تک نیک ثبت

جامعترین موضوع فعالیت شرکت های خدماتی نظافتی

  1. تک نیک ثبت
  2. ثبت شرکت
  3. جامعترین موضوع فعالیت شرکت های خدماتی نظافتی

جامعترین موضوع فعالیت شرکت های خدماتی نظافتی

نحوه ثبت شرکت خدماتی

برای ثبت شرکت خدماتی محدودیتی وجود ندارد. برای ثبت این نوع از شرکت ها، اول باید نوعی که می خواهید شرکت در آن ثبت شود را مشخص نمایید. و بعد از آن باید سراغ باقی کارهای ثبت بروید. باتوجه به اینکه شرکت های خدماتی زیادی که در ایران به ثبت رسیده است.   می توان گفت ثبت شرکت به صورت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص را می تواند گزینه مناسبی برای شما داشته باشیم.

کمتر بودن تعداد اعضای شرکت و عدم نیاز به واریز سرمایه اولیه، نامحدود بودن مدت فعالیت هیات مدیره، سهولت تغییرات در شرکت و دیگر موارد نشان می دهد. که شرکت مسئولیت محدود را به گزینه مناسبی برای ثبت شرکت های خدماتی شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله شرکت خدماتی چیست مراجعه فرمایید.

موضوع فعالیت شرکت های خدماتی نظافتی 850x500 - جامعترین موضوع فعالیت شرکت های خدماتی نظافتی
جامعترین موضوع فعالیت شرکت های خدماتی نظافتی

موضوع فعالیت شرکت خدماتی نظافتی

موضوع فعالیت شرکت خدماتی نظافتی با موضوع نظافت در منزل:

اعزام کارگر روز مزدی جهت نظافت دفاتر کوچک، ارائه خدمات نظافت شرکت ها – نظافت کارخانجات – نظافت نمای ساختمانها

ارائه خدمات نظافت اداره جات با قرارداد رسمی – تامین نیروی آبدارچی، نظافتچی – امور آشپزخانه و آشپزی به صورت خانگی نظافت در منزل و تامین غذای منازل آپارتمانی و بوفه – سم پاشی حشرات و جانوران موزی در مکان های عمومی و خانگی و آفت زدایی و سمپاشی و بهبود فضای بهداشتی کارخانه ها و اماکن عمومی و منازل – بهره برداری و تعمیر تاسیسات ساختمانی – خدمات مربوط به فضاهای سبز – تعمیرات ساختمان ها – خرید و فروش و توزیع کلیه کالاهای مجاز بازرگانی – نظافت منازل و کلیه سازمانها و نهادها دولتی و خصوصی.

باغبانی و حمل و نقل اثاثیه منزل و شرکت ها – مراسمات عزاداری و جشنها – نگهبانی و تامین نیروی انسانی – کلیه امور مربوط به ماساژ درمانی و خدمات ماساژ – نگهداری سالمندان و کودکان – برپایی و شرکت در نمایشگاه ها و همایشها و سمینار های داخلی و خارجی – تعمیر و نگهداری شامل تعمیر و نگهداری تجهیزات و وسایل اداری – تامین وسیله سبک و سنگین مورد نیاز شرکت ها و اداره های دولتی و غیردولتی، و خصوصی – خدمات عمومی شامل نامه رسانی، پیش خدمتی، امور آبدارخانه ای، خدمات پاسخگویی تلفنی و امور مشابه- کلیه امور بازرگانی مجاز و صادرات و واردات، نگهداری و خدمات فضای سبز-

شرایط و مراحل ثبت شرکت سهامی خاص
ادامه مطلب

موضوع امور تاسیساتی ساختمان ها

  • امور تاسیساتی، شامل تعمیر و نگهداری و بهره برداری از تاسیسات حرارتی و برودتی، خطوط انتقال لوله، تاسیسات حرارتی و هیدرولیکی، سیستم سرد کننده و گرم کننده، ساختمان شبکه های رایانه ای ساختمان، نصب آسانسور و پله های برقی و اجرای تاسیسات نیروگاهی، اجرای پروژه های برق فشار قوی و دکل های انتقال برق – اجرای کارهای تاسیساتی از قبیل طرحهای گاز رسانی و برق رسانی و آب رسانی، آب و فاضلاب و انواع عایق کاری صنعتی و موارد مشابه،

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.