کلیه هزینه و تعرفه های ثبت شرکت در مشهد و خراسان رضوی توسط سایت ما تک نیک ثبت، با حداقل تعداد قانونی شرکت ها و موسسات غیر تجاری می باشد. که این تخفیف تا پایان خرداد ماه 1402 می باشد.

ثبت شرکت در مشهد min min compressed 500x500 - هزینه ثبت شرکت در مشهد
فهرست تعرفه های ثبت شرکت در مشهد

لیست هزینه های ثبت شرکت ها در مشهد

تعرفه ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد: 1300000 تومان

هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دیگر شهر های استان مشهد : 1300000 تومان

قیمت ثبت شرکت تضامنی: 130000 تومان

تعرفه ثبت موسسه حقوقی در مشهد و خراسان : 1500000 تومان

تعرفه ثبت شرکت نسبی: 1300000 تومان

قیمت ثبت شرکت مختلط سهامی: 1300000 تومان

تعرفه ثبت شرکت مختلط غیر سهامی: 1300000 تومان

هزینه ثبت شرکت تعاونی: 3500000 تومان هم سامانه هوشمند تعاون و هم سامانه ثبت شرکت ها می باشد.

این قیمت ها در خرداد سال 1402در مشهد و خراسان رضوی توسط سایت ما تک نیک ثبت می باشد. این تخفیف ویژه برای مدت 1 ماه می باشد.

 

لیست هزینه و قیمت ثبت تغییرات شرکت ها در مشهد و خراسان در سال 1402

تعرفه ثبت تغییرات شرکت ها در سال 1401 و هزینه ثبت شرکت در مشهد و خراسان رضوی، در سایت ما تک نیک ثبت تغییر آنچنانی نکرده است. و کلیه تعرفه ها نصف قیمت در کل کشور می باشد. این تخفیف ویژه برای مدت یک ماه می باشد.

کلیه قیمت های ثبت تغییرات شرکتها به شرح ذیل می باشد:

قیمت ثبت تغییر آدرس همه شرکتها: 550 هزار تومان است.

هزینه و تعرفه ثبت تغییر موضوع فعالیت همه شرکتها: 550 هزار تومان.

تعرفه ثبت تغییرات در خصوص تغییر تعداد اعضای هیات مدیره شرکت ها در مشهد باز هم 550 هزار تومان است.

هزینه ثبت تغییر نام شرکت در کلیه شرکت ها : 550 هزار تومان می باشد.

هزینه ثبت صورتجلسات هیات مدیره کلیه شرکتها: 550 هزار تومان.

تعرفه ثبت مجمع عمومی عادی و یا عادی بطور فوق العاده جهت تمدید هیات مدیره و بازرسان 550 هزار تومان است.

هزینه ثبت صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده با دستور جلسه: نقل و انتقال سهام با خروج یک نفر و جاگزینی آن: 650 هزار تومان.

هزینه ثبت صورتجلسه در خصوص افزایش سرمایه شرکت با حداقل اعضاء 800 هزار تومان.

هزینه ثبت شرکت در سال 1402
ادامه مطلب

کلیه صورتجلسات فوق با حداقل تعداد اعضای شرکت می باشد. که به ازای افزایش هر نفر 25 هزار تومان نا قابل بیشتر اخذ می گردد. و در صورتیکه تعداد اعضای شرکت از 15 نفر بیشتر باشند. هزینه هر نفر به 20 هزار تومان کاهش می یابد.

  تلفن کارشناس ما  09189414281 جهت هرگونه سفارش و یا راهنمایی ثبت شرکت در مشهد و خراسان رضوی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد و خراسان 850x500 - هزینه ثبت شرکت در مشهد
هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد و خراسان

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد و خراسان

شرکت سهامی خاص با حداقل 5 نفر تاسیس می گردد. که 3 نفر ازین 5 نفر به سمت سهامدار و عضو هیات مدیره می باشند. و دو نفر هم به سمت بازرسان شرکت می باشند. سمت هیات مدیره شرکت سهامی خاص: رئیس هیات مدیره و نائب رئیس هیات مدیره و منشی می باشند. سهام شرکت در اختیار این 3 نفر می باشند. که بصورت درصدی در بین این سهامداران تقسیم می گردد. هیات مدیره در مجمع عمومی عادی برای مدت 2 سال انتخاب می شوند.

بازرسان شرکت سهامی خاص توسط مجمع عمومی عادی برای مدت یکسال مالی انتخاب می شوند. و در ضمن بازرسان هیچگونه سهامی در این نوع شرکت ندارند. و همچنین نباید نسبت فامیلی درجه یک با اعضای هیات مدیره شرکت داشته باشند.

کلیه تعرفه های سایت تک نیک در کل کشور یک قیمت می باشد. تعرفه ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد و خراسان رضوی هم همانند سایر استان ها و شهرستان های کل کشور یکی می باشد که در فوق به تفصیل شرح داده شده است.

هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مشهد و خراسان

شرکت با مسئولیت محدود با حداقل 2 نفر عضو هیات مدیره می تواند تاسیس کرد. سمت این مدیران را میتوان یکنفر به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل کرد. و نفر دیگر را به سمت نائب رئیس هیات مدیره انتخاب نمود. مدت انتخاب مدیران شرکت با مسئولیت محدود را می توان هر تعداد سال انتخاب نمود. و حتی برای مدت نامحدود هم انتخاب کرد.

همانطوری که ثبت شرکت سهامی خاص در کل کشور یک قیمت دارد. تعرفه ثبت شرکت با مسئولیت محدود هم توسط سایت ما یک قیمت می باشد. که هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سایت تک نیک 550 هزار تومان می باشد.

هزینه ثبت شرکت در سال 1402
ادامه مطلب

هزینه ثبت شرکت تعاونی در مشهد و خراسان

شرکت تعاونی با حداقل 7 نفر عضو حقیقی و حقوقی تاسیس می گردد. تعاونی با مجوز ادارات تعاون شهرستان و موافقت این اداره تاسیس می گردد. چند سالی هم هست که تاسیس و تغییرات شرکت های تعاونی باید همزمان که در سامانه ثبت شرکت ها تاسیس می شوند، باید هم در سامانه جامع هوشمند تعاون کشور وارد گردد.

تعرفه ثبت شرکت تعاونی با حداقل 7 نفر عضو به مبلغ 3500000 تومان می باشد. هزینه ثبت تغییرات شرکت های تعاونی بابت ثبت هر صورتجلسه 900 هزار تومان می باشد. بابت ثبت تغییر آدرس و موضوع فعالیت و یا تغییر نام 900هزار تومان می باشد.

تعرفه ثبت موسسه غیر تجاری در مشهد

موسسات با حداقل 2 نفر تاسیس می گردند. در موسسات در صورتیکه تعداد اعضایتان کم است. نیازی با انتخاب بازرس ندارید. در صورتیکه قصد تاسیس موسسه غیر تجاری دارید. در سایت تک نیک ثبت هزینه ثبت موسسه غیر تجاری در مشهد و خراسان رضوی به مبلغ 1 میلیون تومان می باشد. موسسات غیر تجاری بیشتر برای کسانی مفید است که در زمینه آموزشی و علمی و فن آوری و خیریه ها و بیماری های خاص و حقوقی فعالیت دارند.

هزینه ثبت موسسه حقوقی در مشهد

موسسات حقوقی با حداقل 2 نفر تاسیس می گردند. در موسسات حقوقی در صورتیکه تعداد اعضایتان کم است. نیازی با انتخاب بازرس ندارید. در صورتیکه قصد تاسیس موسسه حقوقی دارید. در سایت تک نیک ثبت هزینه ثبت موسسه حقوقی در مشهد و خراسان رضوی به مبلغ 650 هزار تومان می باشد. موسسات حقوقی بیشتر برای کسانی مفید است که در زمینه حقوقی و کارشان با دادگاه و وکلا مشهد و خراسان رضوی می باشد مورد نیاز می باشد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست