نمونه فرم اقرارنامه مدیریتی

  1. خانه
  2. ثبت شرکت
  3. نمونه فرم اقرارنامه مدیریتی

 

 نمونه فرم اقرارنامه مدیریتی تمامی شرکت ها

 

ضمن تشکر از اعضای حاضر در جلسه مجمع عمومی عادی  مورخ …………………… شرکت ………………………………….. به شماره ثبت:  …….. و شناسه ملی:  …………    بدین وسیله اینجانبان اعضای هیات مدیره بازرسان و مدیر عامل شرکت فوق الذکر ضمن قبولی سمت های ذکر شده تعهد واقرار مینماییم. که دارای سابقه سو پیشینه کیفری نبوده مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل 141 قانون اساسی و مواد 111 و 147 لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت نمی باشیم. و با امضای ذیل ضمن تایید مفاد فوق، بدین وسیله قبولی سمت خود را اعلام میداریم. و مدیر عامل شرکت نیز تعهد و اقرار مینماید. که دارای سابقه سو پیشینه کیفری نبوده باشد. و مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل 141 قانون اساسی و ماده 126لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت نبوده و با امضا ذیل ضمن تایید مفاد فوق، قبولی سمت خود را اعلام میدارد.   

قیمت ثبت شرکت در سال 1400 در سایت تک نیک برای مدت 1 ماه 450 هزار تومان می باشد. و قیمت ثبت تغییرات شرکت ها در این سایت بابت ثبت هر صورتجلسه 300 هزار تومان است.    

 

اقرار نامه مدیران

اقرارنامه فوق را می توان در هر نوع مجمع چه عادی و چه صورتجلسات هیات مدیره بکار برد. و همچنین علاوه بر شرکتهای تعاونی می توان هم در شرکتهای سهامی خاص و  یا با مسئولیت محدود به کار برد. فقط کافیست اسامی مدیران و بازرسان شرکت را در پایین نوشته با قید سمت نوشت. و هرکدام ازآنها جهت تاییدیه جلوی اسم خود امضاء نمایند.

 

 

 

سایت تک نیک ثبت پیشرو در  تعرفه ها و قیمت گذاری ثبت شرکت و تغییرات شرکتها کاملا شفاف عمل کرده است. و دیگر برای اینکه بدانید تعرفه های ثبتی ما چگونه است. نیازی به تماس و یا ارسال پیام به کارشناسان ما نیست.  

قیمت ثبت شرکت فقط و فقط 450 هزار تومان بدون اخذ هزینه های اضافی می باشد.

هزینه ثبت هر صورتجلسه : 300 هزار تومان  

 

ادامه مطلب
چه کسانی نمی توانند مدیر شرکت سهامی باشند؟
نوشتهٔ پیشین
شرایط ثبت شرکت تضامنی
نوشتهٔ بعدی
راهنمای جامع تشکیل شرکت تعاونی

مطالبی که ممکن است برایتان مفید باشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

با سفارش خدمات ثبت شرکت و تغییرات در تک نیک ثبت برای بار بعدی 10 درصد تخفیف بگیرید.

آدرس سراسر کشور
08433729937
09189414281
Instagram
Pinterest
Medium
Reddit
Telegram
WhatsApp
ثبت صورتجلسات97%
97%
تاسیس شرکت ها93%
93%
ثبت برند و لوگو80%
80%
ثبت گرید پیمانکاران70%
70%
فهرست