موضوع فعالیت دام و طیور و کشاورزی

موضوع فعالیت شرکت های کشاورزی در حوزه دام و طیور یکی از بخش‌های مهم صنعت کشور محسوب می‌شوند. این شرکت ها به کشتار، پرورش و تولید محصولات حیوانی مانند گوشت، آب مرغ، تخم مرغ، شیر و… می‌پردازند. فعالیت های این شرکت ها شامل تامین نیازهای غذایی جامعه، ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم و غیره می باشد.

فعالیت شرکت دام و طیور 850x500 - موضوع فعالیت شرکت دام و طیور
موضوع فعالیت شرکت دام و طیور

 موضوع فعالیت کشتارگاه و تاسیسات سردخانه

موضوع فعالیت کشتارگاه و تاسیسات سردخانه یکی از مهمترین قسمت‌های زنجیره تأمین مواد غذایی در صنعت کشاورزی است. شرکت های کشاورزی نقش مهمی را در تولید و فرآوری محصولات کشاورزی ایفا می‌کنند.

ایجاد دامداری صنعتی و کشتارگاه و تأسیسات بسته بندی گوشت –  ایجاد سردخانه و تأسیسات مورد لزوم – ایجاد کارخانجات تهیه خوراک و دام و طیور – خرید وسایل حمل و نقل یخچالدار برای فرآورده های کشاورزی و دامی.

موضوع پرورش دام و طیور

پرورش دام و طیور، به عنوان یکی از مهمترین موضوع فعالیت شرکت های کشاورزی در ایران، تأمین نیازهای گوشت، محصولات لبنی و طیور در بازار داخلی را بهبود می بخشد. این صنعت، استانداردهای بالایی را در بهره وری و کیفیت محصولات خود حائز است.

– فروش محصولات موضوع فعالیت  – خرید وسایل حمل و نقل فرآورده های کشاورزی و دامی –  وارد کردن خوراک دام و طیور از خارج از کشور در صورت لزوم – خرید دام و طیور و نطفه از داخل و خارج کشور – عقد قراردادهای خرید و یا مشارکت با تولیدکنندگان داخلی علوفه.

موضوع فعالیت شرکت کشت و صنعت

و خوراک دام و طيور – تسطیح اراضی و ایجاد و نگهداری راههای ارتباطی داخل حوزه عمل شرکت – خرید یا اجازه ،زمین ساختمان منازل کارکنان و انبار و آغل و اصطبل و سایر ساختمانها و تأسیسات لازم – تهیه و تدارک مواد اولیه – وسایل نقلیه و ماشین آلات و ادوات کشاورزی و دامداری مورد احتیاج – انجام سایر امور و معاملات مربوط به شرکت – شرکت با تصویب مجمع عمومی و رعایت مقررات مربوط برای حصول هدفهای خود مجاز است. با شرکتهای ایرانی و خارجی در داخل و خارج کشور مشارکت کند. و وام و  اعتبار از بانکها و مؤسسات اعتباری داخلی و خارجی بر طبق قوانین و مقررات مربوط تحصیل نماید.

پیشنهاد می شود که مقاله موضوعاتی که نیاز به اخذ مجوز در ثبت شرکت دارند. را مطالعه فرمایید.

 

نمونه فعالیت خدمات کشاورزی، دام و طیور

موضوع شرکت انجام عملیات کشاورزی و دامداری و ایجاد صنایع و فرآورده های کشاورزی و دامی است شرکت برای تأمین منظورهای فوق می تواند به انجام امور زیر اقدام نماید:

ادامه مطلب
تعریف شرکت تجاری و تفاوت آن با شرکت های مدنی 

احیای اراضی و کشت نباتات علوفه ای و غلات برای تعلیف احشام و دام و طیور –  درختکاری اعم از اشجار مثمر و غیر مثمر –  احداث مزارع به منظور پرورش دام و طیور – کشت نباتات صنعتی و تولید علوفه – ایجاد صنایع تبدیل و بهبود مواد خام تولیدی به مواد قابل مصرف –  ایجاد دامداری صنعتی و کشتارگاه و تأسیسات بسته بندی گوشت.

ایجاد سردخانه و تأسیسات مورد لزوم –  ایجاد کارخانجات تهیه خوراک و دام و طیور – خرید وسایل حمل و نقل فرآورده های کشاورزی و دامی – وارد کردن خوراک دام و طیور از خارج از کشور در صورت لزوم – خرید دام و طیور و نطفه از داخل و خارج کشور.

مقاله نمونه موضوع فعالیت شرکت سهامی خاص را هم ببینید.

موضوع فعالیت شرکت علوفه و خوراک دام و طیور

– عقد قراردادهای خرید و یا مشارکت با تولیدکنندگان داخلی علوفه و خوراک دام و طيور – تسطیح اراضی و ایجاد و نگهداری راههای ارتباطی داخل حوزه عمل شرکت – خرید یا اجازه ،زمین ساختمان منازل کارکنان و انبار و آغل و اصطبل و سایر ساختمانها و تأسیسات لازم. – تهیه و تدارک مواد اولیه – وسایل نقلیه و ماشین آلات و ادوات.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست