نمونه موضوع فعالیت شرکت تامین نیروی انسانی

 1. خانه
 2. ثبت شرکت
 3. نمونه موضوع فعالیت شرکت تامین نیروی انسانی

نمونه موضوع فعالیت شرکت تامین نیروی انسانی

 1. تک نیک ثبت
 2. ثبت شرکت
 3. نمونه موضوع فعالیت شرکت تامین نیروی انسانی

در این نوشته به نمونه هایی از موضوع فعالیت شرکت تامین نیروی انسانی می پردازیم. که بدانید تین نوع شرکت ها به چه شرکت هایی گفته می شوند؟ و موضوع فعالیت آنها چیست؟ و کدام شرکت ها می توانند در موضوع فعالیت خود تامین نیروی انسانی داشته باشند؟

معرفی شرکت های تامین نیروی انسانی 

نمونه موضوع فعالیت شرکت تامین نیروی انسانی می تواند شامل خیلی از شرکت ها باشد. از جمله شرکت های پیمانکاری ساختمانی، ابنیه، خیلی از شرکت های خدماتی، تامین نیروی شرکت های بزرگ و کوچک و غیره را در برمی گیرد.

معمولا شرکت های تامین نیروی انسانی شرکت های بزرگی نمی باشند. این نوع شرکت ها اکثرا برای شرکت های بزرگ با گرید 2 و یک فعالیت خود را انجام می دهند.

این نوع شرکت ها فعالیت های پیمانکاری برای سازمان ها و ادارات دولتی هم فعالیت می کند.

 

موضوع فعالیت شرکت تامین نیروی انسانی min - نمونه موضوع فعالیت شرکت تامین نیروی انسانی
موضوع فعالیت کلیه شرکتهای تامین نیروی انسانی
نمونه موضوع فعالیت شرکت تامین نیروی انسانی

نمونه کاملی از موضوع فعالیت شرکت تامین نیروی انسانی

تامین نیروی انسانی متخصص، ماهر و نیمه ماهر و نیروی کارگری و راننده – ارائه خدمات در زمينه هاي تاسيسات، باغبانی، نیرو های خدماتی و   آشپزخانه و تهيه و طبخ غذا و خدمات  نظافتي و تعمير و نگهداري کارگاههای بخش خصوصی و دولتی – پيمانکاري کليه خدمات در زمينه خدمات شهري اعم از طراحي،ايجاد و نگهداري فضاي  سبز.

نمونه موضوع فعالیت تامین نیروی انسانی در زمینه برق 

امورات مربوط به توليد، توزيع و انتقال نيرو اعم از نيروگاهها، شبکه هاي برق و تاسيسات برقي، پست هاي توزيع  و الکترونيک عام و خاص- انجام عمليات نصب پروژه هاي برق فشار قوي و ضعيف – کابل کشي – تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمانها و کارخانجات صنعتی و نیروگاهها – ارائه خدمات فنی و پشتیبانی و مشاوره و طراحی و نگهداری فنی و نظارت فنی در امر پروژه های تاسیسات برقی و مکانیکی و الکتریکی طراحی و اجراء انواع دکل های ثابت و متحرک.

تامین نیروی انسانی تاسیسات ساختمانی و شرکتی

تامین نیروی انسانی متخصص ، ماهر و نیمه ماهر و نیروی کارگری –اجاره و تهیه ماشین آلات سبک و سنگین و  ترابری و راه سازی و تاسیسات و ابزار آلات خاکبرداری و خاکریزی – تاسيس و تجهيز کارگاههاي دولتي و غير دولتي خدمات  نظافتي و تعمير و نگهداري کارگاههاي شرکتهاي دولتي و خصوصي –امورات آشپزخانه و رستوران (تامین غذای بخش دولتی ، خصوصی) .

نمونه تامین نیروی انسانی با موضوع فعالیت خدمات شهری

پیمانکاری – ارائه کلیه خدمات در زمینه خدمات شهری اعم از طراحی ایجاد، نگهداری فضای سبز و جمع آوری پسمانده های شهری و روستایی- سمپاشی و دفع آفات و جانوران موزی و حشرات-محوطه سازي و احداث آبنما – ابنیه، ساخت و ساز ساختمان های دولتی و بخش خصوصی، شرکت در مزایده و مناقصات پیمانکاری دولتی و غیر دولتی-جدول سازی و موزاییک کاری سطح شهر و روستاها و پل سازی – عابر پیاده المان ها و گارد ریل ها،  سنگ فرش معابر و پیاده رو سازی- نصب آلاچیق- نصب علمک، رنگ آمیزی و زیبا سازی معابر شهری و روستایی-  محوطه سازی و احداث آبنما .

موضوع فعالیت شرکت پشتیبانی و فنی مهندسی (کارهای حجمی)

 • امور مربوط به حمل ونقل: شامل رانندگی ، واداره  امور نقلیه وموارد مشابه
 • موضوع تعمیر ونگهداری: شامل تعمیر و نگهداری تجهیرات و وسائل اداری (‌غیر از امورات رایانه)، خدمات فنی خودررو و موارد مشابه
 • امور آشپزخانه و رستوران:  شامل طبخ و توزیع غذا و تامین نیروی آشپز و تجهیزات آشپزخانهو  اداره رستوران و بوفه و موارد مشابه آن
 • خدمات عمومی : شامل تنظیفات ، نامه رسان، خدمتکاری، امور مربوط به آبدارخانه، خدمات پاسخ گویی تلفنی (منشی) و موارد مشابه آن.
 • نگهداری، باغبانی و خدمات فضای سبز: شامل خدمات باغبانی و نگهداری از فضای سبز و دیگر موارد مربوط به آن.
 • امور چاپ و تکثیر: شامل صحافیگری، حروفچینی ، غلط گیری، خطاطی، چاپ و تکثیر و سایر فعالیت فنی و هنری چاپ و دیگر موارد مشابه
 • امورات تاسیساتی: شامل تعمیر و نگهداری و بهره برداری از تاسیسات برودتی و حرارتی و موارد مشابه آن.

موضوع فعالیت شرکت تهیه و طبخ غذا و خدمات مجالس

 • ارائه کلیه امور خدماتی مرتبط با به برگزاری جشنها و همایش ها از قبیل آذین بندی،  طبخ غذا، سرویس دهی به اشخاص حقیقی و حقوقی (شرکت ها)
 • سفره آرایی،  تامین ظروف و اقلام و وسایل مورد نیاز
 • تامین اقلام غذایی و دسر و شیرینی جان
 • تامین نیروی انسانی مورد نیاز شرکت
 • عقد قرارداد با اشخاص جهت ارائه خدمات فوق الذکر.
 • خرید و فروش صادرات و واردات کلیه کالاهای مورد نیاز بازرگانی
 • شرکت  در کلیه مناقصات و مزایدات دولتی و بخش خصوصی داخلی و خارجی
 • دریافت و اعطای نمایندگی داخلی و خارجی

دریافت وام و تسهیلات ارزی و ریالی کم بهره از بانک ها و ارگان های دولتی و بخش خصوصی

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست