پیگیری چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی

  1. تک نیک ثبت
  2. ثبت شرکت
  3. پیگیری چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی

پیگیری چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی

پیگیری چاپ آگهی در روزنامه رسمی

انتشار آگهی شرکت‌ در روزنامه رسمی مرحله پایانی قانونی ثبت آنها است.

هر نوع تغییری در شرکت هنگامی قابل اجرا است، که در این روزنامه آگهی و انتشار یابد. این موضوع موجب شده که زمان انتشار و تکمیل شدن این آگهی برای مدیران شرکت‌ ها  مهم و حیاتی شود.

نکته مهم این موضوع، روند قانونی این پروسه است. اگر کلیه مراحل به درستی انجام شوند. مدارک لازم برای این پروسه نیز مهیا باشد، می‌ توانید مطمئن باشید. که پس از 5 روز کاری به نتیجه می‌ رسید. در این متن به نحوه پیگیری چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی پرداخته ایم.

اطلاعاتی که باید در روزنامه رسمی انتشار یابد؟

1- موضوع فعالیت شرکت
2- نام و نوع قالب شرکت
3- مرکز فعالیت و آدرس محل شرکت
4- شماره ثبت شرکت
5- تاریخ ثبت شرکت
6- مقدار سرمایه موجود در شرکت
7- لیست اعضای هیئت مدیره به همراه سمت کاری آنها
8- مدت زمان فعالیت شرکت و تعیین محدود و نا محدود بودن آن
9- ذکر نام تمامی شرکای ضامن در صورتی که قالب شرکت تضامنی و یا شرکت مختلط سهامی و مختلط غیر سهامی باشد.

تعرفه و هزینه انتشار آگهی در روزنامه رسمی

تعرفه و هزینه انتشار آگهی در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی چقدر است؟ هزینه چاپ آگهی به تعداد خطوط آگهی وابسته است. به طور مثال هزینه آگهی روزنامه رسمی با تعداد خطوط متوسط، ۱۲۰ هزار تومان استهزینه آگهی‌های طولانی‌تر حتی ممکن است به ۶۰۰ هزار تومان هم برسد.

نحوه پیگیری چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی

نشر آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی به منظور اطلاع‌ رسانی عمومی فعالیت آنها انجام می‌ شود. بنابراین ثبت شرکت، تغییر مدیران، استعفای اعضای اصلی، تصمیمات مجمع عمومی و اطلاع‌ رسانی فروش اوراق قرضه باید به اطلاع عموم برسند. قبل از پیگیری چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی لازم است که طی شدن بدون اشکال مراحل زیر اطمینان حاصل کرد:

  • برای شروع کار، به نشانی اینترنتی rrk.ir بروید. وارد بخش عضویت در سایت شوید. برای دریافت پیامک کد پیگیری چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی باید شماره موبایل خود را با دقت وارد نمایید. نوشتن دقیق آدرس و کد پستی نیز برای دریافت نسخه کاغذی روزنامه رسمی ضروری می باشد.
  • به صفحه کاربری خود رجوع کنید. درخواست درج یا انتشار آگهی کنید. کلیه اطلاعات شرکت از جمله اسم و شماره ثبت را وارد نمایید.  نوع آگهی را تعیین کنید.  بعد از ثبت نهایی، کد 18 رقمی رهگیری چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی برای شما صادر می‌ گردد. توصیه می‌ کنیم این کد را در جایی ذخیره کنید.
  • به قسمت پرداخت هزینه انتشار آگهی در روزنامه رسمی وارد شوید. کد پیگیری یا مکانیزه چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی را وارد نماید. کلیه مبالغ را به صورت آنلاین از طریق درگاه‌ های امن اینترنتی پرداخت کنید.
  • به صفحه کاربری‌ تان باز گردید.  وضعیت چاپ آگهی‌ تان را پیگیری نمایید. برای این منظور باید کد رهگیری چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی راداشته باشید.
افزایش سرمایه از طریق بالا بردن مبلغ اسمی سهام
ادامه مطلب

سامانه پیگیری آگهی شرکت‌ در روزنامه رسمی

سایت روزنامه رسمی کشور در تمام ساعات شبانه روزی و در تمام روزهای هفته در دسترس می باشد. بنابراین بهترین روش برای پیگیری چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی مراجعه به این سامانه است. متقاضیان تاسیس شرکت و مجموعه‌ های فعال برای آگاهی از وضعیت گردش کار دائماً به آن رجوع می‌ کنند.

دسترسی به آگهی‌ های قدیمی نیز در این سایت فراهم گردیده است. بعد از ثبت آگهی باید کد رهگیری 18 رقمی خود را ذخیره کنید. تا در صورت لزوم بتوانید آن را به آسانی پیدا کنید.

پیگیری پیامکی

بهترین ترین راه پیگیری چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی از طریق پیامک گوشی خود (اس‌ ام‌ اس ) می باشد. مراحل مختلف کار دائماً از این راه به شما اطلاع داده می‌ شود. اگر شماره موبایل خود را درست وارد کرده باشید، بعد  از طی کردن روند درج آگهی، پیامکی حاوی شماره پیگیری برای شما ارسال می‌ گردد.

وضعیت تأیید، امضا و انتشار آگهی نیز در هر مرحله به همین روش به شما فرستاده خواهد شد. به همراه داشتن این پیام‌ ها برای دنبال کردن امورروزنامه رسمی آگهی شرکت لازم می باشد.

در این سامانه میتوانید اطلاعات خود در سامانه روزنامه رسمی، شماره تلفن همراه خود را تغییر یا ویرایش دهید. از وضعیت آگهی در کلیه مراحل چاپ و توزیع روزنامه آگاه شوید.

پیگیری ایمیلی

چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی پنج روز کاری زمان می‌ برد. آگهی شما پس از بررسی و تأیید به دو شکل کاغذی و اینترنتی منتشر می‌ شود. نسخه چاپی آن به نشانی پستی شما و نسخه الکترونیکی آن به آدرس ایمیل شما فرستاده می‌ شود.

هر دو شکل آن از نظر قانونی قابل استناد است. بنابراین پیگیری چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی از طریق ایمیل بسیار سودمند است.

حتماً در فرم‌ های مربوطه نشانی ایمیل شرکت خود را به دقت بنویسید و هر روز به صندوق پست الکترونیکی خود سر بزنید. همچنین می‌ توانید فایل پی‌ دی‌ اف (PDF) آگهی خود را از پورتال روزنامه رسمی جمهوری اسلامی دانلود کنید.

پیگیری وضعیت انتشار آگهی

۱. دریافت شده از ثبت: درخواست شما با موفقیت در سامانه ثبت شده است. پس از پرداخت شدن هزینه‌ ها، این فرایند نهایی می‌ شود.

انحلال و تصفیه شرکت تعاونی
ادامه مطلب

۲. آماده ارسال برای چاپ آگهی: کلیه مبالغ با موفقیت پرداخت شده‌ است. آگهی شما در نوبت انتشار می باشد. کد پیگیری چاپ آگهی شرکت‌ ها در روزنامه رسمی در این مرحله برای شما ارسال می‌ گردد.

۳. در حال انتشار امضا نشده: آگهی شرکت شما دارد چاپ می‌ شود. اما هنوز به امضا نرسیده است. با وارد کردن کد رهگیری خود در سامانه روزنامه رسمی می‌ توانید از تغییر این وضعیت مطلع شوید.

۴. انتشار یافته امضا نشده: آگهی شما در روزنامه به چاپ رسیده است، اما هنوز به امضا نرسیده و بنابراین اجازه انتشار رسمی ندارد.

۵. انتشار یافته امضا شده: آگهی شرکت شما در روزنامه رسمی کشور ایران چاپ و منتشر شده است. و با داشتن این کاربری هر موقع میتوانید به آگهی های پرداخت شده دسترسی داشته باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست