مشاوره رایگان

موضوع فعالیت دام و طیور و کشاورزی

موضوع فعالیت شرکت های کشاورزی در حوزه دام و طیور یکی از بخش‌های مهم صنعت کشور محسوب می‌شوند. این شرکت ها به کشتار، پرورش و تولید محصولات حیوانی مانند گوشت، آب مرغ، تخم مرغ، شیر و… می‌پردازند. فعالیت های این شرکت ها شامل تامین نیازهای غذایی جامعه، ایجاد اشتغال مستقیم و غیر مستقیم و غیره می باشد.

فعالیت شرکت دام و طیور 850x500 - موضوع فعالیت شرکت دام و طیور
موضوع فعالیت شرکت دام و طیور

 موضوع فعالیت کشتارگاه و تاسیسات سردخانه

موضوع فعالیت کشتارگاه و تاسیسات سردخانه یکی از مهمترین قسمت‌های زنجیره تأمین مواد غذایی در صنعت کشاورزی است. شرکت های کشاورزی نقش مهمی را در تولید و فرآوری محصولات کشاورزی ایفا می‌کنند.

ایجاد دامداری صنعتی و کشتارگاه و تأسیسات بسته بندی گوشت –  ایجاد سردخانه و تأسیسات مورد لزوم – ایجاد کارخانجات تهیه خوراک و دام و طیور – خرید وسایل حمل و نقل یخچالدار برای فرآورده های کشاورزی و دامی.

موضوع پرورش دام و طیور

پرورش دام و طیور، به عنوان یکی از مهمترین موضوع فعالیت شرکت های کشاورزی در ایران، تأمین نیازهای گوشت، محصولات لبنی و طیور در بازار داخلی را بهبود می بخشد. این صنعت، استانداردهای بالایی را در بهره وری و کیفیت محصولات خود حائز است.

– فروش محصولات موضوع فعالیت  – خرید وسایل حمل و نقل فرآورده های کشاورزی و دامی –  وارد کردن خوراک دام و طیور از خارج از کشور در صورت لزوم – خرید دام و طیور و نطفه از داخل و خارج کشور – عقد قراردادهای خرید و یا مشارکت با تولیدکنندگان داخلی علوفه.

موضوع فعالیت شرکت کشت و صنعت

و خوراک دام و طيور – تسطیح اراضی و ایجاد و نگهداری راههای ارتباطی داخل حوزه عمل شرکت – خرید یا اجازه ،زمین ساختمان منازل کارکنان و انبار و آغل و اصطبل و سایر ساختمانها و تأسیسات لازم – تهیه و تدارک مواد اولیه – وسایل نقلیه و ماشین آلات و ادوات کشاورزی و دامداری مورد احتیاج – انجام سایر امور و معاملات مربوط به شرکت – شرکت با تصویب مجمع عمومی و رعایت مقررات مربوط برای حصول هدفهای خود مجاز است. با شرکتهای ایرانی و خارجی در داخل و خارج کشور مشارکت کند. و وام و  اعتبار از بانکها و مؤسسات اعتباری داخلی و خارجی بر طبق قوانین و مقررات مربوط تحصیل نماید.

نحوه انتخاب بازرسان شرکت سهامی
ادامه مطلب

پیشنهاد می شود که مقاله موضوعاتی که نیاز به اخذ مجوز در ثبت شرکت دارند. را مطالعه فرمایید.

 

نمونه فعالیت خدمات کشاورزی، دام و طیور

موضوع شرکت انجام عملیات کشاورزی و دامداری و ایجاد صنایع و فرآورده های کشاورزی و دامی است شرکت برای تأمین منظورهای فوق می تواند به انجام امور زیر اقدام نماید:

احیای اراضی و کشت نباتات علوفه ای و غلات برای تعلیف احشام و دام و طیور –  درختکاری اعم از اشجار مثمر و غیر مثمر –  احداث مزارع به منظور پرورش دام و طیور – کشت نباتات صنعتی و تولید علوفه – ایجاد صنایع تبدیل و بهبود مواد خام تولیدی به مواد قابل مصرف –  ایجاد دامداری صنعتی و کشتارگاه و تأسیسات بسته بندی گوشت.

ایجاد سردخانه و تأسیسات مورد لزوم –  ایجاد کارخانجات تهیه خوراک و دام و طیور – خرید وسایل حمل و نقل فرآورده های کشاورزی و دامی – وارد کردن خوراک دام و طیور از خارج از کشور در صورت لزوم – خرید دام و طیور و نطفه از داخل و خارج کشور.

مقاله نمونه موضوع فعالیت شرکت سهامی خاص را هم ببینید.

موضوع فعالیت شرکت علوفه و خوراک دام و طیور

– عقد قراردادهای خرید و یا مشارکت با تولیدکنندگان داخلی علوفه و خوراک دام و طيور – تسطیح اراضی و ایجاد و نگهداری راههای ارتباطی داخل حوزه عمل شرکت – خرید یا اجازه ،زمین ساختمان منازل کارکنان و انبار و آغل و اصطبل و سایر ساختمانها و تأسیسات لازم. – تهیه و تدارک مواد اولیه – وسایل نقلیه و ماشین آلات و ادوات.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.