مزایای ثبت و تاسیس شرکت چیست؟،چه عواملی باعث شده که شرکت تاسیس کنیم،آیا با تاسیس شرکت فعالیت و کارمون اعتبار بدست می آورد؟

چرا لازمه شرکت ثبت کنیم؟

این روزا راحت تر از هر زمان دیگه ای میتونید کسب و کار جدید تون رو به شکل قانونی راه اندازی کنید. چرا که بعد از اقدام به ثبت شرکت شما در کمتر از ۱۵ روز میتونید شرکت تون رو ثبت کنید. شما برای داشتن شرکت هر هدفی که دارید میتونید با ثبت قانونی شرکت تون به یک سری مزیت ها دست پیدا کنید.
اگه بخوام به شکل خلاصه بگم ،وقتی کسب و کارتون رو در قالب شرکت به‌شکل قانونی ثبت می کنید. از این کسب و کار در مقابل هر نوع سو استفاده چه از طرف اشخاص ثالث و چه از طرف شرکا ، کسب و کارتون رو میتونین حفظ کنید.

این روزا راه انداختن یک کار بدون ثبت قانونی،یعنی شما پذیرفته اید که هر نوع ضرری رو متحمل بشید.
یکی از مهمترین هدف های ثبت شرکت برخورداری از مزایای ثبت شرکت است. در ادامه چند مورد از مهمترین این مزایا رو بررسی میکنیم.

مزایای ثبت و تاسیس شرکت چیست؟ اعتبار و اعتماد سازی شرکت

اعتبار کسب و کار

کسب و کار شما بعد از ثبت شدن به شکل قانونی یک هویت رسمی پیدا می کنه. و این موضوع باعث میشه افراد و شرکت های دیگه بهتر بتونن به شما اعتماد کنن و با شما قرارداد ببندن.
برای نمونه برای شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و غیر دولتی و حتی بین المللی، شما لازمه که در قالب شرکت و به عنوان یک شخص حقوقی شرکت کنید. به  شکلی که جدیداً حتی برای کوچک ترین کارهایی که به بخش خصوصی سپرده می‌شن لازمه افراد به شکل حقوقی و ‌که همون شرکت ثبت شده و قانونیه وارد عمل بشن .

 امتیاز های قانونی

شما با ثبت شرکت تون میتونید اسناد و مدارک معتبر مورد قبول دادگاه ها را داشته باشید. که در شرایط لازم به کارتون میان شرایطی مثل وقتی که بین شرکا اختلافی پیش میاد. و یا این که در برابر اشخاص ثالث برای شرکت مسئله قانونی ایجاد بشه. میتونید به استناد به همین مدارک، مسئولیت را بین اعضا تقسیم کنید
از دیگر امتیاز های قانونی ثبت شرکت اینه که اگر اعضا به هر دلیلی این اسناد رو از دست بدن بر اساس رو نوشتی که در اداره ثبت شرکتها دارند میتونن درخواست صدور اوراق جدید بدهند.

دریافت تسهیلات بانکی

بانک ها یک سری تسهیلات رو برای شرکت ها یا همان اشخاص حقوقی در نظر می‌گیرند. که شما برای دریافت این تسهیلات لازمه که کسب و کارتون رو به شکل شرکت ارائه بدید.

شما رو به مطالعه مقاله راهنمای ثبت شرکت سهامی خاص دعوت می کنم.

حضور در معاملات بین المللی

از آنجایی که همکاری با شرکت‌های خارجی و گرفتن نمایندگی ها فقط در قالب شخصیت حقوقی ممکن هست، اگه هدفتون توسعه کسب و کارتون در سطح جهانیه لازمه که شرکت تو رو به‌شکل قانونی ثبت کنید.
در نهایت اینکه شما با هر هدفی بخواید کسب و کارتون به شکل شرکتی و قانونی پیش ببرید باید توجه داشته باشید. که اگه موارد قانونی به دقت رعایت نشود. میتونه حتی نتیجه معکوس بدهد.
تیم تک نیک در کنار شماست. و به شما اطمینان میده با تیمی باتجربه بالای ده سال، خدمات ثبتی شرکت تون رو در نهایت دقت  و در کوتاهترین زمان ممکن با  حداقل هزینه، به ثبت برسونه. و ان شالله در مسیر کسب و کارتون در کنارتون باشه.
امیدواریم قدم به قدم شاهد موفقیت های روز افزون شما در کسب و کارتون باشیم .

ادامه مطلب
راهنمای ثبت شرکت دانش بنیان
نوشتهٔ پیشین
موضوع فعالیت شرکت های پیمانکاری
نوشتهٔ بعدی
مراحل دریافت پیش‌نویس سند ثبت تأسیس یا تغییرات شرکت

مطالبی که ممکن است برایتان مفید باشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

با سفارش خدمات ثبت شرکت و تغییرات در تک نیک ثبت برای بار بعدی 10 درصد تخفیف بگیرید.

آدرس سراسر کشور
08433729937
09189414281
Instagram
Pinterest
Medium
Reddit
Telegram
WhatsApp
ثبت صورتجلسات97%
97%
تاسیس شرکت ها93%
93%
ثبت برند و لوگو80%
80%
ثبت گرید پیمانکاران70%
70%
فهرست