تعریف شرکت سهامی خاص

راهنمای مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان

قوانین ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان

این مقاله یک راهنمای کامل و بروز از مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان در سال 1400 می باشد. که امیدواریم برایتان مفید باشد.

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین 2 یا چند نفر برای امور تجاری تاسیس می گردد. معمولا اعضای شرکت با مسئولیت محدود با یکدیگر دوست، فامیل، شریک خوب در شرکتی دیگر، آشنا و یا اعضای یک خانواده هستند. این نوع شرکت سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم نمی گردد. و مسئولیت هر یک از شرکاء در قبال تعهدات و قروض شرکت فقط تا میزان سرمایه اش می باشد. در اسم شرکت باید عبارت (با مسئولیت محدود) قید گردد. تا کسانی که با شرکت معامله می کنند، بدانند با شرکتی معامله می کنند که مسئولیتش محدود به سرمایه اش است. و نیز در نام شرکت نباید نام هیچ یک از شرکاء آورده شود. چون در این صورت فردی که اسمش در نام شرکت قید شده است، در مقابل اشخاص ثالث حکم شریک ضامن در شرکتهای تضامنی را خواهد داشت.

این موارد جزء اصلی ترین خصوصیات شرکت با مسئولیت محدود هست. که برای تنظیم اساسنامه شرکت باید در نظر گرفته شود. تنظیم اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود یکی از موارد کاملا تخصصی می باشد که باید کارشناس با تجربه ای آن را تنظیم کند.

  تلفن کارشناس ما 09189414281 جهت هرگونه سفارش و یا راهنمایی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

Purple White Playful Illustrative Word Puzzle Game Presentation 850x500 - راهنمای مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان
راهنمای مراحل ثبت شرکت با مسئولیت
محدود در اصفهان

ثبت شرکت و تغییرات شرکت با مسئولیت محدود بصورت غیر حضوری در اصفهان

سابقاً جهت ثبت شرکت باید کلیه مراحل با مراجعه حضوری به آدرس اداره ثبت شرکت های اصفهان واقع در:  خیابان کاوه، ابتدای خیابان جابرانصاری، جنب بانک صادرات انجام می گرفت. اما در حال حاضر فرایند اولیه ثبت شرکت. با مراجعه به سایت اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری اصفهان انجام پذیر می باشد. پس از تایید نهایی و ارسال مدارک لازم جهت اخذ آگهی ثبت به اداره ثبت مراجعه خواهد شد.

دفاتر ثبت شرکت در اصفهان

راهنمای مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان

شما می توانید پروسه ثبت را به یکی از دفاتر ثبت شرکت در اصفهان واگذار کنید. اما لازم است بدانید که فرقی نمی کند موسسه ثبتی در کدام شهر ایران باشد. زیرا این فرآیند آنلاین می باشد. و بهتر است با دفتری کار کنید که دارای سابقه طولانی و تخصص بالا وهمچنین هزینه آن مناسب و در زمان کمتری کار ثبت شرکت را انجام دهد.

با توجه به شرایطی که اینروزها کرونا در اصفهان و دیگر نقاط کشور بوجود آورده است. صلاح اینست که در صورتیکه شرایط ثبت شرکت و تغییرات بصورت غیر حضوری، برای شما فراهم باشد، از این فرصت استفاده کنید. چراکه این فرصت برای شما امتیازات خوبی به همراه دارد. ازجمله اینکه بجای حضور فیزیکی در محل، با یک تماس تلفنی می توانید به امور ثبت ی شرکت خود بپردازید. که این امر در کنار کمک بزرگی که به سلامتی شما می کند، باعث می شود بسیاری از هزینه های مربوطه در شرایط ثبت بصورت حضوری حذف شود. تیم تک نیک ثبت هم باتوجه به این موارد تصمیم بر آن دارد، که از طریق فعالیت غیر حضوری این فرصت را برای شما ایجاد کند تا با آرامش خاطر بیشتر به انجام امور ثبتی خود بپردازید.

  تلفن کارشناس ما 09189414281 جهت هرگونه سفارش و یا راهنمایی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

 

مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان با تک نیک ثبت

پس از اولین مشاوره توسط کارشناس ثبتی باتجربه ما، سپس یک فرم که شامل تمامی موارد ثبت شرکت مسئولیت محدود در اصفهان می باشد. را از طریق واتساپ و یا ایمیل و یا هر راه ارتباطی که برای شما راحت باشد، به شما ارسال می کنیم. این فرمی که از ما می گیرید. شامل اطلاعاتی از قبیل: سمت اعضای هیات مدیره و اعضای عادی شرکت با مسئولیت، میزان سرمایه شرکت که حداقل 100 هزار تومان است. و تعداد سهم الشرکه هر یک از اعضای شرکت، آدرس و کد پستی شرکت، صاحبان امضاء های مجاز شرکت (کسانی که دارای حق امضاء در شرکت می باشند). 5  اسم شرکت پیشنهادی که به ترتیب اولویت انتخاب اسم برای شرکت و همچنین حدود یک برگ انواع موضوع فعالیت آماده برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود شما در اصفهان و غیره… می باشد.

کارشناس ما راهنمایی کاملی در خصوص تکمیل این فرم را به شما می دهد. پس از تکمیل فرم توسط شما و تطبیق مشخصات اعضای شرکت بر اساس کارت ملی آنها و انتخاب موضوع فعالیت که این مورد با راهنمایی کارشناس ما تکمیل می گردد. و انتخاب اسم شرکت که هر اسم حداقل 3 کلمه ای باید باشد. شما این فرم را برای ما (از طریق واتساپ یا ایمیل و غیره …) ارسال می نمایید.

هیات مدیره شرکت با مسئولیت محدود

هیات مدیره در شرکت با مسئولیت محدود حداقل 2 نفر می باشد. که توسط مجمع عمومی عادی (شرکاء) برای مدت نا محدود و یا محدود که در آن صورت مدت آن مشخص شده باشد، انتخاب می شوند. وظیفه اجراء و مدیریت شرکت با مسئولیت محدود برعهده هیات مدیره می باشد. اجرای مصوبات مجامع عمومی و  اساسنامه مصوب و مقررات داخلی شرکت و انتخاب و عزل مدیرعامل از جمله وظایف اصلی هیات مدیره شرکت با مسئولیت محدود می باشد.

صورتجلسه هیات مدیره توسط اعضای هیات مدیره (شرکاء) و مدیرعامل شرکت برگزار می گردد. در این صورتجلسه مقرراتی از جمله: تعیین سمت هیات مدیره و انتخاب مدیر عامل و انتخاب صاحبان امضاء های مجاز، تغییر آدرس شرکت و افزایش و یا کاهش سرمایه شرکت انجام می گردد.

در اکثر اساسنامه های شرکت با مسئولیت محدود تصمیم گیری در خصوص تغییر آدرس شرکت در یک واحد ثبتی، بر عهده صورتجلسه هیات مدیره می باشد.

هیات نظار در شرکت با مسئولیت محدود زمانی باید انتخاب شوند، که شرکاء شرکت 12 نفر به بالا باشند. هیات نظار در شرکت با مسئولیت محدود هر سالی یکبار انتخاب خواهند شد.

راهنمای قوانین انتخاب نام شرکت 

راهنمای مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان

کسانی که می‌خواهند شرکت ثبت کنند حتما باید برای انتخاب اسم شرکت شان فکر کنند. و تحقیقات زیادی را انجام دهند. انتخاب نام شرکت در مدت زمان کوتاه و بدون فکر و بررسی باعث خطا در آن می شوید. اگر در انتخاب نام عجولانه عمل نمایید. بعد از گذشت زمان ممکن است مجبور به تغییر آن اسم کنید. و تغییر اسم شرکت احتمالا باعث   می شود که به شهرت و اعتبار اجتماعی شرکت تان  ضربه بزند.

شرکت سهامی چیست؟
ادامه مطلب

اسم شرکت بخشی از هویت و شخصیت شرکت است. نکته مهم دیگر سختگیری‌های قانونی و حقوقی می باشد. و باید برای پیشگیری از مشکلات قانونی پیشرو حتما در انتخاب نام دقت به خرج داده و پیشگیرانه عمل کنید.  اسم شرکت باید نشان‌دهنده موضوع و کارکرد آن باشد.  نباید پیش از این توسط شرکت دیگری ثبت شده باشد. سعی کنید اسامی تان نسبت به دیگران متمایز باشد. و وجه تمایز شرکت را نشان دهد. بهتر است قبل از انتخاب و اقدام برای ثبت آن حتما استعلام اسم شرکت از سامانه استعلام شناسه ملی شرکت را بگیرید. تا اسم انتخاب شده شما تکراری نباشد. اسم انتخابی تان حتما باید از 3 کلمه یا بیشتر باشد. سعی کنید از کلمات خاص استفاده شود.

بهترین اسم برای شرکت چه اسمی است

اسم خوب اسم است که در اولین مواجهه، به خوبی هویت و موضوع فعالیت شرکت را نمایش دهد. بهترین اسم الزاما شامل کلمات عجیب با خارجی  و نامفهوم نیست. اسم خوب اسمی است که به راحتی تلفظ شود. و به سادگی به خاطر سپرده شود. همیشه در انتخاب اسم در مورد معنی آن تحقیق کنید. برخی از کلمات ممکن است در گویش و یا لهجه‌های دیگر معنای متفاوت و خنده داری داشته باشد. البته این مساله بیشتر زمانی مهم می‌شود که بخواهید در سطح بین‌المللی نام خود را ثبت کنید.

تفاوت و مقایسه شرکت با مسئولیت محدود با شرکت سهامی خاص

راهنمای مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان

از سوالات متداولی که بسیاری از مراجعه کنندگان با آن مواجه می شوند، این است که ثبت شرکت با مسئولیت محدود بهتر است یا سهامی خاص؟  در پاسخ به این سوال باید گفت که تاسیس شرکت با مسئولیت محدود آسان تر از ثبت شرکت های سهامی می باشد. و با حداقل 2 نفر شریک می توان شرکت را تاسیس کرد. ولی برای حداقل ثبت شرکت سهامی خاص باید یک هیات مدیره متشکل از 3 نفر و 2 نفر بازرس آورد. در شرکت با مسئولیت محدود مدت انتخاب مدیران بدون محدودیت می باشد. ولی در شرکت سهامی خاص باید مدیران حداکثرتا 2 سال و بازرسان برای مدت 1 سال مالی تمدید و یا تغییر داده شوند.

مقایسه سهام و سرمایه شرکت با مسئولیت محدود با سهامی خاص

شرکت با مسئولیت محدود باید تمام سرمایه را در بدو تاسیس پذیره نویسی و واریز شود. اما این پرداخت ممکن است صوری باشد. یعنی فقط تاییدیه مدیر عامل برای آن کافیست. ولی در شرکت سهامی خاص می توان حداقل ۳۵ درصد سرمایه اولیه شرکت بدو تاسیس به حساب شرکت واریز و حتما گواهی بانکی ارائه گردد. در شرکت با مسئولیت محدود ورقه سهم الشرکه صادر نمی شود. این سهم الشرکه نمی تواند به صورت اوراق تجاری قابل انتقال صادر شوند. ولی در شرکت سهامی خاص نقل و انتقال سهام مشروط به موافقت مدیران شرکت یا مجامع عمومی آزاد می باشد. همچنین برای شرکت در بعضی از مناقصات و مزایدات و یا دریافت تسهیلات بانکی، شرکت سهامی خاص نسبت به شرکت مسئولیت محدود برتری داشته باشد.

Purple White Playful Illustrative Word Puzzle Game Presentation 2 850x500 - راهنمای مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان
ثبت سامانه ای شرکت در 4 گام جهت ثبت با مسئولیت محدود در اصفهان

ثبت سامانه ای شرکت در 4 گام جهت ثبت با مسئولیت محدود در اصفهان

گام اول:ثبت اولیه شرکت با مسئولیت محدود در سامانه

پس از بررسی فرم تکمیل شده توسط کارشناس با تجربه ما و تاییدیه نهایی از جانب شما، ما شروع به کار ثبت سامانه شرکت سهامی خاص می کنیم. مرحله بعد که شرکت شما رو در سامانه به ثبت رساندیم. و پذیرش نهایی رو زدیم در نتیجه پس از آن منتظر بررسی کارشناس ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت های واحد ثبتی اصفهان می مانیم. که این پروسه 1 الی 2 روزه ای است.

گام دوم: پرینت مدارک ثبت شرکت از طریق سامانه

پس از بررسی کارشناس اداره ثبت شرکت های اصفهان و تایید آن، کارشناس ما به سامانه مراجعه و نسبت به پرینت تایید اسم شرکت اقدام می نماید. و برگه تایید اسم شرکت را تحویل شما خواهد داد. لازم به ذکر است که در مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود نیازی به گواهی بانکی مبنی بر واریز سرمایه شرکت نیست.و فقط مدیر عامل شرکت تایید نماید که سرمایه تعهدی را نقدا تحویل گرفته باشد. بعد از این مرحله کارشناس ثبت تک نیک به سامانه ثبت شرکت ها مراجعه و پرینت کردن مدارک که شامل پرینت صورتجلسات و اظهارنامه و اساسنامه و غیره …  را انجام می دهد. و ما فایل صورتجلسات رو به شما ارسال می نماییم. و اعضای شرکت ذیل کلیه مدارک ارسالی امضاء می نمایند. پس امضای کلیه مدارک لازم، همراه برابر اصل کردن مدارک شناسایی اعضای شرکت  آن را به اداره پست اصفهان می برید.

گام سوم:

ارسال صورتجلسات از طریق پست پیشتاز اصفهان

بعد از امضای صورتجلسات و اساسنامه و اظهرنامه و شرکتنامه شرکت با مسئولیت محدود آنگاه شما این مدارک را از طریق پست پیشتاز به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری اصفهان ارسال می نمایید. پس از آن بارکد پستی اخذ شده از اداره پست را به کارشناس ما ارسال نموده و مرحله ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری به اتمام می رسد. کارشناس اداره ثبت شرکت های اصفهان محتوای سامانه و مدارک ارسالی را با هم تطبیق داده و در صورتیکه مغایرتی در سامانه و مدارک ارسالی نباشد. پیش نویس آگهی ثبت شرکت با مسئولیت محدود را صادر می نماید.

 

گام چهارم: انجام روزنامه رسمی و روزنامه کثیر الانتشار

مرحله آخر انجام روزنامه رسمی جمهوری اسلامی شرکت سهامی خاص شما را انجام خواهیم داد. و شرکت شما پس از انجام روزنامه رسمی می تواند شروع به فعالیت کند. پس از روزنامه انجام روزنامه رسمی ما روزنامه کثیرالانتشار شرکت شما را انجام خواهیم داد.

  تلفن کارشناس ما 09189414281 جهت هرگونه سفارش و یا راهنمایی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

سفارش ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان 

راهنمای مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان

در صورتی که تمایل دارید ثبت شرکت خود را به ثبت تک نیک بسپارید. تنها با تکمیل فرم طراحی شده از طرف کارشناسان ما که شامل تمامی موارد مورد نیاز ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد. و آن هم در یک برگ می باشد، را تکمیل نمایید. و مابقی کار را ما با آسودگی خاطر و کمترین هزینه ممکن انجام خواهیم داد. و دیگر نیازی به مراجعه حضوری شما نیست.

فرم ارسالی تک نیک ثبت شامل چه مواردی می باشد

در این فرمی که ما از طریق واتساپ و یا ایمیل برای شما ارسال می کنیم. شامل تمامی موارد مورد نیاز برای ثبت شرکت مسئولیت محدود می باشد. ازجمله: میزان سرمایه شرکت، میزان سهم الشرکه شرکاء، سمت هر یک از شرکا. آدرس و کد پستی محل شرکت، دارندگان حق امضاء در شرکت، 5 اسم پیشنهادی شرکت که به ترتیب اولویت که حداقل 3 کلمه ای باشند. و موضوع فعالیت شرکت، علاوه بر فرم مشخصات شرکت، ما برگه ای دیگر که شامل حدود 10 خط موضوع فعالیت مرتبط با فعالیت شرکت را به شما خواهیم داد. تا دیگر برای جستجوی این مورد، وقت و زمان خود را تلف نکنید.

مشاغل خانگی جهاد کشاورزی
ادامه مطلب

انواع شرکت های قابل ثبت در اصفهان

شرکت با مسئولیت محدود

شرکت سهامی خاص

شرکت تعاونی

شرکت تضامنی

شرکت نسبی

شرکت مختلط غیر سهامی

شرکت مختلط سهامی

شرکت سهامی عام

*موسسات حقوقی و غیرتجاری می توان در سامانه ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری واحد ثبتی اصفهان به ثبت رساند.

مراکز واحدهای ثبت شرکت ها در استان اصفهان

راهنمای مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان

اداره ثبت شرکت نجف آباد

اداره ثبت شرکت خوانسار

اداره ثبت شرکت گلپایگان

اداره ثبت شرکت اردستان

اداره ثبت شرکت نائین

ثبت شرکت در اصفهان

اداره ثبت شرکت نطنز

اداره ثبت شرکت سمیرم

اداره ثبت شرکت شهررضا

اداره ثبت شرکت فلاورجان

اداره ثبت شرکت خمینی شهر

اداره ثبت شرکت شاهین شهر

 

مدارک مورد نیاز ارسال به اداره ثبت شرکت ها جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان

 

بیشترین آمار ثبت شرکت در اصفهان به ثبت شرکت با مسئولیت محدود اختصاص دارد که در ادامه مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود را شرح می دهیم :

 

۱- دو برگ امضاء شده از تقاضانامه شرکت با مسئولیت محدود

 

۲- دو برگ امضاء شده از شرکتنامه شرکت

 

۳- دو نسخه امضاء شده از اساسنامه مصوب شرکت

 

۴- اصل مجوز صادره از مرجع صلاحیتدار (در صورتیکه موضوع فعالیت شرکت نیاز به اخذ مجوز داشته باشد.)

 

5- دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت، امضاء شده توسط هیات رئیسه و هیات مدیره و بازرسان

آدر روزنامه رسمی کشور به آدرس و هزینه ی انتشار آگهی را نیز صرفاَ به صورت اینترنتی پرداخت نمایند

6- دو نسخه صورتجلسه صورتجلسه هیئت مدیره شرکت، امضاء شده توسط هیات مدیره شرکت

 

۷- اقرارنامه  کلیه اعضاء هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مبنی بر نداشتن سوء پیشینه کیفری و نداشتن محدودیت قانونی برای عضویت در هیات مدیره و مدیرعامل شرکت وهمچنین قبول و امضای سمت در هیات مدیره.

جزئیات هزینه های تاسیس با مسئولیت محدود در اصفهان در سال 1400

راهنمای مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان

هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود با سرمایه ثبتی 100 هزار تومان و تعداد اعضای دو نفر در اصفهان سال 1400 به شرح ذیل می باشد:

برابر اصل کردن مدارک شناسایی سهامداران در دفاتر ثبت شهرستان اصفهان : 20 هزار تومان

هزینه دریافت تاییدیه کد پستی از اداره پست اصفهان به تعداد 2 کد: 32 هزار تومان

قیمت و تعرفه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سایت تک نیک ثبت همراه با تخفیف 2 ماهه 450 هزار تومان.

هزینه و تعرفه روزنامه رسمی  256 هزار تومان و تعرفه انتشار آگهی ثبت شرکت در روزنامه کثیرالانتشار 328 هزار تومان.

46 هزار تومان هزینه ارسال مدارک از طریق پست پیشتاز شهرستان اصفهان در سال 1400 :

 

نحوه محاسبه هزینه روزنامه رسمی شرکت ها در سال 1400

نحوه محاسبه هزینه روزنامه رسمی شرکت ها بستگی به میزان موضوع و تعداد اعضای شرکت دارد. و به صورت آنلاین و علی الحساب محاسبه می شود و باید پرداخت شود. برای ثبت آگهی در روزنامه رسمی، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر ثبتی اصفهان نیست. می بایست تمامی مراحل را از طریق پورتال روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران انجام دهید. و هزینه انتشار آگهی صرفا به صورت اینترنتی پرداخت نمایید.
علاوه بر درج آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی کشور، باید آن آگهی را در روزنامه های کثیرالانتشار نیز انتشار دهید. هزینه روزنامه کثیرالانتشار نیز همانند روزنامه رسمی از همان قوانین تبعیت کرده و فقط کمی هزینه آن بالاتر می باشد.

هزینه دفاتر کل، روزنامه و دفتر دارایی اصفهان در سال 1400

هزینه دفتر دارایی، دفاتر کل، روزنامه با توجه به اینکه تعداد برگ های آنها، در واحدهای ثبتی متفاوت است.
4- جهت تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی، ابتدا باید به میزان 2 در 1000 سرمایه شرکت به اداره امور مالیاتی و دارایی شهرستان مربوطه پرداخت نمایید. و سپس فیش های آن را جهت تشکیل پرونده و دریافت کد اقتصادی واریز گردند.

لیست هزینه های ثبت شرکت ها در اصفهان سال جاری

راهنمای مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان: 450 هزار تومان

قیمت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کلیه شهرستان های استان اصفهان : 450 هزار تومان

تعرفه ثبت شرکت تضامنی: 450 هزار تومان

تعرفه ثبت موسسه حقوقی: 450 هزار تومان

قیمت ثبت شرکت نسبی: 450 هزار تومان

قیمت ثبت شرکت مختلط سهامی: 450 هزار تومان

تعرفه ثبت شرکت مختلط غیر سهامی: 450 هزار تومان

قیمت ثبت شرکت تعاونی: 500 هزار تومان

این هزینه ها در سال 1400 در اصفهان  توسط سایت تک نیک ثبت می باشد. این تخفیف ویژه برای مدت 2 ماه است.

  تلفن کارشناس ما 09189414281 جهت هرگونه سفارش و یا راهنمایی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

 

لیست هزینه های ثبت تغییرات شرکت ها دراصفهان سال 1400

هزینه ثبت تغییرات شرکت ها در سال 1400 و هزینه ثبت شرکت در اصفهان، در سایت تک نیک ثبت تغییر آنچنانی نکرده است. و کلیه قیمت ها نصف قیمت در کل کشور می باشد. این تخفیف ویژه برای مدت 2 ماه می باشد.

کلیه قیمت های ثبت تغییرات شرکتها به شرح ذیل می باشد:

قیمت ثبت تغییر آدرس همه شرکتها: 300 هزار تومان است.

هزینه و تعرفه ثبت تغییر موضوع فعالیت همه شرکتها: 300 هزار تومان.

تعرفه ثبت تغییرات در خصوص تغییر تعداد اعضای هیات مدیره شرکت ها باز هم 300 هزار تومان است.

قیمت ثبت تغییر نام شرکت در کلیه شرکت ها : 300 هزار تومان می باشد.

هزینه ثبت صورتجلسات هیات مدیره کلیه شرکتها: 300 هزار تومان.

تعرفه ثبت مجمع عمومی عادی یا عادی بطور فوق العاده جهت تمدید هیات مدیره و بازرسان 300 هزار تومان است.

هزینه ثبت صورتجلسه نقل و انتقال سهام با خروج یک نفر و جاگزینی آن: 300 هزار تومان.

هزینه ثبت صورتجلسه در خصوص افزایش سرمایه شرکت با حداقل اعضاء 300 هزار تومان.

کلیه صورتجلسات فوق با حداقل تعداد اعضای شرکت می باشد. که به ازای افزایش هر نفر 30 هزار تومان نا قابل بیشتر اخذ می گردد.

  تلفن کارشناس ما  09189414281 جهت هرگونه سفارش و یا راهنمایی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

 

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email
X

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست مطالب

خبر نامه

اولین نفری باشید که از مقاله‌ها و تخفیف‌های ویژه مطلع می‌شوید.

تماس با تک نیک ثبت

با تیم تک نیک ثبت - راهنمای مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان