کلیه هزینه و تعرفه های ثبت شرکت در مشهد و خراسان رضوی توسط سایت ما تک نیک ثبت، با حداقل تعداد قانونی شرکت ها و موسسات غیر تجاری می باشد. که این تخفیف تا پایان تیر ماه 1401 می باشد.

هزینه ثبت شرکت در مشهد
فهرست تعرفه های ثبت شرکت در مشهد

لیست هزینه های ثبت شرکت ها در مشهد

تعرفه ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد: 550 هزار

هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دیگر شهر های استان مشهد : 550 هزار تومان

قیمت ثبت شرکت تضامنی: 550 هزار تومان

تعرفه ثبت موسسه حقوقی در مشهد و خراسان : 600 هزار تومان

تعرفه ثبت شرکت نسبی: 550 هزار تومان

قیمت ثبت شرکت مختلط سهامی: 550 هزار تومان

تعرفه ثبت شرکت مختلط غیر سهامی: 550 هزار تومان

هزینه ثبت شرکت تعاونی: 600 هزار تومان

این قیمت ها در سال 1401 در مشهد و خراسان رضوی توسط سایت ما تک نیک ثبت می باشد. این تخفیف ویژه برای مدت 1 ماه می باشد.

 

لیست هزینه و قیمت ثبت تغییرات شرکت ها در مشهد و خراسان در سال 1401

تعرفه ثبت تغییرات شرکت ها در سال 1401 و هزینه ثبت شرکت در مشهد و خراسان رضوی، در سایت ما تک نیک ثبت تغییر آنچنانی نکرده است. و کلیه تعرفه ها نصف قیمت در کل کشور می باشد. این تخفیف ویژه برای مدت یک ماه می باشد.

کلیه قیمت های ثبت تغییرات شرکتها به شرح ذیل می باشد:

قیمت ثبت تغییر آدرس همه شرکتها: 330 هزار تومان است.

هزینه و تعرفه ثبت تغییر موضوع فعالیت همه شرکتها: 330 هزار تومان.

تعرفه ثبت تغییرات در خصوص تغییر تعداد اعضای هیات مدیره شرکت ها در مشهد باز هم 330 هزار تومان است.

هزینه ثبت تغییر نام شرکت در کلیه شرکت ها : 330 هزار تومان می باشد.

هزینه ثبت صورتجلسات هیات مدیره کلیه شرکتها: 330 هزار تومان.

تعرفه ثبت مجمع عمومی عادی و یا عادی بطور فوق العاده جهت تمدید هیات مدیره و بازرسان 330 هزار تومان است.

هزینه ثبت صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده با دستور جلسه: نقل و انتقال سهام با خروج یک نفر و جاگزینی آن: 370 هزار تومان.

هزینه ثبت صورتجلسه در خصوص افزایش سرمایه شرکت با حداقل اعضاء 400 هزار تومان.

کلیه صورتجلسات فوق با حداقل تعداد اعضای شرکت می باشد. که به ازای افزایش هر نفر 15 هزار تومان نا قابل بیشتر اخذ می گردد. و در صورتیکه تعداد اعضای شرکت از 15 نفر بیشتر باشند. هزینه هر نفر به 12 هزار تومان کاهش می یابد.

  تلفن کارشناس ما  09189414281 جهت هرگونه سفارش و یا راهنمایی ثبت شرکت در مشهد و خراسان رضوی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد و خراسان

شرکت سهامی خاص با حداقل 5 نفر تاسیس می گردد. که 3 نفر ازین 5 نفر به سمت سهامدار و عضو هیات مدیره می باشند. و دو نفر هم به سمت بازرسان شرکت می باشند. سمت هیات مدیره شرکت سهامی خاص: رئیس هیات مدیره و نائب رئیس هیات مدیره و منشی می باشند. سهام شرکت در اختیار این 3 نفر می باشند. که بصورت درصدی در بین این سهامداران تقسیم می گردد. هیات مدیره در مجمع عمومی عادی برای مدت 2 سال انتخاب می شوند.

ادامه مطلب
هزینه ثبت شرکت

بازرسان شرکت سهامی خاص توسط مجمع عمومی عادی برای مدت یکسال مالی انتخاب می شوند. و در ضمن بازرسان هیچگونه سهامی در این نوع شرکت ندارند. و همچنین نباید نسبت فامیلی درجه یک با اعضای هیات مدیره شرکت داشته باشند.

کلیه تعرفه های سایت تک نیک در کل کشور یک قیمت می باشد. تعرفه ثبت شرکت سهامی خاص در مشهد و خراسان رضوی هم همانند سایر استان ها و شهرستان های کل کشور یکی می باشد که در فوق به تفصیل شرح داده شده است.

هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در مشهد و خراسان

شرکت با مسئولیت محدود با حداقل 2 نفر عضو هیات مدیره می تواند تاسیس کرد. سمت این مدیران را میتوان یکنفر به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل کرد. و نفر دیگر را به سمت نائب رئیس هیات مدیره انتخاب نمود. مدت انتخاب مدیران شرکت با مسئولیت محدود را می توان هر تعداد سال انتخاب نمود. و حتی برای مدت نامحدود هم انتخاب کرد.

همانطوری که ثبت شرکت سهامی خاص در کل کشور یک قیمت دارد. تعرفه ثبت شرکت با مسئولیت محدود هم توسط سایت ما یک قیمت می باشد. که هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سایت تک نیک 550 هزار تومان می باشد.

هزینه ثبت شرکت تعاونی در مشهد و خراسان

شرکت تعاونی با حداقل 7 نفر عضو حقیقی و حقوقی تاسیس می گردد. تعاونی با مجوز ادارات تعاون شهرستان و موافقت این اداره تاسیس می گردد. چند سالی هم هست که تاسیس و تغییرات شرکت های تعاونی باید همزمان که در سامانه ثبت شرکت ها تاسیس می شوند، باید هم در سامانه جامع هوشمند تعاون کشور وارد گردد.

تعرفه ثبت شرکت تعاونی با حداقل 7 نفر عضو به مبلغ 600 هزار تومان می باشد. هزینه ثبت تغییرات شرکت های تعاونی بابت ثبت هر صورتجلسه 330 هزار تومان می باشد. بابت ثبت تغییر آدرس و موضوع فعالیت و یا تغییر نامه 330 هزار تومان می باشد.

تعرفه ثبت موسسه غیر تجاری در مشهد

موسسات با حداقل 2 نفر تاسیس می گردند. در موسسات در صورتیکه تعداد اعضایتان کم است. نیازی با انتخاب بازرس ندارید. در صورتیکه قصد تاسیس موسسه غیر تجاری دارید. در سایت تک نیک ثبت هزینه ثبت موسسه غیر تجاری در مشهد و خراسان رضوی به مبلغ 650 هزار تومان می باشد. موسسات غیر تجاری بیشتر برای کسانی مفید است که در زمینه آموزشی و علمی و فن آوری و خیریه ها و بیماری های خاص و حقوقی فعالیت دارند.

هزینه ثبت موسسه حقوقی در مشهد

موسسات حقوقی با حداقل 2 نفر تاسیس می گردند. در موسسات حقوقی در صورتیکه تعداد اعضایتان کم است. نیازی با انتخاب بازرس ندارید. در صورتیکه قصد تاسیس موسسه حقوقی دارید. در سایت تک نیک ثبت هزینه ثبت موسسه حقوقی در مشهد و خراسان رضوی به مبلغ 650 هزار تومان می باشد. موسسات حقوقی بیشتر برای کسانی مفید است که در زمینه حقوقی و کارشان با دادگاه و وکلا مشهد و خراسان رضوی می باشد مورد نیاز می باشد.

ادامه مطلب
هزینه ثبت شرکت

 

ثبت تغییر نام شرکت

ثبت تغییر نام شرکت نحوه ثبت تغییر نام شرکت تغییر نام شرکت با رعایت قوانین و مقررات مربوط به تعیین نام و اساس­نامۀ شرکت مجاز است.  و بر خلاف تغییر نام و نام خانوادگی اشخاص حقیقی محدودیتی برای...

2022-12-08توسط مدیر سایت

نحوه ثبت شعبه یا شعبات شرکت

در مقاله جامع و کامل نحوه ثبت شعبه یا شعبات شرکت”  شعبه شرکت چیست؟ کلیه قوانین و مراحل و نحوه ثبت شعبه شرکت ها برای شما عزیزان توضیح داده ایم. شعبه داخلی شرکت یعنی چه؟ بر اساس ماده دو  آیین...

2022-11-30توسط مدیر سایت

لزوم تعیین نام شرکت و اخذ مجوز قبل از ثبت

لزوم تعیین نام شرکت و اخذ مجوز قبل از ثبت لزوم تعیین نام شرکت قبل از ثبت برای تأسیس هر نوع شرکت تجاری ابتدا لازم است به قسمت تعیین نام در واحدهای ثبت شرکت­ های مراکز استا­ن­ ها مراجعه شود. و نام...

2022-11-30توسط مدیر سایت

راهنمای ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت

راهنمای ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت ثبت تغییرات شرکت آیا می توان در یک شرکت، هم زمان چند تغییر در ارتباط با موارد مختلف انجام داد؟ اساسا کار ثبت تغییرات شرکت چگونه است؟ نحوه ثبت تغییرات شرکت ها به...

2022-11-30توسط مدیر سایت

شرایط ثبت شرکت های تجاری

شرایط ثبت شرکت های تجاری انواع شرکت­های تجاری در ایران طبق ماده ۲۰ قانون تجارت، شرکت­های تجارتی بر هفت قسم است: ۱) شرکت سهامی؛ ۲) شرکت با مسئولیت محدود؛ ۳) شرکت تضامنی؛ ۴) شرکت مختلط غیرسهامی؛ ۵)...

2022-11-07توسط مدیر سایت
نوشتهٔ پیشین
نمونه اساسنامه شرکت های تعاونی مسکن
نوشتهٔ بعدی
نمونه موضوع فعالیت شرکت های خدماتی

مطالبی که ممکن است برایتان مفید باشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

با سفارش خدمات ثبت شرکت و تغییرات در تک نیک ثبت برای بار بعدی 10 درصد تخفیف بگیرید.

آدرس سراسر کشور
08433729937
09189414281
Instagram
Pinterest
Medium
Reddit
Telegram
WhatsApp
ثبت صورتجلسات97%
97%
تاسیس شرکت ها93%
93%
ثبت برند و لوگو80%
80%
ثبت گرید پیمانکاران70%
70%
فهرست