صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده سهامی خاص

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت سهامی خاص

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سهامی خاص

نوبت اول
بنام خدا

نام شرکت: ….…………………………

شماره ثبت شرکت: ……..………………………

سرمایه ثبت شده: ……..………………………

شناسه ملی: ………………………………

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت سهامی خاص ……………​………………  ثبت شده به شماره ………………​…………… در تاریخ ……………… ساعت ………………با حضور (کلیه / اکثریت: توضیح : در متن صورتجلسه تنها یکی از کلمات (کلیه) یا (اکثریت) نوشته می شود.) سهامداران در محل قانونی شرکت تشکیل گردید.

الف: در اجرای مفاد ماده 101 لایحه اصلاحی قانون تجارت:

1ـ خانم/ آقای ………………​……………… به سمت رئیس جلسه

2ـ خانم/ آقای …………​…..……………… به سمت ناظر رئیس

3ـ خانم/ آقای ……………​….…………… به سمت ناظر جلسه

4ـ خانم / آقای …………….…………… به سمت منشی جلسه انتخاب شدند.

ب: دستور جلسه، تغییر موضوع/آدرس/نام/سرمایه/سهام/مدت فعالیت/انحلال شرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت. و در نتیجه …………………..  به نحو ذیل تغییر یافت: ………..………….​…………………………………​…………………………………………​……………………………​……………… و ماده ………………… اساسنامه به شرح فوق اصلاح می گردد.

ج: به خانم / آقای ………………​……………… احدی از سهامداران (یا احدی از مدیران یا وکیل رسمی شرکت) وکالت داده می شود ضمن مراجعه به اداره ثبت شرکت ها نسبت به ثبت صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص تغییر موضوع فعالیت شرکت سهامی خاص و پرداخت حق الثبت و امضاء ذیل دفاتر ثبت اقدام نماید.

امضا هیات رئیسه جلسه:

رئیس جلسه ……………​………………

ناظر جلسه ……………​………………

ناظر جلسه ……………​………………

منشی جلسه ……………​………………

نکاتی که در ارسال صورتجلسه باید رعایت شود؟

تذکرات:

1- کلیه صورتجلسات می بایست روی سربرگ نامه های شرکت مربوطه پس از امضاء اشخاص ذی سمت و با مهر آن شرکت تهیه و ارسال گردد.

2- در صورتی که موضوع شرکت کلاً تغییر یابد. یا مواردی در آن اصلاح گردد. یا مواردی به آن الحاق گردد، بطور کامل در صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص تغییر موضوع و یا موارد فوق الذکر شرکت سهامی خاص نوشته شود.

دریافت مجوز فعالیت از مراجع ذی صلاح

در صورتی که موضوع قبل از ثبت نیاز به اخذ مجوز لازم از مراجع خاصی باشد. می توانید بدوا به مرجع مربوطه مراجعه و مجوز لازم را دریافت و بهمراه صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده تحویل اداره ثبت شرکت ها نمایید. و هم چنین می توانید صورتجلسه را به اداره ثبت شرکت ها ارسال نموده و استعلام از مرجع ذیصلاح را دریافت. و به آن مرجع مراجعه و پس از اخذ مجوز به اداره ثبت شرکت ها تحویل نمایید.

مجمع عمومی فوق العاده با مسئولیت محدود
ادامه مطلب

امضای هیات رئیسه جلسه

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص تغییر موضوع فعالیت یا دیگر مواد اساسنامه شرکت سهامی خاص در دو نسخه تنظیم و کلیه صفحات به امضای هیات رئیسه جلسه برسانید. و 1 نسخه آن تحویل اداره ثبت شرکت ها نمایید.

حضور اکثریت سهامداران در مجمع عمومی فوق العاده

در صورتی که مجمع عمومی با حضور اکثریت سهامداران شرکت برگزار شده رعایت تشریفات دعوت وفق اساسنامه شرکت و مواد لایحه اصلاحی قانون تجارت ایران ماده (99) الزامی است.

در صورتی که مجمع عمومی با حضور اکثریت سهامداران برگزار شده اصل روزنامه حاوی آگهی دعوت بهمراه صورتجلسه تحویل اداره ثبت شرکت ها شود.

چه کسانی صورتجلسه را امضا می کنند؟

نام سهامداران حاضر در مجمع عمومی فوق العاده و تعداد سهام آنها در یک لیست بنویسید. و به امضای آنها برسانید.  و هیات رئیسه مجمع صحت آن را تأیید نماید.  و بهمراه صورتجلسه تحویل اداره ثبت شرکت ها گردد.

مدت زمان ارسال صورتجلسه به اداره ثبت شرکت ها

صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده در خصوص تغییر مواد اساسنامه شرکت سهامی خاص حداکثر ظرف یک ماه از تاریخ برگزاری جلسه تحویل اداره ثبت شرکت ها شود.

سامانه ثبت مجمع عمومی فوق العاده شرکت سهامی خاص

کلیه اقدامات پذیرش صورتجلسات از طریق سامانه اینترنتی به آدرس HTTPS://IRSHERKAT.SSAA.IR صورت می گیرد.

جهت دسترسی به کلیه اطلاعیه ها و بخشنامه ها و آخرین راهنمایی های مربوط به چگونگی پذیرش و ثبت درخواست تاسیس و ثبت تغییرات اینترنتی علاوه بر مراجعه به راهنمای سایت تک نیک ثبت می توان از پایگاه اطلاع رسانی ثبت شرکت ها به آدرس http://sherkat.ssaa.ir نیز جهت بهره برداری لازم استفاده نمود.

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
X

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست مطالب

خبر نامه

اولین نفری باشید که از مقاله‌ها و تخفیف‌های ویژه مطلع می‌شوید.

تماس با تک نیک ثبت

با تیم تک نیک ثبت - صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده سهامی خاص