکتی را انتخاب کنید، تا در ادامه از انتخاب خود خوشحال و راضی کند.

تعرفه ثبت شرکت در 1403

قیمت ثبت شرکت ها در سال 1403،لیست هزینه ها

هزینه های ثبت شرکت به دو دسته تقسیم می شوند که در ذیل می توانید

 1. لیست هزینه هایی که در هنگام ثبت شرکت باید به حساب دولت واریز کرد. بطور مثال: هزینه حق نام شرکت، هزینه حق ثبت شرکت، هزینه حق درج ، هزینه پلمپ دفاتر قانونی شرکت و غیره . . .
 2. دستمزد یا حق الزحمه وکیل شرکت و یا دستمزد ثبت شرکت توسط کارشناسی که شرکت را برایتان به ثبت برساند.

تلفن کارشناس ما 09189414281 جهت هرگونه سفارش و یا راهنمایی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در سال جدید

قیمت ثبت شرکت ها در سال 1403، لیست هزینه ها

یکی از رایجترین و بهترین نوع ثبت شرکت در ایران شرکت سهامی خاص می باشد. از جمله ویژگی های شرکت سهامی خاص :  برای تاسیس این نوع شرکت نیازی به سرمایه بالایی ندارد. حداقل سرمایه مورد نیاز برای تشکیل شرکت سهامی خاص 100 هزار تومان می باشد.

مقاله جامع هزینه ثبت شرکت سهامی خاص می تواند برای شما مفید باشد.

سرمایه و سهام این شرکت را نمی توان در بورس و اوراق بهادار عرضه کرد. ولی سهامداران آن می توانند با آسودگی خاطر سهام شرکت را خریداری و یا به دیگر اشخاص بفروش برسانند.  همان طور که در فوق نوشتیم که قیمت های ثبت شرکت متفاوت هستند. و همچنین قیمت ثبت شرکت سهامی خاص از این امر مستثنی نیست.

در سایت های مختلف معمولا باید اول مشخصات خود را همراه با تلفن و ایمیل شخصی خود را همراه با ارسال درخواست قیمت ثبت شرکت برای مدیران سایت ها ارسال نمایید. پس از آن بعد از زمانی که معلوم نیست ولی معمولا اگر هم در همان روز جوابتان را بدهند. که این یک پروسه اذیت کننده و زمانبری می باشد. ما در این پست تمامی قیمت ها همراه با جزئیات هزینه کرد. و بدون اخذ هزینه های اضافی برای شما شرح داده ایم.

جزئیات تعرفه و نرخ ثبت شرکت سهامی خاص

قیمت ثبت شرکت ها در سال 1403،لیست هزینه ها

اولین هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در سال 1403: برابر با اصل نمودن مدارک شناسایی سهامداران یا اعضای هیات مدیره و بازرسان شرکت می باشد. که مبلغی در حدود 30 هزار تومان می باشد. یعنی این هزینه کرد پس از تکمیل اعضای هیات مدیره و بازرسان می باشد.

دومین هزینه حداقل 2 تا تاییدیه کد پستی معتبر که یکی برای آدرس شرکت و دومی برای آدرس اعضاء می باشد. که اداره پست بابت هر کد پستی 16 هزار تومان دریافت می کند. در صورتیکه قبلا کد پستی معتبر داشته اید دیگر نیازی به این هزینه نمی باشد.

سومین هزینه: دستمزد کارشناس ثبت شرکت می باشد. این هزینه هر سایت ثبت شرکتی یک قیمت مخصوص به خود را دارد. ولی سایت ثبت تک نیک با نازلترین قیمت شرکت سهامی خاص را برای شما عزیزان به ثبت می رساند. تک نیک ثبت با قیمت ثبت شرکت به مبلغ  2 میلیون تومان خواهد بود.

چهارمین هزینه:مربوط به پرداخت مبلغ 100 هزار تومان بابت افتتاح حساب بنام شرکت در هر بانکی می باشد.

پنجمین هزینه: پس از امضای مدارک تایید شده در سامانه و ارسال آنها از طریق اداره پست می باشد. که در سال 1403 قیمتی در حدود 79 هزار تومان است.

قیمت روزنامه رسمی و قیمت روزنامه کثیرالانتشار در پایین صفحه نوشته شده است.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود 850x500 - هزینه ثبت شرکت در سال 1403

هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سال 1403

تعرفه تاسیس شرکت در سال 1403، فهرصت هزینه ها

شرکت با مسئولیت محدود با حداقل 2 نفر یا بیشتر برای امور تجاری تاسیس می گردد. هر یک از شرکاء به میزان سرمایه خود در شرکت مسئول پرداخت بدهی های احتمالی می باشد. لازم به ذکر است در شرکت با مسئولیت محدود امکان انتشار اوراق سهام وجود نخواهد داشت.

این شرکت بعد از شرکت سهامی خاص  شرکت یکی از محبوب ترین و پر مخاطب ترین نوع شرکت تجاری قابل ثبت در ایران می باشد.  لیست هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود همانند سهامی خاص به موارد مختلفی از جمله تعداد اعضاء، سرمایه ثبتی، و غیره … بستگی دارد. در ابتدا توجه داشته باشید که هزینه ثبت شرکت در این قالب می تواند با توجه به موراد متفاوتی مانند؛ میزان سرمایه، تعداد شرکاء و…. متغیر باشد.

جزئیات هزینه های تاسیس با مسئولیت محدود در سال جاری

هزینه ثبت شرکت ها در سال 1403، لیست هزینه ها

جزئیات هزینه ها و قیمت ثبت شرکت با مسئولیت محدود با سرمایه ثبتی 100 هزار تومان و تعداد اعضای 2 نفر از این قرار می باشد:

1- برابر اصل نمودن مدارک شناسایی سهامداران : 16 هزار تومان. (جدیدا دیگه نیازی به ارسال برابر اصل کردن مدارک شناسایی برای تاسیس شرکت نیست.)

2- هزینه دریافت تاییدیه کد پستی به تعداد 2 کد: 32 هزار تومان. در صورتیکه کد پستی معتبر از قبل دارید. دیگه نیازی به تایید دوباره نیست.

3-قیمت و تعرفه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سایت تک نیک ثبت همراه با تخفیف 2 ماهه: مبلغ  2 میلیون تومان.

4- هزینه و تعرفه روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار این نوع شرکت در ذیل این صفحه نوشته شده است.

5- هزینه ارسال مدارک از طریق پست پیشتاز از سال 1403 : 79 هزار تومان.

 

هزینه ها و لیست قیمت ثبت شرکت min 640x400 - هزینه ثبت شرکت در سال 1403
جزئیات و ریز قیمت های اداری و ثبتی و هزینه و لیست قیمت ثبت شرکت

تعرفه ثبت موسسه حقوقی و غیر تجاری

هزینه ثبت شرکت ها در سال 1403، لیست هزینه ها

برای ثبت موسسه حقوقی وکلای آن باید بیشتر از 1 نفر باشند. یکی از وکلای موسسه حقوقی باید بیشتر از 10 سال سابقه کاری داشته باشد. ارائه تاییدیه پروانه تاسیس موسسه حقوقی توسط قوه قضاییه الزامیست.

سرمایه ثبتی موسسه حقوقی حداقل 100 هزار تومان باشد. ارائه یک نسخه از آگهی تاسیس به کانون وکلا الزامیست.

تعداد اعضای موسسه غیر تجاری نباید کمتر از 2 نفر باشند. و سرمایه مورد نیاز برای ثبت این نوع موسسه هر میزانی باشد مانع قانونی ندارد.

هزینه های ثبت موسسه حقوقی و موسسه غیر تجاری

تعرفه ثبت شرکت ها در سال 1403، لیست هزینه ها

لیست هزینه ها و قیمت ثبت موسسه حقوقی و موسسه غیر تجاری با سرمایه ثبتی 100 هزار تومان و تعداد اعضای حداقل 2 نفر به ترتیب ذیل می باشد:

1- برابر اصل کردن مدارک شناسایی سهامداران : 16 هزار تومان.

2- هزینه اخذ تاییدیه کد پستی به تعداد 2 کد که 1 کد پستی برای آدرس شرکت و یکی دیگر برای آدرس اعضاء: 32 هزار تومان. (در صورتیکه کد پستی معتبر از قبل دارید. دیگه نیازی به تایید دوباره نیست.)

3-هزینه و تعرفه ثبت موسسه حقوقی و موسسه غیر تجاری در سایت تک نیک ثبت همراه با تخفیف 1 ماهه: 1800000 تومان.

4- هزینه و تعرفه روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار این نوع شرکت در ذیل این صفحه نوشته شده است.

5- هزینه ارسال مدارک از طریق پست پیشتاز از سال 1403 : 79 هزار تومان می باشد.

مدارك تأیید صلاحیت شرکت بازرسی فنی
ادامه مطلب

تلفن کارشناس ما 09189414281 جهت هرگونه سفارش و یا راهنمایی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

هزینه و قیمت تاسیس تعاونی

هزینه ثبت شرکت ها در سال 1403، لیست هزینه ها

شرکت تعاونی با تعداد اعضای 7 نفر و حداقل سرمایه 1050000 تومان با مجوز اداره تعاون شهرستان و در سامانه ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری به ثبت می رسد. شرکت تعاونی نسبت به شرکتهای دیگر حجم کاری بیشتری دارد. و این باعث کردیده است. که هزینه و قیمت ثبت آن بیشتر شود.

در سایت تک نیک هزینه ثبت این شرکت 3 میلیون و 500 هزار تومان می باشد. این مبلغ در سایت ما برای مدت 1 ماه نفص قیمت شده است. یعنی در اصل باید 800 هزار تومان می بود.

هزینه و قیمت تاسیس تعاونی 

مابقی هزینه ها (اداره پست،روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار، کد پستی و برابر اصل کردن مدارک کلیه اعضاء (باتوجه به اینکه تعداد اعضای تعاونی حداقل 7 نفر ولی تعاونی هایی هستند که تعداد اعضای زیادی داند.( مثلا تعاونی توسعه عمران شهرستانی) بیشتر است.

لذا هزینه ثبت این شرکت نسبت به دیگر شرکت ها بیشتر می باشد.) هم همانند شرکت های دیگر باید پرداخت شود.

تعرفه ثبت شرکت تضامنی

هزینه ثبت شرکت ها در سال 1403، لیست هزینه ها

شركت تضامني شركتي است كه در تحت اسم مشترک براي امور تجارتي بين 2 يا چند نفر با مسئوليت تضامني تشكيل می گردد. اگر دارايي شركت براي تاديه تمام قروض كافي نباشد هريك از شركا مسئول پرداخت تمام قروض شركت است.  ساده‌ترین نوع شراکت در قانون تجارت تاسیس شرکت تضامنی می باشد.

در این نوع شرکت مسئولیت پرداخت قروض بر عهده کل شرکا می باشد. شرکت تضامنی معمولا با سرمایه اندک و از بین اعضای خانواده و یا دوستان صمیمی تشکیل می گردد.

لیست هزینه ها و قیمت ثبت شرکت تضامنی با سرمایه ثبتی 100 هزار تومان و تعداد اعضای 2 نفر از این قرار می باشد:

1- برابر اصل نمودن مدارک شناسایی همه سهامداران : 16 هزار تومان.

2- هزینه اخذ تاییدیه کد پستی به تعداد 2 کد: 32 هزار تومان.(در صورتیکه کد پستی معتبر از قبل دارید. دیگه نیازی به تایید دوباره نیست.)

3-قیمت و هزینه ثبت شرکت تضامنی در سایت ما همراه با تخفیف 2 ماهه: 2 میلیون تومان.

4- تعرفه و هزینه روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار این نوع شرکت در پایین این صفحه نوشته شده است.

5- هزینه ارسال مدارک از طریق پست پیشتاز پستی در سال 1403 : 79 هزار تومان.

هزینه های تاسیس شرکت سهامی عام در سال جاری

هزینه ثبت شرکت ها در سال 1403، لیست هزینه ها

تاسیس و ثبت شرکت سهامی عام معمولا با جمع آوری سرمایه های کوچک افراد، به منظور انجام فعالیت های اقتصادی بزرگ صورت می گیرد. جمع آوری سرمایه های کوچک برای فعالیت شرکت سهامی عام از طریق فروش سهام در بورس اوراق بهادار امکان پذیر است.

بخشی از سرمایه این نوع شرکت از طریق فروش سهام به عموم مردم تامین می گردد. ارائه اصل گواهی رسید بانکی برای پرداخت حداقل 35 درصد از بیست درصد سرمایه تعهد شده الزامیست. حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت این شرکت 650 هزار تومان می باشد.

لیست هزینه ها و قیمت ثبت شرکت سهامی عام در سال 1403 سرمایه ثبتی 3 میلیون تومان و تعداد اعضای حداقل 5 نفر از این قرار می باشد:

1- برابر اصل کردن مدارک شناسایی سهامداران : 40 هزار تومان.

2- قیمت دریافت تاییدیه کد پستی به تعداد 2 کد: 32 هزار تومان.(در صورتیکه کد پستی معتبر از قبل دارید. دیگه نیازی به تایید دوباره نیست.)

3-قیمت و تعرفه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سایت تک نیک ثبت همراه با تخفیف 1 ماهه: 2 میلیون تومان.

4- قیمت و تعرفه روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار این نوع شرکت در ذیل این صفحه نوشته شده است.

5- هزینه ارسال مدارک از طریق پست پیشتاز از سال 1403 : 79 هزار تومان.

نرخ ثبت شرکت مختلط سهامی

هزینه و تعرفه ثبت شرکت ها در سال 1403، لیست هزینه ها

شرکت مختلط سهامی وجود شرکای ضامن و شرکای سهامی برای ثبت آن الزامیست. شرکای ضامن مسئولیت تمامی ضررهای شرکت را برعهده می گیرند و شرکای سهامی به میزان سرمایه ای که خریداری کرده اند مسئول ضرر های شرکت هستند.

حق اختیار مدیران شرکت در اختیار شرکای ضامن می باشد و حق انتخاب بازرسان برعهده شرکای سهامی می باشد.

لیست هزینه ها و قیمت ثبت شرکت مختلط سهامی در سال 1403 با سرمایه ثبتی 100 هزار تومان و تعداد اعضای 2 نفر از این قرار می باشد:

1- برابر اصل کردن مدارک شناسایی سهامداران : 16 هزار تومان.

2- هزینه دریافت تاییدیه کد پستی به تعداد 2 کد: 32 هزار تومان.(در صورتیکه کد پستی معتبر از قبل دارید. دیگه نیازی به تایید دوباره نیست.)

3-هزینه و تعرفه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سایت تک نیک ثبت همراه با تخفیف 1 ماهه: 2 میلیون تومان.

4- هزینه و تعرفه روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار این نوع شرکت در ذیل این صفحه همراه با جزئیات آن نوشته شده است.

5- قیمت ارسال مدارک از طریق پست پیشتاز از سال 1403 : 79 هزار تومان.

هزینه ثبت شرکت مختلط غیر سهامی در سال 1403

هزینه ثبت شرکت ها در سال 1403، لیست هزینه ها

شرکت مختلط غیر سهامی با چند شریک ضامن و چند شریک با مسئولیت محدود بدون انتشار سهام تشکیل می گردد. مسئولیت شرکای با مسئولیت محدود، مسئول تمام قروض شرکت می باشند. و شرکای ضامن به میزان سهم آورده شان در شرکت مسئولیت دارند. حق نظارت بر عملکرد مدیران بر عهده شرکای با مسئولیت محدود و انتخاب مدیران بر عهده شرکای ضامن می باشد.

هزینه ها و قیمت ثبت شرکت مختلط غیر سهامی :

1- برابر اصل کردن مدارک شناسایی سهامداران : 16 هزار تومان.

2- تعرفه دریافت تاییدیه کد پستی به تعداد 2 کد: 32 هزار تومان.(در صورتیکه کد پستی معتبر از قبل دارید. دیگه نیازی به تایید دوباره نیست.)

3-قیمت و تعرفه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سایت تک نیک ثبت همراه با تخفیف 1 ماهه: 2 میلیون تومان.

4- تعرفه و تعرفه روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار این نوع شرکت در ذیل این صفحه نوشته شده است.

5- هزینه ارسال مدارک از طریق پست پیشتاز از سال 1403 : 79 هزار تومان

 

تعرفه های ثبت شرکت در سال 1401 min compressed 555x600 - هزینه ثبت شرکت در سال 1403
فهرست کامل تعرفه های ثبت شرکت در سال 1403

لیست هزینه و نرخ ثبت تغییرات شرکت ها در سال 1402

هزینه ثبت تغییرات شرکتها در سال 1403، لیست هزینه ها در سایت تک نیک تغییر آنچنانی نکرده است. و کلیه قیمت ها نصف قیمت در کل کشور است. که این تخفیف ویژه برای مدت 1 ماه می باشد. کلیه قیمت های ثبت تغییرات شرکتها به شرح ذیل می باشد:

قیمت ثبت تغییر آدرس کلیه شرکتها: 700 هزار تومان

هزینه و تعرفه ثبت تغییر موضوع فعالیت کلیه شرکتها: 800 هزار تومان

تعرفه ثبت تغییرات تعداد اعضای هیات مدیره شرکت ها:800 هزار تومان 

قیمت ثبت تغییر نام شرکت در کلیه شرکت ها : 800 هزار تومان

هزینه ثبت صورتجلسات هیات مدیره کلیه شرکتها: 800 هزار تومان

تعرفه ثبت مجمع عمومی عادی یا عادی بطور فوق العاده جهت تمدید هیات مدیره و بازرسان و تعیین سمت مدیران و حق امضای شرکت که در اصل باید 2 تا صورتجلسه جداگانه باشن ولی ما در قالب یک صورتجلسه به ثبت می رسانیم. که در این بین شما  هزینه یک صورتجلسه کمتر پرداخت میکنید. دستمزد ما به مبلغ : 1 میلیون و 400 هزار تومان است.

هزینه ثبت صورتجلسه نقل و انتقال سهام با خروج یک نفر و جاگزینی آن: 900 هزار تومان.

هزینه ثبت صورتجلسه افزایش سرمایه: 3،000،000 تومان

کلیه صورتجلسات فوق با حداقل تعداد اعضای شرکت می باشد. که به ازای افزایش هر نفر 70 هزار تومان ناقابل بیشتر دریافت می گردد. در صورتیکه تعداد اعضای شرکت بیشتر از 15 نفر باشند.

به ازای هر نفر 40 هزار تومان دریافت میکنیم. تا مبلغ هزینه کارفرما زیاد نشود. و برای ایشان سنگین نشود.

این مبالغ تا فروردین ماه سال 1403 می باشند. و ما موقعی افزایش قیمت داریم. حتما در این مطلب قید خواهیم کرد.

هزینه تاسیس شرکت در ایران

تعرفه تاسیس شرکت در سال 1403 بغییر از افزایش بیش از حد تعرفه های روزنامه رسمی و روزنامه کثیر الانتشار دیگر تعرفه ها افزایش آنچنانی نداشته اند. جالب است بدانید که تعرفه های روزنامه ها در هر ماه افزایش قیمت دارند. ولی موسسات ثبتی هستند که قیمت هایشان واقعا عادلانه نیست. و شما برای اینکه بدانید کدامیک از موسسات ثبتی قیمت کمتری دارند. لازم است که کمی بیشتر سرچ کنید.

ثبت شرکت در سامانه اینترنتی 

ثبت شرکت در سامانه اینترنتی: سامانه ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری که زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به آدرس اینترنتی http://sherkat.ssaa.ir می باشد. که کلیه امور اینترنتی ثبت شرکت در این سامانه انجام می گیرد. و مابقی مراحل و مدارک از جمله:

بانکها جهت افتتاح حساب و دفتر خانه ها جهت برابر اصل کردن مدارک شناسایی اعضای شرکت و اداره پست جهت ارسال و یا عودت مدارک ثبتی و غیر … می باشند. که کلیه این دستگاهها هزینه ها و تعرفه های متفاوتی اخذ می نمایند.

وظایف مدیران شرکت سهامی
ادامه مطلب

تلفن کارشناس ما 09189414281 جهت هرگونه سفارش و یا راهنمایی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

ثبت شرکت پیمانکاری 850x500 - هزینه ثبت شرکت در سال 1403
هزینه ثبت شرکت پیمانکاری

هزینه ثبت شرکت پیمانکاری

شرکت های پیمانکاری ممکن است که از نوع شرکت سهامی خاص و یا با مسئولیت محدود و یا شرکت تعاونی و غیره باشد. ولی این سه تا نوع شرکت معمولترین نوع شرکت برای تاسیس شرکت پیمانکاری باشد. اگر پیمانکار هستید و یا قصد دارید در این زمینه فعالیت کنید. باید برای این فعالیت شرکت ثبت کنید.

لازم است که بنای شرکتتان از اول بدست متخصص این کار بدهید. کارشناس ثبت شرکت ما ضمن اینکه مهارت در خصوص ثبت انواع شرکت را دارد. کارش ناس ثبت گرید پیمانکاران هم می باشد. و بهترین مشاوره را برایتان خواهد کرد.

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص پیمانکاری در سایت تک نیک ثبت: به مبلغ 2 میلیون تومان می باشد.

هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود  پیمانکاری به مبلغ 2 میلیون تومان می باشد.

تعرفه ثبت شرکت تعاونی  پیمانکاری به مبلغ 4 میلیون تومان می باشد.

فهرست هزینه های ثبت شرکت ها در سالجاری

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در سایت تک نیک: مبلغ 2 میلیون تومان

قیمت ثبت شرکت با مسئولیت محدود: مبلغ 2 میلیون تومان

قیمت و تعرفه ثبت شرکت تضامنی: مبلغ 2 میلیون تومان

تعرفه ثبت موسسه حقوقی: مبلغ 2 میلیون تومان

قیمت ثبت شرکت نسبی: مبلغ 2 میلیون تومان

قیمت ثبت شرکت مختلط سهامی: مبلغ 2 میلیون تومان

تعرفه ثبت شرکت مختلط غیر سهامی: مبلغ 2 میلیون تومان

قیمت ثبت شرکت تعاونی: مبلغ 4 میلیون تومان

این هزینه ها تا فروردین ماه سال 1403 در سایت تک نیک ثبت می باشد. این تخفیف برای مدت 1 ماه است.

ارزان ترین روزنامه ثبت شرکت کدام است؟

هزینه روزنامه ها جهت آگهی دعوت تغییرات شرکت و آگهی ثبت شرکت در روزنامه های کثیرالانتشار در ایران متفاوت می باشد. که معمولا روزنامه های اقتصاد مردم، همکاری ملی، حمایت، اقتصاد سرآمد، وطن امروز، پیام زمان، امتیاز، پیک سبز، هنرمند، پیک ایلام و غیره …  جزء ارزانترین روزنامه ثبت شرکت در ایران می باشند.

تعرفه روزنامه رسمی و کثیرالانتشار شرکت ها در سال 1403

بعد از ثبت هر شرکتی و ثبت تغییرات شرکتها باید تاییدیه ثبتی را به اداره ثبت اسناد برده و پس از پرداخت هزینه ای اداره ثبت اسناد مجوز روزنامه صادر خواهد کرد. و در روزنامه رسمی کشور آگهی نماید. که حداقل قیمت این روزنامه در سال 1403 به مبلغ 800000 تومان می باشد. و این قیمت در شرکتهای مختلف متغییر است.

در صورتیکه شرکتی موضوع فعالیت گسترده تری دارد. و یا تعداد اعضای بیشتری داشته باشد. این مبلغ به تعداد کلماتی که افزایش گردیده به همان نسبت هزینه روزنامه رسمی آن شرکت بیشتر می شود. معمولا قیمت روزنامه کثیرالانتشار در سال 1403 کمتر از روزنامه رسمی شده است. که حدود مبلغ 550000 تومان است. ما هر ماه ما شاهد افزایش قیمت روزنامه رسمی و کثیرالانتشار هستیم.

پس از ثبت شرکت و ثبت تغییرات هر مجمعی که باشد.بغیر از مجمع عمومی در خصوص نقل و انتقال سهام مابقی مجامع باید دو نوبت روزنامه شوند. یکی روزنامه رسمی و دیگری روزنامه کثیرالانتشار می باشد. که قیمت آنها ذکر شده است.

هزینه مربوط به پلمپ دفاتر تجاری در سال جاری

پس از اینکه شما هزینه روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار را پرداخت کردید. نوبت پرداخت هزینه پلمپ قانونی دفاتر مجاری می رسد. و شما 2 ماه فرصت دارید که این مرحله را انجام دهید.

دفاتر تجاری شرکت در واقع همان دفتر روزنامه کل و دفتر روزنامه را می گویند. در این دفاتر کل دارایی و درآمد، هزینه ها و غیره می باشند. که اداره مالیات براساس همین دفاتر مالیات بر درآمد شرکت را محاسبه خواهند کرد.

در پایان لازم است که به اداره مالیات مراجعه و جهت دریافت کد اقتصادی اقدام فرمایید.

در صورت هرگونه سفارش ثبتی و یا مشاوره و راهنمایی به این شماره تماس حاصل فرمایید.

ثبت شرکت در دبی

شرایط ثبت شرکت در دبی و اقامت در امارات با ثبت شرکت در دبی می توانید اقامت دو ساله را دریافت کنید. مدت این اقامت تا چند سال پیش 3 سال بود. اما طبق قوانین جدید افرادی که شرکت خود را در دبی تاسیس کنند. اقامت 2 ساله دبی قابل تمدید را دریافت می کنند.

هزینه ثبت شرکت در امارات

هزینه ثبت شرکت در امارات برای ایرانیان بسته به نوع شرکت متفاوت است.
ثبت کسب و کار در دبی
ثبت شرکت در دبی و اقامت در این کشور برای ایرانیان ارزشمند است. زیرا ما می توانیم به سرعت و ارزان سفر کنیم. ایجاد یک تجارت در دبی نوعی سرمایه گذاری است، زیرا امکان افتتاح حساب بانکی در امارات و اتصال به شبکه بانکی جهانی را خواهید داشت. یک شرکت بازرگانی در دبی به شما امکان صادرات و واردات کالا به این کشور را می دهد.

هزینه ثبت شرکت خدماتی در دبی

انواع موارد مهم در هزینه ثبت شرکت خدماتی در دبی:

تاییدیه امنیتی به‌ازای هر شریک 500 درهم؛
موافقت‌نامه اداره اقتصادی دبی 1000 درهم؛
رزرو نام شرکت 675 درهم؛
دریافت وچر لایسنس بین 8 تا 9 هزار درهم؛
کارت تاسیس شرکت 600 درهم؛
هزینه اقامت برای هر شریک حدود 4 تا 5 هزار درهم؛
سایر هزینه‌ها 1500 تا 2500 هزار درهم امارات.

تفاوت‌ ثبت شرکت و ثبت برند

مرجع رسمی تاسیس شرکت در ایران، اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری است. اما مرجع رسمی ثبت علائم تجاری در کشور مرکز مالکیت معنوی است. طبیعتا هر دو اداره زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور فعالیت می کنند. و زیر مجموعه مرجع قضایی جمهوری اسلامی ایران هستند.

هزینه ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت

تهیه صورتجلسه هر جلسه، ثبت آن در سامانه و پیگیری تا اخذ پیش نویس اطلاعیه تغییرات معمولاً حدود 1200000 تا 1300000 تومان هزینه دارد. این نوسان به دلیل تفاوت در انواع صورتجلسات است. اما هر صورتجلسه حداقل 800 هزار تومان

تفاوت ثبت شرکت و ثبت برند

علامت تجاری BAT به مدت 10 سال معتبر است. و قابل تمدید است. یک شرکت می تواند مالک یک یا چند علامت تجاری باشد. تمامی این موارد باید در اداره ثبت شرکت ها ثبت شود.

در ثبت علامت، در صورت فوت صاحب شرکت، علامت قابل انتقال نیست، اما در ثبت شرکت، هر یک از شرکا می توانند
سهام خود را انتقال دهید.

در علامت تجاری مالیات و کارمزدی وجود ندارد، اما هنگام ثبت شرکت باید مالیات و هزینه پرداخت شود.
تفاوت ثبت شرکت و ثبت علامت تجاری در مدارک ارائه شده برای هر ثبت یافت می شود.
علامت تجاری و شرکت در اداره کل ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.
در مورد شرکت بهتر است بدانید که شرکت برای مدت نامحدود ثبت شده است.

مشاوره ثبت شرکت آنلاین

مشاوره آنلاین ثبت شرکت جهت ثبت نام، مدارک، شرایط و خدمات تکمیلی ثبت شرکت اینترنتی در کمترین زمان ممکن و با هزینه و قیمت مناسب برای متقاضیان عزیز.  موسسه حقوقی تک نیک ثبت کلیه خدمات ثبت الکترونیکی انواع شرکت های تجاری اعم از: سهامی خاص و عام، تضامنی، مسئولیت محدود، سهامی، تعاونی، مختلط و غیر سهامی را ارائه می دهد.

مراحل ثبت آنلاین شرکت

برای ثبت نام الکترونیکی ابتدا به سایت اداره کل ثبت شرکت ها به آدرس http://irsherkat.ssaa.ir مراجعه نمایید. در این روش جدید، متقاضیان می توانند از طریق درگاه الکترونیکی، از طریق سامانه جامع ثبت شرکت ها و موسسات، بدون مراجعه به واحد ثبت شرکت، نسبت به پذیرش انواع ثبت تاسیس و تغییر شرکت و موسسات اقدام کنند و سپس با مراجعه به سامانه نسبت به ارائه مدارک اقدام کنند.

مراحل تاسیس شرکت مانند تمامی امور اداری که در زندگی خود تجربه کرده ایم شرایط و پیچیدگی های خاص خود را دارد. در واقع برای گذراندن این مراحل باید با این فرآیند به طور کامل آشنا شویم.

نوع شرکت و موضوع فعالیت را انتخاب کنید.
نام شرکت را انتخاب کنید
انتخاب اعضا و سمت ها
تکمیل مراحل ثبت نام در سامانه ثبت شرکت
تهیه و امضای اسناد ثبتی (از جمله اساسنامه، اساسنامه شرکت و …)
کلیه مدارک را به اداره ثبت شرکتها ارسال نمایید
استعلام ثبت شرکت در سامانه مربوطه

پرداخت هزینه های قانونی

دریافت آگهی تاسیس در اداره ثبت شرکتها

اطلاعات آگهی تغییرات شرکت طبق ماده 200 قانون تجارت، تغییرات ذیل در شرکتها الزامی است:
الف- تغییر سیستم ها
ب- تمدید مدت شرکت بیش از مدت مقرر
ح- انحلال شرکت حتی در مواردی که انحلال به دلیل انقضای مدت شرکت باشد.
د ـ تعیین نوع کسر از حساب، نقل و انتقال شرکاء یا خروج برخی از آنها از شرکت.
ه – نام شرکت را تغییر دهید
و – در هر بند در مورد خاص ماده (58) قانون تجارت در ماده (58) قانون تجارت در ماده (9) مقررات قانون تجارت علاوه بر موارد فوق تغییر مدیر شرکت. یا مدیران به عنوان شرکت اضافه شده است.

مطالب مرتبط

4 دیدگاه. Leave new

 • سلام درود بر شما
  لطفا هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در سال 1401 چقدر است؟
  و اینکه آیا تعرفه شما در ثبت این نوع شرکت نسبت به شرکت با مسئولیت محدود تفاوت دارد؟

  پاسخ
  • سلام وقت شما بخیر
   هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در سایت ما به مبلغ 550 هزار تومان می باشد. علاوه بر هزینه ثبت، مبلغ 70 هزار تومان هزینه پستی دارید و مبلغ 100 هزار تومان جهت افتتاح حساب هم دارید(این مبلغ بعد از روزنامه رسمی ثبت شرکت می توانید از بانک عامل برداشت نمایید.) و هزینه نهایی هم انجام روزنامه رسمی شرکت هستش که در این تاریخ (28 اردیبهشت 1401) حدودا 470 هزار تومان می باشد. جمع کل پرداختی شما با احتساب 100 هزار تومان افتتاح حساب لازمه که مبلغ 1190000 تومان در دست داشته باشد.
   البته در مورد تعرفه ثبتی ما که مبلغ 550 هزار تومان هست، این مبلغ حداقل تعرفه ثبتی در کل کشور می باشد. در دیگر موسسات ثبتی هزینه ثبت شرکت سهامی خاص خیلی بالاتر از این مبلغ می باشد.
   در خصوص تعرفه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سایت ما با هزینه ثبت شرکت سهامی خاص تفاوتی ندارد.

   پاسخ
 • سلام وقت شما بخیر
  لطفا در حال حاضر، هزینه روزنامه رسمی تاسیس شرکت سهامی خاص چنده؟
  ممنون میشم زود جواب بدین،

  پاسخ
  • درود بر آقای رضایی عزیز
   در حال حاضر هزینه روزنامه رسمی تاسیس شرکت سهامی خاص با ۵نفر عضو که سه نفر هیات مدیرها و دو نفر بازرس و سرمایه صد هزار تومان و حدود سه خط موضوع فعالیت تقریبا ۵۴۰ هزار هستش.
   در صورتیکه سوالی یا ابهام ثبتی داشتید، می تواند از طریق دیدگاه همین صفحه مطرح نمایید. و یا از طریق تماس تلفنی به شماره مشاوره ما ۰۹۱۸۹۴۱۴۲۸۱ تماس حاصل فرمایید.
   موفق و موید باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.