نمونه فرم اقرارنامه مدیریتی

فرم اقرارنامه مدیریتی 850x500 - نمونه فرم اقرارنامه مدیریتی

 نمونه فرم اقرارنامه مدیریتی تمامی شرکت ها

 

ضمن تشکر از اعضای حاضر در جلسه مجمع عمومی عادی  مورخ …………………… شرکت ………………………………….. به شماره ثبت:  …….. و شناسه ملی:  …………    بدین وسیله اینجانبان اعضای هیات مدیره بازرسان و مدیر عامل شرکت فوق الذکر ضمن قبولی سمت های ذکر شده تعهد واقرار مینماییم. که دارای سابقه سو پیشینه کیفری نبوده مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل 141 قانون اساسی و مواد 111 و 147 لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت نمی باشیم. و با امضای ذیل ضمن تایید مفاد فوق، بدین وسیله قبولی سمت خود را اعلام میداریم. و مدیر عامل شرکت نیز تعهد و اقرار مینماید. که دارای سابقه سو پیشینه کیفری نبوده باشد. و مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل 141 قانون اساسی و ماده 126لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت نبوده و با امضا ذیل ضمن تایید مفاد فوق، قبولی سمت خود را اعلام میدارد.   

قیمت ثبت شرکت در سال 1400 در سایت تک نیک برای مدت 1 ماه 450 هزار تومان می باشد. و قیمت ثبت تغییرات شرکت ها در این سایت بابت ثبت هر صورتجلسه 300 هزار تومان است.    

 

اقرار نامه مدیران

اقرارنامه فوق را می توان در هر نوع مجمع چه عادی و چه صورتجلسات هیات مدیره بکار برد. و همچنین علاوه بر شرکتهای تعاونی می توان هم در شرکتهای سهامی خاص و  یا با مسئولیت محدود به کار برد. فقط کافیست اسامی مدیران و بازرسان شرکت را در پایین نوشته با قید سمت نوشت. و هرکدام ازآنها جهت تاییدیه جلوی اسم خود امضاء نمایند.

 

 

 

سایت تک نیک ثبت پیشرو در  تعرفه ها و قیمت گذاری ثبت شرکت و تغییرات شرکتها کاملا شفاف عمل کرده است. و دیگر برای اینکه بدانید تعرفه های ثبتی ما چگونه است. نیازی به تماس و یا ارسال پیام به کارشناسان ما نیست.  

قیمت ثبت شرکت فقط و فقط 1100000 تومان بدون اخذ هزینه های اضافی می باشد.

هزینه ثبت هر صورتجلسه : 500 هزار تومان  

 

انواع شرکتها در قانون تجارت
ادامه مطلب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست