کلیه فعالیت های ثبتی ما کاملا غیر حضوری و آنلاین می باشد. ثبت شرکت و ثبت تغییرات ارزان را با ما تجربه کنید.تعرفه ثبت شرکت : 400 هزار تومان --- تعرفه ثبت تغییرات شرکت : بابت هر صورتجلسه 200 هزار تومان ---- تخفیفات ثبتی این سایت برای مدت 2 ماه می باشد.
هزینه ثبت تغییرات شرکت در سال 1400

هزینه ثبت تغییرات شرکت در سال 1400

هزینه ثبت تغییرات شرکت در سال 1400 چقدر است. چگونه محاسبه می گردد.؟ در اینجا با توجه به نوع تغییرات، هزینه ثبت تغییرات شرکت ها را به شما اعلام خواهیم نمود. با این وجود نیز با اطلاعاتی که در اینجا به شما توضیح داده می شود، شخصا می توانید. هزینه ثبت تغییرات شرکتتان را تخمین بزنید.

 

کلیه فعالیت های ما در خصوص ثبت شرکت و انجام تغییرات شرکت ها بصورت کاملا آنلاین و غیر حضوری می باشد. فقط کافیست یک برگ فرمی که برایتان ارسال می کنیم را پر نموده و ما در کمتر از یک هفته هم تغییرات و هم شرکتتان را به ثبت برسانیم.

 

تخفیف ویژه  تخفیف ویژه  تخفیف ویژه

برای مدت 2 ماه

هزینه ثبت تغییرات شرکت در سال 1400

 بابت ثبت هر صورتجلسه فقط و فقط 200 هزار تومان 

 

 اگر با دیگر سایتها مقایسه نمایید. خواهید دید که ما نسبت به همه جای کشور ارزانترین قیمت را داریم.

 

بابت ثبت شرکت، ما فقط 400 هزار تومان خواهیم گرفت. بدون هزینه های اضافی دیگر.

 

 

ارزانترین قیمت ثبت تغییرات شرکتها در سال 1400

هزینه ثبت تغییرات شرکت به دو عامل ذیل بستگی دارد:

 1. نوع ثبت تغییرات شرکت که تعداد صورتجلسات را تعیین می کند.
 2. روزنامه رسمی تغییرات شرکت

1- نوع ثبت تغییرات شرکت تعیین کننده تعداد صورتجسلات و هزینه ثبت تغییرات شرکت می باشد. تنظیم هر صورتجلسه و ثبت آن در سامانه و پیگیری تا حصول پیش نویس آگهی تغییرات، معمولا هزینه ای بین 350 الی 500 هزار تومان حدودی می باشد. که این نوسان به دلیل تفاوت در انواع تنظیم صورتجلسات می باشد.

اما میانگین آن 200 هزار تومان برای هر صورتجلسه می باشد. که ما هم همین قیمت را برای هر صورتجلسه در نظر گرفته ایم. اما تشخیص تعداد صورتجلسات کمی تخصصی می باشد. با ذکر چند مثال بخش عمده تغییرات و نوع صورتجلسات را متوجه خواهید شد.

 

هزینه روزنامه رسمی تغییرات شرکت

هزینه روزنامه رسمی شرکت برای تغییرات شرکت از 148 الی 270 هزار تومان تا پایان اردیبهشت سال 1400 می باشد. همچنین هزینه روزنامه رسمی تاسیس شرکت با توجه به میزان خطوط روزنامه متفاوت می باشد. که از 154 هزار تومان به بالا می باشد.

در تاسیس شرکت هزینه روزنامه های رسمی و کثیرالانتشار در اول سال 1399 به ترتیب حدود 85 و 112 هزار تومان بوده اند. و تا پایان فروردین 1400 هزینه روزنامه رسمی 200 هزار و روزنامه کثیرالانتشار حدود 270 هزار تومان رسیده است. که مبلغ افزایش قابل توجه ی می باشد. 

لازم به ذکر است تعرفه روزنامه رسمی و همچنین روزنامه کثیرالانتشار تغییرات و یا تاسیس شرکتهای تعاونی نسبت با سایر شرکتهای بخش خصوصی ارزانتر می باشد.

 

استعلام هزینه ثبت تغییرات شرکت 

 

جهت استعلام هزینه ای که بابت ثبت صورتجلسه تغییرات باید پرداخت کنید. لطفا نام و شماره تماس خود را در جدول ذیل صفحه وارد نمایید. و گزینه هزینه ثبت تغییرات شرکت را تیک زده و درخواست استعلام را کلیک کنید. تا هزینه دقیق بلافاصله برای شما پیامک گردد. یا از طریق تماس یا پیامک و یا واتساپ به شماره 09189414281 برقرار نمایید.

 

 • دوست گرامی: چنانچه متقاصی ثبت شرکت یا سایر خدمات هستید، فرم زیر را پر نمایید. تا “مدت زمان ثبت شرکت یا سایر خدمات”،  و “مدارک لازم” را بطور دقیق به اطلاع شما برسانیم.

 

 

هزینه تغییر آدرس شرکت

 

برای ثبت تغییرات تغییر آدرس شرکت تنها یک ” صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده ” کفایت می کند. که هزینه ای بغییر از روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار 200 هزار تومانی در بر دارد. و بعد از این ثبت تغییرات می بایست در روزنامه به اطلاع عموم برسد. یعنی باید در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار درج شود و منتشر گردد. که این هم دو هزینه 150 الی 270 هزار تومانی در بر دارد. غیر از این دو مورد هیچ هزینه ای دیگری وجود نخواهد داشت. پس طبق محاسبات ساده برای ثبت تغییر آدرس شرکت هزینه ای تقریبی 450 الی 500 هزار تومانی در بر خواهد داشت.

لازم به ذکر است که منظور از ثبت صورتجلسه تغییرات در سامانه، ورود به سامانه ثبت شرکت ها و منوی صورتجلسه تغییرات می باشد.

 

هزینه ثبت تغییرات اعضای هیات مدیره

 

برای ثبت تغییرات هیات مدیره شرکت با توجه به اینکه چه شخص یا اشخاصی از شرکت خارج می شوند. ابتدا یک صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده باید تنظیم شود. که در آن فرد یا افرادی از هیات مدیره خارج می شوند.

در صورتی که سهام دار باشند سهام خود را واگذار می نمایند. یعنی صورتجلسه نقل و انتقال سهام خواهد بود. و به جای آنها اشخاص جدید وارد می شوند. لازم به ذکر است صورتجلسه نقل و انتقال سهام نیازی به انجام روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار را ندارد. سپس بعد از این جلسه تغییرات شرکت باید صورتجلسه ثبت تغییرات جدید تنظیم شود. که در آن افراد جدید و قدیمی برای مدت معینی عضو هیات مدیره شوند.

پس تا اینجا دو صورتجلسه ثبت تغییرات شرکت تنظیم شد. در نهایت باز هم می بایست یک صورتجلسه هیات مدیره تنظیم شود. که در آن مدیران و سمت آنها مشخص، دارندگان حق امضا و روزنامه رسمی جهت درج آگهی تغییرات در آن مشخص می شود.

پس در این مورد باید 3 صورتجلسه تنظیم شود. که همانطور در بالا گفته شد. 3 صورتجلسه 500 هزار تومانی هزینه خواهد داشت. جمعا هر صورتجلسه هم روزنامه رسمی و هم روزنامه کثیرالانتشار آن محاسبه گردیده است.  پس در نهایت 3 تا صورتجلسه با سه هزینه برای شما رقم خواهد خورد.

 

هزینه ثبت تغییرات شرکت برای تمدید مدیران و بازرسین

 

در این نوع تغییرات بدون توجه به نوع شرکت تنها یک صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه کفایت می کند. پس یک صورتجلسه همراه با یک بار درج در روزنامه رسمی که در حدود 400 هزار تومان خواهد بود.

 

هزینه ثبت آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی

 

هزینه آگهی ثبت تغییرات شرکت در واقع همان هزینه روزنامه رسمی ثبت تغییرات شرکت می باشد. که معمولا قیمتی بین 150 الی 270 هزار تومان با توجه به نوع تغییرات شرکت می باشد.

جهت انجام انواع موارد ثبت تغییرات شرکت با کمترین هزینه با شماره های موسسه تماس بگیرید.

در این مقاله ثبت تغییرات شرکت انواع شرکتها را شرح خواهیم داد. برای آگاهی از هزینه ثبت تغییرات شرکت ها نیز می توانید به بخش استعلام قیمت ها مراجعه کنید.

نکته مهمی که همین ابتدا باید گفته شود. است ان است که فرآیند تغییرات شرکت، درواقع تصمیماتی برای تغییر در اعضا یا ساختار شرکت یا سرمایه و نام و … روی می دهد. و این تصمیمات باید طی یک جلسه که نوع جلسات هم متفاوت می باشد تنظیم شوند.

پس: آگاهی از اینکه کدام تغییرات نیاز به چه مجمع و جلسه ای دارد. و چه صورتجلسه دارد و یا فلان تغییرات نیاز به چند صورتجلسه دارد هم در انجام توسط خودتان ضرروی است. و هم در صورتی که می خواهید به موسسات ثبتی واگذار کنید.

 

تغییرات شرکت کدامند

متقاضیان زمانیکه که شرکت خود را به ثبت رساندند می توانند تغییراتی بر روی آن انجام دهند. که این ثبت تغییرات شرکت می تواند افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، تغییر موضوع شرکت، تبدیل سهام شرکت به بانام و بی نام، انتخاب یا تمدید بازرسین، تغییر حق امضاء شرکت ،تغییر آدرس شرکت تغییر یا تمدید هیات مدیره شرکت، تغییر مواد اساسنامه شرکت و انحلال شرکت باشد.

اگر قصد هر یک از این ثبت تغییرات را داشته باشید. باید بصورت قانونی اقدام نمایید. بنابراین اگر نمی دانید. تغییرات شرکت به چند حالت تنظیم می شود. توصیه می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

ممکن است هر کدام از مواد ثبت تغییرات برای شما کمی گنگ باشد. به همین منظور ابتدا توضیحی درباره مدارک لازم جهت ثبت تغییرات شرکت ها ارائه می دهیم. سپس ثبت تغییرات در هرکدام از موارد را به اختصار توضیح خواهیم داد.

 

مدارک لازم جهت ثبت تغییرات شرکت

برای ایجاد ثبت تغییرات شرکت ابتدا باید تمامی اعضا با تغییرات موافقت داشته باشند. تا بتوان برای ثبت تغییرات اقدام نمود. این مدارک عبارتند از:

 • ارائه صورتجلسه تغییرات شرکت و تنظیم صورت جلسات و تهیه فرم اقرارنامه مدیریتی
 • مدارک شناسایی اعضا و سهامداران شرکت ( فقط کپی کفایت می کند. و نیاز به برابر اصل کردن یا گواهی عدم سوپیشینه نمی باشد. )
 • ارائه اسناد شرکت شامل اساسنامه و …
 • روزنامه رسمی تاسیس یا آخرین تغییرات شرکت
 • حضور تمامی شرکا در صورت انحلال شرکت

اگر بعد از ثبت شرکت و انجام فعالیت شرکت شما به دلایل مختلف دچار تغییرات شد. باید این تغییرات را به سازمان اداره امور ثبت شرکت ها اعلام کنید و مسئولین مربوطه را در جریان این تغییرات و امور آن و خدمات جدید قرار دهید.

ثبت تغییرات شرکت می تواند دلایل متفاوتی اشته باشد. و هم می تواند تغییرات متفاوتی باشد که به چند مورد آن اشاره می‌کنیم.

 

انواع ثبت تغییرات شرکت

 • تغییر در آدرس شرکت
 • تغییرات در اساسنامه شرکت و یا در محتویات اساسنامه آن
 • تغییر در نام انتخابی شرکت
 • تغییر در میزان سرمایه شرکت که هم می تواند شامل افزایش سرمایه شرکت و هم کاهش سرمایه شرکت باشد.
 • تغییر در موضوع فعالیت شرکت
 • تغییر در قالب ثبت شرکت: به عنوان مثال شرکت را در قالب مسئولیت محدود ثبت کرده اید. و پس از مدتی به دلیل محدودیت هایی که این قالب ثبتی دارد. می خواهید آن را به شرکت سهامی خاص و یا هر چیز دیگری تغییر دهید.
 • تغییر در مدت زمان فعالیت شرکت و یا تمدید آن یعنی زمانی که اعتبار مجوز شرکت در حال اتمام است. به تمدید آن باید بپردازید و یا اینکه می خواهید شرکت را منحل کنید. و زمان اعتبار آن را کاهش دهید.
 • تغییر در اعضای هیئت مدیره

 

ثبت تغییرات شرکت از چند طریق تنظیم می گردد؟

 • ثبت تغییرات شرکت از طریق هیئت مدیره
 • ثبت تغییرات شرکت از طریق تشکیل مجمع عمومی عادی
 • ثبت تغییرات شرکت از طریق تشکیل مجمع عمومی فوق العاده
 •  

 

تغییرات از طریق هیئت مدیره شرکت

با توجه به قانون کسانی که سهام برای شرکت ارائه می دهند را هیئت مدیره گویند. رئیس هیئت مدیره از طریق سهامداران با تصمیم و رضایت خودشان حداقل به مدت دوسال انتخاب می شود. هیئت مدیره وظیفه دارد. که یک نفر رئیس و یک نفر نایب رئیس انتخاب کند.

 

وظایف هیئت مدیره به شرح زیر است:

 1. هیئت مدیره وظیفه دارد که هر 6 ماه یکبار دارایی و قروض شرکت را  به بازرسان شرکت تحویل دهد.
 2. مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره نمی توانند بدون اجازه هیئت مدیره در معاملات شرکت دخالت نمایند. اگر معاملات بدون اجازه هیئت مدیره انجام گیرد می توان این معاملات را باطل نمود.
 3. بعد از انتخاب شدن هیئت مدیره، مدیر باید سمت خود را قبول کند.
 4. مدیر عامل و مدیران نمی توانند معاملات را انجام دهند زیرا اگر دچار خسارت شوند باید خودشان این خسارت را پرداخت نمایند.
 5. فقط موسسات اعتباری و بانک ها می توانند. معاملات انجام دهند و اعضاء دیگر حق این کار را نخواهند داشت.
 6. محاسبه مقررات مالیاتی

 

تغییرات از طریق تشکیل مجمع عمومی عادی

در انواع تصمیماتی که برای ثبت تغییرات شرکتها وجود دارد. کاربرد مجمع عمومی عادی در مقایسه با مجامع عمومی دیگر از اهمیت بالایی برخوردار است که این مجمع عمومی طبق اساسنامه سالیانه یکبار تشکیل می شود. و زمان برگزاری آن حتما باید در اساسنامه به دلیل حضور یافتن سهامداران قید شود.

در واقع منظور از مجمع عمومی عادی شرکت این می باشد. که تصمیمات کلی که توسط مدیران گرفته می شود. و روش انجام امور به اطلاع و تصویب شرکا رسد باید مجمع عمومی عادی تشکیل شود در این مجمع سهامداران فرصت این را به دست می آورند تا نظرات خود را اعلام کنند.

 

وظایف مجمع عمومی عادی

به شرح زیر است:

 1. انتخاب هیئت مدیره یکی از وظایف مهم مجمع عمومی عادی می باشد.
 2. با توجه به اساسنامه به همان تعداد باید از طرف مجمع عمومی بازرس انتخاب شود. که وظیفه ی این بازرسان نظارت به عملیات هیئت مدیره بوده و وسیله ای برای انتقال اطلاعات به صاحبان سهام خواهد بود.
 3. هر شرکتی موظف است که بداند سالیانه میزان سود و زیان آن چقدر است. بنابراین بطور دقیق این اطلاعات را هیئت مدیره ارائه می دهد. که تصویب ترازنامه بر عهده مجمع عمومی خواهد بود.
 4. تقسیم منافع بطور مساوی بر عهده مجمع عمومی می باشد.
 5. قبول و یا رد پیشنهادهایی که توسط هیئت مدیره، بازرسان و یا یکی از سهامداران ارائه می شود.
 6. تعیین کردن روزنامه کثیرالانتشار که کلیه ی اطلاعیه شرکت ها و آگهی ها تا سال آتی که مجمع عمومی تشکیل می شود.

 

تغییرات از طریق تشکیل مجمع عمومی فوق العاده

هنگام تشکیل مجمع عمومی فوق العاده باید دارندگان بیش از نصف سهامی که دارای حق رای می باشند. در جلسه حاضر شوند و بیشتر در این جلسه به موضوعاتی همچون کاهش و افزایش سرمایه شرکت، تغییرات در اساسنامه و انحلال شرکت می پردازند. زمانی با این تغییرات موافقت خواهد شد که اکثریت دو سوم آراء نظری یکسان داشته باشند.

 

وظایف مجمع عمومی فوق العاده

به شرح زیر است:

 1. وارد شدن شریک و یا شرکا جدید به شرکت
 2. تنظیم اساسنامه و تغییر در مفاد اساسنامه مانند تغییر در نام شرکت، موضوع شرکت و غیره.
 3. انحلال شرکت
 4. افزایش و کاهش سرمایه شرکت
 5. تعیین بازرسان و تغییر در تعداد مدیران و میزان خدمت آن ها
 6. ایجاد سهام ممتازه
 7. موافقت با صدور اوراق قرضه

 

مراحل ثبت تغییرات شرکت در سایت اداره ثبت شرکتها

 اگر قصد دارید ثبت تغییرات را بصورت اینترنتی در سایت ثبت شرکت انجام دهید. باید مراحل زیر را بصورت گام به گام طی نمایید.

 1. ابتدا اطلاعات شرکتی همچون شماره ثبت، شناسه ملی شرکت و نوع شرکت خود را وارد کنید.
 2. در مرحله ی دوم باید اطلاعاتی همچون تکمیل نوع صورتجلسه خود تهیه نمایید. که به یکی از شیوه های مجمع عمومی عادی، مجمع عمومی سالیانه، مجمع عمومی فوق العاده و … است. تکمیل مشخصات شخصی متقاضی، تعیین وکیل و یا نبودن متقاضی، تاریخ برگزاری جلسه پس از تکمیل آن باید بر روی فیلد پذیرش موقت را انتخاب نمایید. سپس به شما شماره 19 رقمی داده می شود.
 3. در مرحله سوم باید نوع تصمیم جلسه را تعیین نموده و سپس گزینه افزودن تصمیم جلسه را انتخاب نمایید.
 4. در مرحله چهارم اگر شما قصد تغییر نام دارید. باید حداکثر 5 نام را به ترتیب الویت در فیلد درخواستی مشخص کنید.
 5. در مرحله پنجم باید ذکر اسامی اعضای حاضر در جلسه به همراه سمت آن ها، وارد نمودن شماره ملی متقاضی و اگر غیر ایرانی باشد وارد نمودن شماره گذرنامه، وارد کردن اطلاعات شخصی، اگر شخص حقوقی باشد وارد کردن اطلاعات شماره ثبت، نام شخص شناسه ملی انجام شود.
 6. در مرحله ی ششم باید سمت اشخاص حاضر در جلسه، تعیین شود.
 7. در مرحله ی هفتم باید ارتباط اشخاص جلسه ( وکیل سهامدار بودن و یا نماینده سهامدار بودن) را تعیین نمایید.
 8. در مرحله ی هشتم متقاضی با توجه به نوع صورتجلسه و تصمیمات گرفته شده باید مدارک را در این قسمت بارگزاری نمایند.
 9. در مرحله ی نهم باید متن صورتجلسه را آماده نموده و گزینه ی پذیرش نهایی را انتخاب کنید.
 10. در مرحله دهم که آخرین مرحله است باید متقاضی نسخه اصلی صورتجلسه و ضمائم آن را حداکثر به مدت سه روز کاری به آدرس تعیین شده ارسال نمایند.

 

نکاتی که در رابطه با تنظیم صورتجلسه باید رعایت شود

به شرح زیر می باشد:

-زمانی که بازرسین و هیئت مدیره صورتجلسه را امضا نمایند یعنی قبولی خود را با آن تغییرات تایید کنند. یا با نامه ای جداگانه تاییدیه خود را اعلام نمایند در اینصورت این برگه ها باید ضمیمه صورتجلسه شده و به اداره ثبت شرکت ها تحویل داده شود.

-هنگام تشکیل جلسه به مدت یک ماه زمان دارید تا صورتجلسه را به اداره ثبت شرکت ها تحویل دهید.

-اگر مدیرعامل و رئیس هیات مدیره یک نفر باشد. ولی این امر در اساسنامه ذکر نشده باشد. طبق ماده 124 لایحه ی اصلاحی قانون تجارت باید 3/2 اعضای مجمع آن را به تصویب رسانند.

-بطور کلی صورتجلسه باید در چند نسخه تهیه شده و به امضای هیئت رئیسه جلسه برسد. و در پایان، یک نسخه از آن به اداره ثبت شرکت ها ارسال شود.

-هنگام تنظیم صورتجلسه باید توجه نمایید. که مطالب را روی سربرگ شخصیت حقوقی نوشته سپس اشخاص ذی سمت آن را امضا و مهر کنند. سپس آن را ارسال کنید.

بنابراین همانطور که در بالا نیز به توضیح کامل آن پرداختیم بیشتر افراد برای سهولت در انجام ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت با ورود به سامانه ثبت شرکت ها به آدرس سامانه ثبت شرکت کلیه ی مراحل خود را با کمترین زمان و هزینه انجام می دهند. بنابراین برای انجام این امور حتما به نکاتی که ذکر کردیم. توجه کرده و آن را با دقت مورد مطالعه قرار دهید.

 

مدت زمان ثبت تغییرات شرکت

مدت زمان ثبت تغییرات در حالت معمولی و پروسه عادی به مدت 10 روز کاری به طول می انجامد. هزینه ثبت تغییرات بسته به تعداد صورت جلسات برای شرکت های مختلف متغیر است. و بسته به نوع تغییراتی که می خواهد اعمال شود و بسته به نوع شرکت متغیر است. همچنین به محتوا و مواردی که در روزنامه رسمی منتشر شده نیز بستگی دارد.

همانطور که در بالا گفته شد برای ثبت تغییرات شرکت می توانید به آدرس سایت مراجعه نمایید. و تغییرات شرکت خود را ثبت کنید.  

اما باید این موضوع را در نظر بگیرید که ثبت تغییرات در سایت و پیگیری شخصی آن پروسه ای با مدت زمان طولانی خواهد شد. می توانید برای سرعت بخشیدن به این به امر به شرکت های ثبتی مراجعه کنید. زیرا اقدام از طریق شرکت ثبتی سرعت انجام و رسیدگی به پرونده را بسیار سریعتر می کند.

چنانچه قصد ثبت شرکت و یا ثبت تغییرات شرکت را دارید. ثبت شرکت تک نیک به شما کمک خواهد کرد. در این مبحث سعی بر این داشتیم. تا همه موارد را برای شما یادآوری کرده و به شما آگاهی کامل بدهیم. شما در صورت وجود هر گونه ابهام و سوال در زمینه ثبتی می‌توانید با مشاورین خبره ما در این زمینه تماس بگیرید تا گام به گام در ثبت تغییرات شرکت، شما همراه شما باشند.

 

هزینه ثبت تغییرات شرکت

هزینه ای که بابت ثبت تغییرات شرکت پرداخت کنید. با توجه به تعداد صورتجلسات و میزان حجم متن آگهی تغییرات که می بایست در روزنامه رسمی چاپ گردد متفاوت می باشد. برای آگاهی از هزینه ثبت تغییرات شرکت  لطفا جدول ذیل را تکمیل یا با کارشناس ما تماس حاصل فرمایید.

09189414281

مراحل تشکیل تعاونی
مراحل تشکیل تعاونی

تعریف شرکت تعاونی مراحل ثبت شرکت تعاونی مدارک مورد نیاز تاسیس تعاونی هیات مدیره - مجمع -بازرسان - مدیرعامل

راهنمای کامل ثبت شرکت سهامی خاص
دستورالعمل تشکیل تعاونی

مراحل تاسیس تعاونی هیات موسس مجمع عمومی آگهی دعوت هیات مدیره مدیرعامل بازرسان اداره تعاون شهرستان

شرکت مسئولیت محدود
شرکت بامسئولیت محدود

تعریف شرکت با مسئولیت محدود  شرایط ثبت شرکت مسئولیت محدود مدارک لازم جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود

موسسات غیرتجاری

شرایط ثبت موسسه غیر تجاری شرایط ثبت موسسه حقوقی مدارک لازم جهت ثبت موسسه حقوقی مراتب ثبت مؤسسات غیر تجاری

ثبت سفارش در سایت تک نیک

شرکت تعاونی تک نیک با هدف تسهیل در امور اداری شرکتها و موسسات، حسابداری و مالیاتی و مشاوره کسب و کار فعالیت خود را از سال 94 آغاز نموده است. ثبت تک نیک همواره کوشیده است خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در سریعترین زمان به انجام برساند و مشاوری امین برای مدیران و کارآفرینان عزیز کشورمان باشد.

تک نیک ثبت پیشرو
Logo
Enable registration in settings - general