کلیه فعالیت های ثبتی ما کاملا غیر حضوری و آنلاین می باشد. ثبت شرکت و ثبت تغییرات ارزان را با ما تجربه کنید.تعرفه ثبت شرکت : 400 هزار تومان --- تعرفه ثبت تغییرات شرکت : بابت هر صورتجلسه 200 هزار تومان ---- تخفیفات ثبتی این سایت برای مدت 2 ماه می باشد.

 نمونه اقرارنامه مدیریتی

ضمن تشکر از اعضای حاضر در جلسه مجمع عمومی عادی  مورخ …………………… شرکت ………………………………….. به شماره ثبت:  …….. و شناسه ملی:  …………    بدین وسیله اینجانبان اعضای هیات مدیره بازرسان و مدیر عامل شرکت فوق الذکر ضمن قبولی سمت های ذکر شده تعهد واقرار مینماییم. که دارای سابقه سو پیشینه کیفری نبوده مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل 141 قانون اساسی و مواد 111 و 147 لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت نمی باشیم. و با امضای ذیل ضمن تایید مفاد فوق، بدین وسیله قبولی سمت خود را اعلام میداریم. و مدیر عامل شرکت نیز تعهد و اقرار مینماید. که دارای سابقه سو پیشینه کیفری نبوده باشد. و مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل 141 قانون اساسی و ماده 126لایحه اصلاحی قسمتی از قانون تجارت نبوده و با امضا ذیل ضمن تایید مفاد فوق، قبولی سمت خود را اعلام میدارد.       

اقرار نامه مدیران

اقرارنامه فوق را می توان در هر نوع مجمع چه عادی و چه صورتجلسات هیات مدیره بکار برد. و همچنین علاوه بر شرکتهای تعاونی می توان هم در شرکتهای سهامی خاص و  یا با مسئولیت محدود به کار برد. فقط کافیستاسامی مدیران و بازرسان شرکت را در پایین نوشته با قید سمت نوشت. و هرکدام ازآنها جهت تاییدیه جلوی اسم خود امضاء نمایند.

 

 

 

سایت تک نیک ثبت پیشرو در  تعرفه ها و قیمت گذاری ثبت شرکت و تغییرات شرکتها کاملا شفاف عمل کرده است. و دیگر برای اینکه بدانید تعرفه های ثبتی ما چگونه است. نیازی به تماس و یا ارسال پیام به کارشناسان ما نیست.  

قیمت ثبت شرکت فقط و فقط 400 هزار تومان بدون اخذ هزینه های اضافی می باشد.

هزینه ثبت هر صورتجلسه : 200 هزار تومان  

مطالب مرتبط

جزئیات تعرفه ها و هزینه های ثبت شرکت
تعرفه ها و هزینه های ثبت

تعرفه و هزینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات(مجامع) و کلیه جزئیات تعرفه هر چه تعداد که مجامع دارید

مراحل تشکیل تعاونی
نحوه برگزاری مجامع عمومی

تغییرات در مدیران و بازرسان و انواع مجامع عمومی و همچنین تغییرات در اساسنامه و نحوه برگزاری مجامع

ثبت طرح صنعتی در سال 1400
ثبت شرکت دانش بنیان

مزایای شرکت دانش بنیان و امتیازات این نوع شرکت‌های وبهتر است در چه نوع شرکتی ثبت گردد.

شرکت های تاسیساتی

شرکت تاسیسات ساختمانی ، موضوع فعالیت شرکت های تاسیساتی، شرکت تاسیساتی در قالب سهامی خاص ...

تک نیک ثبت پیشرو
Logo
Enable registration in settings - general