مشاوره رایگان

هزینه، مراحل و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

در این مقاله توضیح کاملی از تمامی هزینه ها و تعرفه ها و مراحل ثبت شرکت بصورت گام به گام و همچنین کلیه مدارک مورد نیاز ثبت شرکت سهامی خاص در تهران برای شما عزیزان تشریح شده است. امیدواریم توانسته باشیم، جواب سوالات و ابهامات ثبتی شما عزیزان را داده باشیم.

شرکت‌هایی که تمامی سرمایه آن در موقع تاسیس منحصراً توسط مؤسسین تأمین گردیده‌است سهامی خاص نامیده می‌شوند. در این نوع شرکت عبارت (شرکت سهامی خاص) باید قبل‌از نام شرکت یا بعد از آن بدون فاصله با نام شرکت در کلیه اوراق بهادار و اخبار اطلاعیه‌ها و آگهی‌های شرکت به‌طور روشن و خوانا قید شود.

جهت کسب مشاوره ثبت شرکت سهامی خاص در تهران و با مسئولیت محدود به شماره 09189414281 تماس حاصل فرمایید.

مراحل و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران min 300x200 - هزینه، مراحل و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران
هزینه، مراحل و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

موضوع فعالیت شرکت سهامی خاص در تهران

موضوع فوق موضوع فعالیت هر شرکتی نشان‌دهنده هویت و اهدافی می‌باشد که این شرکت جهت آن منظور تشکیل گردیده‌است. شخص حقوقی تنها می‌تواند درباره موضوعاتی عمل نماید که در موضوع شرکت بیان شده باشد. به‌موجب این امر شرکت سهامی خاص موضوع شرکت را وسیع می‌تواند استفاده کند.
موضوع فعالیت شرکت سهامی خاص بیانگر زمینه کاری آن و معرف حوزه خدمات آن است این موضوعات طیف وسیعی از حوزه‌ها را دربر می‌گیرند و بسیار متنوع و گسترده می‌تواند باشد همچنین تصمیم‌گیری در مورد موضوع فعالیت شرکت سهامی خاص و نوع فعالیت آن پیش‌از ثبت قانونی شرکت الزامی است. هرگونه تغییری در نور زمینی نیز پس‌از ثبت رسمی منوط به طی کردن روال قانونی تغییرات شرکتی که به‌موجب آن برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده جهت تغییر موضوع فعالیت می‌باشد.

مزایای ثبت شرکت در تهران کدامند؟

 •  شرکت ها و موسسات غیرتجاری زمانی رسمیت پیدا خواهند کرد، که ثبت شوند. و در واقع حقوقی، قانونی و رسمی شدن کسب و کار آن ها با تاسیس شرکت اتفاق خواهد افتاد.
 •  پس از تاسیس شرکت، فعالیت های آن شرکت قانونمند می شود. و بعد از آن تحت حمایت قانون و دولت قرار می گیرد.
 •  تاسیس شرکت در تهران به فعالیت های آن شرکت اعتبار می بخشد.
 •  با ثبت شرکت در استان تهران امکان اخذ و اعطای نمایندگی و درنتیجه گسترش فعالیت های تجاری شرکتتان خواهید داشت.
 •  بعد از ثبت شرکت شما می توانید از تسهیلات و وام های بانکی بهره مند گردید.
 •   از مزایای ثبت شرکت در تهران می توان به امکان ارتباط و مبادلات تجاری با شرکت های معتبر در سایر کشورها اشاره نمود.
 •  همچنین با تاسیس شرکت شما امکان حضور در مزایده ها و مناقصه ها را خواهید داشت.

معایب تاسیس شرکت در تهران چیست؟

 1.  الزام خرید یا اجاره دفتری مناسب برای شرکت
 2.  الزام تهیه پلمپ دفاتر شرکت و ثبت تمام امور مالی شرکت در آنها
 3. تعرفه هایی همچون حقوق کارکنان، حق بیمه آن ها و مالیات و ….

حدود فعالیت شرکت سهامی خاص در تهران

موضوع فعالیت هر شرکت سهامی خاص در بند د ماده ۲ اساسنامه آن قید می‌گردد. که نشان از هویت و اهدافی است که آن شرکت برای آن منظور تشکیل شده‌است. این نوع شرکت فقط درباره‌ی موضوعاتی می‌تواند عمل کند. که در موضوع شرکت تصریح‌شده باشد. به این جهت اصولاً کلیه شرکت‌های سهامی خاص موضوع شرکت را وسیع تعریف می‌کنند. تا بتوانند کلیه اموری را که لازم باشند اما انجام دهند.

هیات مدیره شرکت سهامی خاص در تهران

هیئت‌مدیره اصولاً مسئول اداره کلیه عملیات شرکت است. و حق نظارت در کلیه امور شرکت را دارد. لذا هر شرکت سهامی خاص به وسیله هیئت‌مدیره‌ای که از بین صاحبان سهام انتخاب‌شده و کلاً یا بعضاً قابل عزل می‌باشند، اداره خواهد شد.  و تعداد آن‌ها در شرکت سهامی خاص حداقل ۳ نفر می‌باشد. تعداد اعضای هیئت‌ مدیره با توجه به این‌که در فوق گفته شد، ۳ نفر می‌باشد.  و لازم است که سمت‌های آن‌ها هم قبل‌از تاسیس تعریف شده باشد.  که بدین‌ترتیب می‌باشند: رییس هیئت‌مدیره، نایب‌رئیس هیأت‌مدیره و عضو اصلی هیات مدیره

هزینه، روال و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

اصولی که در انتخاب اعضای هیئت‌ مدیره شرکت سهامی خاص باید در نظر گرفت:

۱-مدیران شرکت اصولاً از طرف مجمع عمومی شرکا انتخاب می‌شوند.
۲-مدیران شرکت‌های سهامی خاص باید از بین صاحبان سهام انتخاب شوند.
۳-مدت انتخاب مدیران در شرکت سهامی خاص حداکثر ۲ سال می‌باشد.
۴-مدیران در هر موقع قابل عزل می‌باشند.
۵-سمت مدیریت قابل‌واگذاری به دیگری نیست.

سرمایه شرکت سهامی خاص در تهران

سرمایه‌ی این نوع شرکت در موقع تاسیس در تهران همانند شرکت با مسئولیت محدود کمتر از یک میلیون ریال نخواهد بود. و هرگاه تمام یا قسمتی از سرمایه به‌طور غیرنقدی باشد، باید تمام آن تأدیه گردیده و صورت تقدیر (ارزیابی) آن به تفکیک در اظهارنامه منعکس‌شده باشد.

لازم به ذکر است که تقویم سرمایه غیر نقد توسط کارشناس رسمی دادگستری به عمل خواهد آمد. و متذکر می‌گردد. که برخلاف شرکت سهامی عام ارزش اسمی سهام شرکت سهامی خاص بدون هیچ‌گونه محدودیتی و منابع صدیقی سرمایه‌داران شکار و از تقسیم کل سرمایه شرکت بر تعداد کل سهام مشخص می‌گردد.

شرکت سهامی خاص نمی‌توانند سهام خود را برای پذیره‌نویسی یا فروش در بورس اوراق بهادار توسط بانک‌ها عرضه نمایند.

تعداد اعضای شرکت سهامی خاص در تهران

حداقل تعداد اعضای شرکت سهامی خاص ۵ نفر  خواهد بود. که ۳ نفر به‌عنوان سهام‌دار شرکت و عضو هیئت‌ مدیره می‌باشند. و ۲ نفر به‌عنوان بازرس باید باشند.

درصورتی‌که شرکت ۳ نفر روزنامه‌نگار تاسیس گردد این ۳ نفر اعضای هیئت‌مدیره محسوب می‌گردند. که ۱ نفر به‌عنوان رییس و مدیر و ۱ نفر به‌عنوان نایب‌رئیس هیئت‌مدیره و نیز نفر به‌عنوان عضو اصلی هیات مدیره انتخاب می‌شود.

 بازرسان شرکت، یکنفر به عنوان بازرس اصلی و  نفر دیگر به عنوان بازرس علی‌البدل که توسط مجمع عمومی موسسین هنگام تاسیس شرکت و در مجمع عمومی عادی موقع ثبت تغییرات شرکت انتخاب می گردند. لازم به ذکر است، بازرسان نباید سهام‌دار شرکت باشند.

مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در تهران 850x500 - هزینه، مراحل و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران
مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

1۱-اظهارنامه باید تکمیل‌شده و با قید نام و نام خانوادگی مؤسسین به امضاء آنان برسد.

۲-۲ جلد اساسنامه که باید تمام صفحات آن به امضاء سهام‌داران رسیده باشد.

۳-۲ نسخه صورت‌جلسه مجمع عمومی مؤسسین که به امضاء سهام‌داران و بازرسان وسیله باشد.

۴-۲ نسخه صورت‌جلسه‌ی هیأت‌مدیره که به امضاء مدیران منتخب مجمع عمومی رسیده باشد.

۵-فتوکپی شناسنامه در صورت لزوم فتوکپی کارت ملی کلیه سهام‌داران و بازرسان.

۶-ارائه گواهی پرداخت حداقل ۳۵ درصد سرمایه شرکت از بانکی که حساب شرکت در شرف تأسیس در آن‌جا بازشده است

تذکر دستوراتی که مقداری از سرمایه‌ی آورده‌ی غیر نقدی باشد. (اموال منقول‌و غیر منقول) ارائه تقویم نامه کارشناس رسمی دادگستری الزامی است. و در هر صورتی که اموال غیر منقول جزء سرمایه شرکت قرارداده شود ارائه اصل سند مالکیت ضروری می‌باشد.

۷- ارائه مجوز در صورت نیاز منابع ارائه کارشناس اداره ثبت شرکت‌ها

۸-پرداخت حق ثبت مربوط به مربوط در اداره مالیات

هزینه، مراحل و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

اساسنامه شرکت سهامی خاص در تهران

اساسنامه شرکت تمامی تشکیلات و طرز اداره و امور شرکت را مشخص می‌کند. اساسنامه شرکت را می‌توان مثل یک قرارداد تشبیه کرد.  زیرا در قرارداد رضایت کلی طرفین برای تصحیح یا تغییر آن لازم می باشد. درصورتی‌که قانون تجارت تصویب اساسنامه را به اکثریت تجویز می‌کند.

بنابراین مقررات مربوط به عقد قرارداد در مورد شرکت‌های ثانوی صادق نیست. و شرکت را باید سازمان حقوقی مستقلی دانست که قانون برای آن مقرراتی وضع کرده‌است.  بنابراین عملاً از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار می‌باشد.

ولی این بدان معنا نیست که  غیرقابل‌تغییر باشد. بلکه در مواقع ضروری و بنا به تشخیص مجمع عمومی فوق‌العاده هر یک از مواد آن را به شرطی که مغایرت با مفاد قانون تجارت پیدا نکند. می‌توان تغییر داد.  و قبلاً گفته شد که اساسنامه مطابق ماده ۸ لایحه اصلاحی قانون تجارت تهیه و تنظیم شود.

اظهارنامه شرکت سهامی خاص در تهران

اظهارنامه درواقع سند ثبت شرکت سهامی خاص است که مفاد آن بایستی از سوی مؤسسان براساس ماده ۷ لایحه اصلاحی قانون تجارت تنظیم شود.

مراحل ثبت شرکت در اهواز
ادامه مطلب

یادآوری می‌گردد کلیه مدارکی که از بدو تاسیس و ثبت شرکت و انجام تغییرات بعدی شرکت به مرجع ثبت شرکت‌ها تحویل داده می‌شود.

اولاً باید در ۲ نسخه تنظیم‌شده باشند.

ثانیاً پس‌از ثبت شرکت یا ثبت تغییرات شرکت نسخه‌ای از آن‌ها ممهور به مهر مرجع ثبت شرکت‌ها شده و به متقاضی تسلیم شود. به ریسک متقاضی باید آن‌ها را در پرونده ثبتی تشکیل شده و در محل شرکت نگهداری نموده و در صورت نیاز به ارائه به سایر ادارات و بانک‌ها تصور مصدق آن‌ها را ارائه نماید انداخته و اصل مدارک یادشده مختص خود شرکت می‌باشد.

مجامع عمومی شرکت سهامی خاص در تهران

با در نظر گرفتن حقوق صاحبان سهام، بالاترین مرجع شرکت‌های سهامی خاص مجمع عمومی می‌باشد. که در حکم قوه مقننه می‌باشد که اصول و طرز کار و عملیات شرکت را تعیین نموده، مدیران و بازرسان شرکت را انتخاب و عملیات آن را بررسی و تأیید یا تصحیح می‌کند.

تصمیمات مجمع عمومی

در صورتی معتبر است که تشریفات مقرر در قانون و اساسنامه برای دعوت و تشکیل حد نصاب سهام حاضر و اکثریت لازم در نظر گرفته شود. کلاس ج چنانچه این تشریفات رعایت نگردد. کما تصمیمات متخذه باطل بوده و هر شخص ذی‌نفع می‌تواند تقاضای ابطال آن را بنماید. حتی اگر کلیه صاحبان شرکت موافقت خود را با تصمیمات اعلان دارند.

زیرا در شرکت‌های سهامی صاحبان سهام جزء به جزء به وسیله شرکت در مجامع عمومی که صحیحاً و تشکیل شد و باشند نمی‌توانند اظهارنظر نمایند.

تصمیمات متخذه در مجامع عمومی واجد اهمیت یکسان نیستند. بعضی از تصمیمات مربوط به امور عادی و جاری شرکت است. که قانون حد نصاب و اکثریت کمتری برای آن قائل شده‌است. و برخی دیگر که ممکن است در اساسنامه شرکت تغییراتی دهد و حتی مخالف عقد شرکت باشد.

مجامع عمومی شرکت‌های سهامی خاص در تهران

الف: مجمع عمومی مؤسس

به: مجمع عمومی عادی

ج: مجمع عمومی فوق‌العاده

مجمع عمومی مؤسسین شرکت سهامی خاص

این مجمع اولین مجموعه‌ای است که در آن تعهد کنندگان سهام شرکت حاضر می‌شوند. تا اساس شرکت را به تصویب و تأیید کند.

۱-رسیدگی به‌گزارش مؤسسین و تصویب آن و همچنین احراز پریز پذیره‌نویسی کلیه سهام شرکت  و تأییدیه مبالغ لازم یا به‌عبارتی تأیید تعهد و کلیه سرمایه شرکت و پرداخت تمام یا قسمتی از آن که اعلام شده‌است.

۲-تصویب تقویم آورده های غیرنقدی

۳-تصویب اساسنامه شرکت 

۴-انتخاب مدیران شرکت

۵-انتخاب بازرسان شرکت

۶-تنظیم و تأیید اظهارنامه ثبت شرکت سرقت هفت‌-تعیین روزنامه کثیرالانتشار که هر گونه دعوت و اطلاعیه بعدی برای سهام‌داران تا تشکیل اولین مجمع عمومی عادی در آن منتشر خواهد شد.

هزینه، مراحل و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

مجمع عمومی عادی شرکت سهامی خاص در تهران

مجمع عمومی عادی شرکت سهامی خاص در تهران سال قبل مجمع عمومی عادی مجموعه‌ای است که برای امور عادی و جاری شرکت تشکیل می‌شود.

زیرا صاحبان سهام به وسیله تشکیل مجمع عمومی در اداره امور شرکت با تعیین هیئت‌مدیره و بازرسان دخالت نموده و بعداً نیز عملیات آن‌ها را مورد تأیید و تصویب قرار می‌دهند.

این مجمع اجباراً و یا معمولاً چند ماهی بعد از پایان سال مالی شرکت تعیین می‌شود. زیرا بعد از خودروی سال مالی (معمولاً پایان هر سال هجری شمسی) باید حساب‌های شرکت بسته و ترازنامه و حساب سود و زیان آن تنظیم در: که البته بستگی به حجم عملیات شرکت دارد و یادآوری می‌گردد که کلیه شرکت‌ها باید اظهارنامه مالیاتی و ترازنامه و حساب سود و زیان خود را در ظرف ۴ ماه بعد از پایان سال مالی به ادارات دارایی تسلیم نمایند. (تیرماه هرسال می‌باشد).

وظایف مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده شرکت سهامی خاص

۱-رسیدگی به ترازنامه و حساب سود و زیان سال مالی قبل و صورت دارایی و مطالب و دیون شرکت و صورت‌حساب دوره عملکرد سالانه شرکت

۲-انتخاب اعضای اصلی و علی‌البدل هیات مدیره  و انتخاب آنان به هنگامی‌که مدت مدیریت آنان بعد از ۲ سال منقضی شده باشد.

۳-انتخاب یا تجدید انتخاب بازرس و بازرسان اصلی و علی‌البدل

۴-تصویب ترازنامه و تفاوت تضمین در رابطه با تقسیم سود بین صاحبان سهام و همچنین ذخایر شرکت

۵-تعیین روزنامه کثیرالانتشار که آگهی‌ها و اطلاعیه‌های شرکت‌ها مجمع عمومی عادی سال یا سال بعد در آن انتشار خواهد یافت. (بنابراین لازم است که هر سال نسبت‌به تعیین روزنامه کثیرالانتشار اقدام کرد و آن

۶-تعیین خط‌مشی شرکت و تصفیه اقدام به عملی که به‌اصطلاح شرکت باشد. مشروط به این‌که در صلاحیت مجمع عمومی فوق‌العاده نباشند.

۷ تصویب یا و یا رد پیشنهاداتی که از طرف هیات مدیره و بازرسان یکی از سهامداران می‌شود.

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سهامی خاص در تهران

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سهامی خاص در تهران سال مجمع عمومی فوق‌العاده مجمعی است. که برای تغییرات اساس شرکت تشکیل می‌شود. و تصمیمات این مجمع ممکن است تغییراتی در عقد و قرارداد شرکت بدهد. و اینجاست که دیگر نمی‌توان اساس شرکت را بر عقد دانست، زیرا دراین‌صورت لازم بود که کلیه سهام‌داران تغییرات لازم را تصویب نماید.

نکته درصورتی‌که قانون اجازه می‌دهد تغییرات مزبور به اکثریت آراء سهام اتخاذ شود و صاحبان سهام مخالف مجبور به تبعیت از تصمیمات مجمع عمومی می‌باشند.

قانون اکثریت بیشتری را برای تصویب تصمیمات مزبور پیش‌بینی نموده و تشریفاتی نیز برای دعوت و تشکیل مجامع عمومی فوق‌العاده مقرر داشته‌است. این مجمع را می‌توان در هر موقع که لازم باشد دعوت کرد.

حدود و اختیارات مجمع عمومی فوق العاده در سهامی خاص

هر گونه تغییر در مواد اساسنامه یا در سرمایه شرکت یا انحلال شرکت قبل‌از موعد منحصراً در صلاحیت مجمع عمومی فوق‌العاده می‌باشد.

از صاحبان سهام شرکت سهامی هر مقر مقتضی بدانند می‌توانند با تصمیم مجمع عمومی فوق‌العاده و چنانچه اکثریت صاحبان سهام مایل به ادامه عملیات شرکت نباشند شرکت را منحل نمایند.

و یا بالعکس درصورتی‌که شرکت برای مدت معینی تشکیل‌شده باشد. صاحبان شرکت می‌توانند به‌موجب رای مجمع عمومی فوق‌العاده نسبت‌ به ادامه حیات شرکت تصمیم گرفته و آن را تمدید کرد.

آدرس و اقامتگاه قانونی شرکت سهامی خاص در تهران

هر شرکت دارای اقامتگاه مخصوصی است که همان مرکز شرکت می‌باشد. و این اقامتگاه اصلی شرکت است. و در واقع آدرس شرکت محلی است که اداره شخص حقوقی در آن‌جا می باشد. و هر شرکت سهامی خاص که در تهران تاسیس گردد.

و مرکز اصلی آن در محلی از تهران باشد، یک شرکت ایرانی محسوب می‌ گردد. آدرس در شرکت سهامی خاص بر اساس ماده ۲ اساسنامه آن می‌باشد. که باید دارای کدپستی معتبر باشد.

و نزد اداره پست منطقه ای از تهران مورد تایید باشد. و در سامانه آن اداره به ثبت رسیده باشد. لازم به ذکر است آن تغییر آدرس شرکت سهامی خاص، براساس اساسنامه آن توسط هیات مدیره این نوع شرکت تغییر می‌یابد.

یعنی برای تغییر آدرس شرکت سهامی خاص، باید صورتجلسه هیات مدیره با دستور جلسه تغییر آدرس شرکت را تنظیم و به ثبت رساند.

راهنمای گام به گام ثبت و تاسیس شرکت ها در اصفهان
ادامه مطلب

هیأت‌ رئیسه شرکت سهامی خاص

هیئت‌رئیسه در ۲ نوع مجمع انتخاب می‌شوند مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فوق‌العاده سر خرد در مجمع عمومی عادی و یا فوق‌العاده در هنگام برگزاری مجمع و ۴ نفر به‌عنوان هیأت‌رئیسه انتخاب می‌گردد که مسئولیت این افراد اداره مجمع عمومی می‌باشد.

سمت‌های هیئت‌رئیسه عبارت‌اند از: و رئیس مجمع، منشی مجمع، ناظر اول مجمع، ناظر دوم مجمع

لازم است که سمت منشی مجمع نباید سهام‌دار شرکت باشند که بهتر است منشی مجمع از بازرسان انتخاب گردد.

انواع ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

شرکت سهامی خاص یک نوع از انواع شرکت ها در قانون تجارت جمهوری اسلامی ایران می باشد. و می توان انواع موضوع های فعالیت شرکت وجود دارد. که می توان در قالب سهامی خاص آن را به ثبت رساند.

 • ثبت شرکت خدماتی
 • شرکت پیمانکاری
 • معماری
 • خدمات نظافتی
 • شرکت های مشاوره ای
 • انواع شرکت های دانش بنیان
 • شرکت های حسابداری و حسابرسی
 • شرکت های تولیدی
 • فنی و مهندسی

قیمت، مراحل و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص در تهران فرقی با دیگر استان ها ندارد. لذا مراحل ثبت شرکت در حال حاضر کاملا اینترنتی  می باشد. که برای ثبت شرکت در تهران باید وارد سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری شوید. و مراحل سامانه را گام به گام و همراه با کارشناس ثبت شرکت انجام دهید.

در صورتیکه ثبت شرکت خود را به تیم تک نیک ثبت واگزار کنید.

اولین کار در گام اول اینست که مشاور ثبتی ما با شما تماس حاصل خواهد کرد. و مشاوره تخصصی از مراحل، تعرفه ها، مدارک و قوانین ثبت شرکت سهامی خاص در تهران رو برایتان شرح خواهد داد.

سپس در گام دوم یک فرم از پیش ساخته شده رو برایتان از طریق واتساپ ارسال خواهد کرد. که قبل از آن راهنمایی کاملی از نحوه تکمیل آن برایتان شرح می دهد. و شما پس از تکمیل، برای ما ارسال می کنید.

سامانه ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

در گام سوم کارشناس ثبتی ما مرحله اول سامانه رو تکمیل می نماید.

در گام چهارم کارشناس اداره ثبت شرکت های استان تهران سامانه رو بررسی خواهد کرد. و پس از تایید محتوای سامانه و انتخاب یکی از نام های پیشنهادی از طریق سامانه فرم تایید نام رو برایمان ارسال خواهند کرد. در

گام پنجم پس از پرداخت سرمایه اولیه شرکت و افتتاح حساب به مبلغ 100 هزار تومان و امضای اساسنامه، اظهارنامه، مجمع موسسین و صورتجلسه هیات مدیره توسط اعضای شرکت، (مدارک مورد نیاز ثبت شرکت سهامی خاص در تهران که در اول این مقاله توضیح داده شد.) از طریق پست پیشتاز مدارک ارسال خواهید کرد.

گام ششم پس از تایید محتوای سامانه ای و مدارک ارسالی توسط کارشناس ثبت شرکت استان تهران، نتیجه رو از طریق سامانه و در قالب پیش نویس آگهی تاسیس ارسال خواهد شد.

گام هفتم پس از اخذ مجوز روزنامه رسمی آگهی تاسیس، و پرداخت هزینه آن که حدود 450 هزار تومان است. شرکت شما در این مرحله ثبت نهایی شده و براحتی می توانید پروژه گرفته و فعالیت خود رو بصورت رسمی شروع کنید.

مراحل و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران min compressed - هزینه، مراحل و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران
قیمت مراحل و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

ثبت شرکت رایگان

لازم به توزیح است که ثبت شرکت رایگان در کل کشور یه تبلیغی بیش نیست. زیرا حداقل پرداختی های ثبت شرکت مثلا سهامی خاص، بابت پرداخت هزینه روزنامه رسمی حدود 550 هزار تومان و بابت پست مدارک از طریق باجه های پستی( اداره پست، پست پیشتاز) 45 هزار تومان می باشد. و همچنین هزینه های جانبی دیگری هست. که لازم ندیدم وارد جزئیات هزینه های ثبت شرکت در تهران و یا کل کشور بشویم. فقط اینو خواستم براتون شرح دهم. که ثبت شرکت رایگان فقط برای کشاندن شما جهت برقراری تماس تلفنی با موسسات ثبتی مذکور می باشد.

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

در سایت تک نیک ثبت، تعرفه ثبت شرکت سهامی خاص هیچ فرقی با سایر استان ها و شهرستان های دیگر نخواهد داشت. زیرا تمامی مراحل و مدارک و حتی هزینه ثبت شرکت در تهران، نسبت به سایر شهر های دیگر فرقی ندارد. و تیم ما هزینه اضافی بابت  اینکه تهران شهر بزرگ و یا پایتخت است را دریافت نمی کند.

لذا ما بابت ثبت شرکت سهامی خاص در تهران، مبلغ 950 هزار تومان دریافت می کنیم.

جهت استعلام و مشاوره ثبت شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود به شماره 09189414281 تماس حاصل فرمایید.

هزینه ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در تهران

هزینه ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در تهران در سایت ما، هیچ فرقی با سایر استان ها و شهرستان های دیگر نخواهد داشت. و تیم ما بابت ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص به شرح ذیل دریافت می کنیم.

 • هزینه ثبت تغییر آدرس شرکت سهامی خاص در تهران 600 هزار تومان است.
 • تعرفه ثبت تغییر نام شرکت سهامی خاص 600 هزار تومان است.
 • هزینه ثبت کاهش و یا افزایش موضوع فعالیت  600 هزار تومان می باشد.
 • هزینه ثبت تغییر سرمایه (افزایش/کاهش) شرکت سهامی خاص در تهران 800 هزار تومان می باشد.
 • هزینه ثبت مجمع عمومی عادی یا عادی بطور فوق العاده (تغییر و یا تمدید مدیران و بازرسان) شرکت سهامی خاص در تهران 600 هزار تومان است.
 • هزینه ثبت نقل و انتقال سهام شرکت سهامی خاص در تهران 750 هزار تومان است.
 • تعرفه ثبت صورتجلسه هیات مدیره شرکت سهامی خاص در تهران 600 هزار تومان است.
 • هزینه ثبت تغییر تعداد اعضای هیات مدیره شرکت سهامی خاص در تهران 600 هزار تومان است.

هزینه، مراحل و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

مزایای ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

اگر قصد تاسیس شرکت را دارید لازم است آن را ثبت نمایید. ‌زیرا با ثبت شرکت می‌توانید از مزایای آن بهره‌مند شوید. یکی از این مزایا: حمایت‌های دولتی می‌باشد. و می‌توانید از وام و تسهیلات دولتی و مالی استفاده کنید. و از مزایای ثبت شرکت بهره‌مند شوید.

دیگر مزایای ثبت شرکت و جلوگیری از سواستفاده‌های افراد متخلف می‌باشد. همچنین با ثبت شرکت می‌توانید در مزایده‌ها و مناقصه‌ها شرکت نمود.

برای ثبت شرکت سهامی خاص چه مدرک تحصیلی لازم است؟

به‌طورکلی برای ثبت اکثر شرکت‌ها نیازی به داشتن سیلی نمی‌باشد ولی برای ثبت برند باید مدرک تحصیلی نوشته و بر شرکت را داشته باش سرخ برای ثبت شرکت‌های مهندسی می‌توان پیش‌از نابودی شهر بعد از عبور تایمز ۳۰، گروه مهندسین فنی و مهندسی و مهندسین استفاده و در صورت استفاده از هر ۱ از این عبارات باید مدارک تحصیلی مرتبط را ارائه نمود.
مهندسی: به دلیل این‌که این کلمه جمع مهندس است می‌باشد نکته در زمان ثبت مدیریت مدرک چند مدارک چند مهندس را ارائه نمود.
مهندسی و فنی مهندسین نفتی برای استفاده از این عبارت باید یک مدرک مهندسی در زمان ثبت شرکت‌ها ارائه نماید. سر گروه مهندسین دو نکته برای ثبت شرکتی که حاوی این عبارت باشد. محکمه باید کلیه اعضای شدت مدرک مهندسی داشته باشند.
جهت ثبت شرکت حقوقی نیز حداقل یکی از اعضای شرکت باید دارای مدرک تحصیلی در رشته حقوق باشد. همچنین حداقل یکی از وکلای مؤسسه نیز باید بیش‌از ۱۰ سال سابقه در وکالت داشته باشد.

تعرفه، مراحل و مدارک ثبت شرکت سهامی خاص در تهران

جهت کسب مشاوره ثبت شرکت سهامی خاص در تهران و با مسئولیت محدود به شماره 09189414281 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.