مشاوره رایگان

image 1 compressed 400x400 - هزینه ثبت شرکت در اصفهان در سال 1403
هزینه ثبت شرکت در اصفهان در سال 1403

هزینه ثبت شرکت در اصفهان در سال 1403

با توجه به ابهاماتی که در مورد هزینه های ثبت شرکت و هزینه ثبت تغییرات شرکت در اصفهان وجود دارد. لازم دیدیم که این موضوع رو در مطلبی جداگانه بررسی کنیم. و شفاف سازی های لازم را در این رابطه در اختیارتان قرار دهیم.

هرچند هزینه های محصولات و خدمات در شرایط فشار اقتصادی اخیر، ریتم  ثابت و مشخصی را ندارند، هستند افرادی که در این شرایط هم، بجای کمک به وضعیت اقتصادی مردم از آب گل آلود ماهی می گیرند..!!

هزینه ثبت شرکت در اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست. و طبق مشاهدات و بررسی های  تیم تک نیک ثبت، نوسانات زیادی در قیمت ثبت شرکت و هزینه ثبت تغییرات شرکت و… نیز وجود دارد. که این موضوع مانع شروع به کار خیل عظیمی از جوانان مملکتمان، از جمله جوانان و کارآفرینان استان اصفهان شده است. که بخاطر هزینه های گزاف و گاها بی مورد ثبت شرکت و روند امور ثبتی، از شروع و یا ادامه کار باز مانده اند.

با این اوصاف رویه کاری شرکت تک نیک ثبت بر این اساس بنا نهاده شده که با حداقل هزینه  ممکن به ثبت امور شرکت ی شما بپردازیم. و این تصمیم به صلاح دید تک تک اعضای تیم ما گرفته شده است. و تصمیم بر آن داریم که منابع درآمدی شرکت را بدون اعمال سربار هزینه های گزاف روی تعرفه های ثبتی شرکت و ثبت تغییرات شرکت تامین کنیم. این هزینه ها بصورت شفاف در ذیل قید شده است.

شرایط ثبت شرکت و تغییرات شرکت در اصفهان

موارد تاثیرگذار بر هزینه ثبت شرکت در اصفهان

از جمله موارد تاثیرگذار بر هزینه ثبت شرکت در اصفهان را می توان:  به نوع شرکت، تعداد اعضای شرکاء و هیات مدیره، میزان سرمایه اولیه شرکت،  تعرفه و هزینه آگهی روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار اشاره کرد.

بخش اعظمی از هزینه ثبت شرکت در اصفهان هزینه های واریزی به ادارت مربوطه و هزینه درج آگهی ها در روزنامه می باشد. بخشی دیگر، کارمزد موسسات ثبتی می باشد. به طور کلی این هزینه ها برای ثبت شرکت به شرح ذیل می باشد.

چه هزینه هایی برای ثبت شرکت در اصفهان لازم است

* هزینه تهیه پاکت پستی و اقلام مربوطه و پست مدارک

* هزینه حق الثبت

* حق الوکاله وکیل دادگستری

هزینه انتشار آگهی در روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار. این هزینه با توجه به تعداد کلمات و حروفی که روزنامه مطابق با اطلاعات شرکت شما منتشر می نماید، محاسبه می شود. همچنین نوع روزنامه انتخابی برای انتشار آگهی نیز در هزینه آن تاثیرگذار می باشد. مثلا تعرفه انتشار آگهی در روزنامه ابرار با تعرفه انتشار همان آگهی در روزنامه اطلاعات متفاوت می باشد.

کارمزد سایت ما

همانطور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم. تعرفه ثبت شرکت متفاوت است. و ما در مطلب سعی کردیم. مبنی بر اصل شفاف سازی و واقعیت در انجام خدمات ثبتی که شعار همیشگی ماست. موارد مهم و تاثیر گذار و تعیین کننده هزینه ها را بیان کنیم.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی ازهزینه ثبت شرکت دراصفهان با توجه به نوع شرکت درخواستی شما، با کارشناسان و مشاوران با تجربه ما تماس حاصل فرمایید..

نوع شرکت در هزینه ثبت در سایت تک نیک تاثیری دارد؟

 • شرکت سهامی خاص به دلیل تعدا افراد بیشتری که در خود دارد و طبیعتا متن آگهی روزنامه رسمی و کثیرالانتشار آن بیشتر خواهد بود. با هزینه ثبت یک شرکت مسئولیت محدود کمی تفاوت دارد و بالاتر می باشد. ولی در سایت تک نیک تعرفه ثبت شرکت سهامی خاص همراه با مسئولیت محدود یکی است.

آیا میزان سرمایه ثبتی شرکت در هزینه ثبت تاثیر دارد؟

 • شما در پایان فرآیند ثبت شرکت باید حق التمبر سرمایه شرکت را پرداخت نمایید. این حق تمبر به میزان یک دو هزارم می باشد. در این صورت هرچه سرمایه بیشتری برای شرکت در نظر بگیرید طبیعتا مبلغ حق التمبر آن افزایش خواهد یافت. یعنی مثلا اگر شما  100 میلیون تومان سرمایه اولیه در نظر بگیرید باید 50  هزار تومان به عنوان حق التمبر پرداخت نمایید.
تغییر اعضای هیئت مدیره شرکت
ادامه مطلب

ثبت شرکت و تغییرات شرکت بصورت غیر حضوری در اصفهان

با توجه به شرلیطی که کرونا بوجود آورده است. صلاح اینست که در صورتیکه شرایط ثبت شرکت و تغییرات بصورت غیر حضوری، برای شما فراهم باشد، از این فرصت استفاده کنید. چراکه این فرصت برای شما امتیازات خوبی به همراه دارد. ازجمله اینکه بجای حضور فیزیکی در محل، با یک تماس تلفنی می توانید به امور ثبت ی شرکت خود بپردازید. که این امر در کنار کمک بزرگی که به سلامتی شما می کند، باعث می شود بسیاری از هزینه های مربوطه در شرایط ثبت بصورت حضوری حذف شود. تیم تک نیک ثبت هم باتوجه به این موارد تصمیم بر آن دارد، که از طریق فعالیت غیر حضوری این فرصت را برای شما ایجاد کند تا با آرامش خاطر بیشتر به انجام امور ثبتی خود بپردازید.

لیست هزینه های ثبت شرکت ها در اصفهان سال 1403

هزینه ثبت شرکت سهامی خاص دراصفهان: 2 میلیون تومان 

هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در دیگر شهر های استان اصفهان : 2 میلیون تومان 

قیمت ثبت شرکت تضامنی:2 میلیون تومان 

تعرفه ثبت موسسه حقوقی: 2 میلیون و 200 هزار تومان 

تعرفه ثبت شرکت نسبی: 2 میلیون تومان 

قیمت ثبت شرکت مختلط سهامی: 2 میلیون تومان 

تعرفه ثبت شرکت مختلط غیر سهامی:2 میلیون تومان 

قیمت ثبت شرکت تعاونی: 4 میلیون تومان

این قیمت ها تا فروردین ماه سال 1403 در اصفهان  توسط سایت تک نیک ثبت می باشد. این تخفیف ویژه برای مدت 1 ماه است. 

image 4 compressed 400x400 - هزینه ثبت شرکت در اصفهان در سال 1403
لیست تعرفه های ثبت شرکت در استان اصفهان

لیست هزینه و قیمت ثبت تغییرات شرکت ها دراصفهان سال 1403

هزینه ثبت تغییرات شرکت ها در سال 1403 و هزینه ثبت شرکت در اصفهان، در سایت تک نیک ثبت تغییر آنچنانی نکرده است. و کلیه قیمت ها نصف قیمت در کل کشور می باشد. این تخفیف ویژه برای مدت 2 ماه می باشد.

کلیه قیمت های ثبت تغییرات شرکتها به شرح ذیل می باشد:

قیمت ثبت تغییر آدرس همه شرکتها: 800 هزار تومان است.

هزینه و تعرفه ثبت تغییر موضوع فعالیت همه شرکتها: 800 هزار تومان

تعرفه ثبت تغییرات در خصوص تغییر تعداد اعضای هیات مدیره شرکت ها باز هم 800 هزار تومان است.

قیمت ثبت تغییر نام شرکت در کلیه شرکت ها : 800 هزار تومان می باشد.

هزینه ثبت صورتجلسات هیات مدیره کلیه شرکتها: 800 هزار تومان.

تعرفه ثبت مجمع عمومی عادی یا عادی بطور فوق العاده جهت تمدید هیات مدیره و بازرسان 800 هزار تومان است.

هزینه ثبت صورتجلسه نقل و انتقال سهام با خروج یک نفر و جاگزینی آن: 900 هزار تومان.

هزینه ثبت صورتجلسه در خصوص افزایش سرمایه شرکت با حداقل اعضاء 2 میلیون و 300 هزار تومان.

کلیه صورتجلسات فوق با حداقل تعداد اعضای شرکت می باشد. که به ازای افزایش هر نفر 30 هزار تومان نا قابل بیشتر اخذ می گردد.

  تلفن کارشناس ما  09189414281 جهت هرگونه سفارش و یا راهنمایی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در اصفهان

مدارک لازم ثبت شرکت در اصفهان با توجه به نوع شرکت، در برخی موارد جزئی، تفاوت دارد. اما به طور کلی برای ثبت شرکت  به مدارکی که در ادامه ذکر خواهد شد، نیاز است. بار دیگر یاد آور می شویم. که با برون سپاری ثبت شرکت خود به تک نیک ثبت، تنها با تکمیل یک برگ فرم که براتون ارسال می کنیم شرکت شما به ثبت خواهد رسید. سایر مدارک لازم برای ثبت شرکت را کارشناسان ما به صورت تخصصی تنظیم خواهند کرد.

 مدارک لازم جهت ارسال به اداره ثبت شرکت ها اصفهان 

دو نسخه صورتجلسه هیات مدیره شرکت.

ثبت شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص
ادامه مطلب

دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسسین شرکت.

دو نسخه اظهارنامه یا تقاضانامه ثبت شرکت.

دو نسخه شرکتنامه (در شرکت های سهامی خاص و سهامی عام نیازی به ارائه شرکتنامه نیست).

دو نسخه اساسنامه مصوب شرکت

کپی شناسنامه و کارت ملی اعضای حقیقی شرکت. در صورتی که اعضاء حقوقی باشند، آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات شرکت و شناسنامه و کارت ملی اعضای نماینده شرکت های عضو باید ارائه گردد.

ارائه مجوز فعالیت در صورتیکه موضوع فعالیت شرکت نیاز به مجوز داشته باشد.

گواهی بانکی پرداخت ۳۵ درصد یا بیشتر سرمایه برای شرکت سهامی خاص.

شرکت های ثبت شده در اصفهان 850x500 - هزینه ثبت شرکت در اصفهان در سال 1403
استعلام شرکت های ثبت شده در اصفهان

استعلام شرکت های ثبت شده در اصفهان

خیلی پیش آمده که برای جلوگیری از انتخاب اسم تکراری به هنگام ثبت شرکت می خواهید از اسم شرکت های ثبت شده اطلاع داشته باشید. در این صورت می توانید به سایت شناسه ملی کشور مراجعه کنید. و در آنجا اسم مد نظر خود را وارد نمایید.

بعد از جستجوی اسم شرکت مورد نظر خود، در صورتیکه شرکتی به این اسم به شما نشان داده شد. دیگر باید از این اسم صرف نظر کنید. در این سایت علاوه بر اسم شرکت، همه مشخصات شرکت های ثبت شده را از جمله: شماره ثبت، شناسه ملی و کد پستی، تاریخ تاسیس و نوع شرکت و … را بیابید.

مراکز واحدهای ثبت شرکت ها در استان اصفهان

اداره ثبت شرکت اردستان

اداره ثبت شرکت نجف آباد

اداره ثبت شرکت شهررضا

اداره ثبت شرکت نطنز

اداره ثبت شرکت سمیرم

ثبت شرکت در اصفهان

اداره ثبت شرکت خوانسار

اداره ثبت شرکت خمینی شهر

اداره ثبت شرکت گلپایگان

اداره ثبت شرکت فلاورجان

اداره ثبت شرکت خمینی شهر

اداره ثبت شرکت نائین

اداره ثبت شرکت شاهین شهر

نحوه محاسبه هزینه روزنامه رسمی شرکت ها در اصفهان

نحوه محاسبه هزینه روزنامه رسمی شرکت ها بستگی به تعداد موضوع فعالیت و تعداد اعضاء و سرمایه شرکت دارد. و به صورت آنلاین و علی الحساب محاسبه می گردد. و باید پرداخت شود. برای ثبت آگهی در روزنامه رسمی، دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر ثبتی اصفهان نیست.  و باید تمامی مراحل را از طریق پورتال روزنامه رسمی جمهوری اسلامی انجام دهید. همچنین هزینه انتشار آگهی صرفا به صورت اینترنتی پرداخت نمایید.
علاوه بر درج آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی کشور، باید آن آگهی را در روزنامه  کثیرالانتشار نیز منتشر کنید. هزینه روزنامه کثیرالانتشار نیز همانند روزنامه رسمی از همان قوانین تبعیت میکند. و فقط کمی هزینه آن بالاتر می باشد.

هزینه روزنامه رسمی ثبت شرکت

هزینه روزنامه رسمی ثبت شرکت تا پایان اردیبهشت سال 1403 حدود 900 هزار تومان می باشد. باتوجه به اینکه در مطلب فوق الذکر بیان شد. این هزینه به تعداد کلمات بخصوص تعداد کلمات موضوع فعالیت و تعداد اعضاء شرکت متغیر می باشد. هزینه این روزنامه در ثبت انواع شرکت های مختلف، اختلاف ناچیزی باهم دارند.

هزینه روزنامه کثیرالانتشار هم تقریبا 950 هزار تومان می باشد. که بازهم موارد فوق الذکر در خصوص هزینه روزنامه رسمی هم بر این روزنامه متاثر می باشد. جدیدا انجام روزنامه کثیرالانتشار الزامی به پرداخت آن نیست.

هزینه دفاتر کل، روزنامه و دفتر دارایی شرکت ها


هزینه دفتر دارایی، دفاتر روزنامه و کل با توجه به اینکه تعداد صفحات آنها، در واحدهای ثبتی متفاوت می باشد.
4- جهت تشکیل پرونده مالیاتی و دریافت کد اقتصادی، ابتدا باید به میزان دو در هزار سرمایه شرکت به اداره امور مالیاتی و دارایی شهرستان مربوطه پرداخت نمایید. و سپس فیش های آن را جهت تشکیل پرونده و دریافت کد اقتصادی شرکت تان واریز گردند.

این قیمت ها تا فروردین ماه سال 1403 در اصفهان  توسط سایت تک نیک ثبت می باشد. این تخفیف ویژه برای مدت 1 ماه است.

  تلفن کارشناس ما 09189414281 جهت هرگونه سفارش و یا راهنمایی در خدمت شما عزیزان می باشیم.

مطالب مرتبط

10 دیدگاه. Leave new

 • سلام .جهت ثبت شرکت سرویس اسانسور چه مدارکی لازم است.یک نفر هستم و یک دفتر دار میگیرم.بقیه موارد اطلاع ندارم.راهنمایی بفرمایید.٠٩٣٣٤11111

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   جناب کریمی در ایران جهت تاسیس شرکت با حداقل دو نفر میتونید تاسیس کنید. که بهتره شرکت با مسئولیت محدود باشه. همکارانمون باهاتون تماس خواهند گرفت. و مشاوره لازم را بهتون خواهند داد. در خدمت هستیم.

   پاسخ
 • رامین کرمی
  26 تیر 1402 11:08 ب.ظ

  سلام وقت بخیر،
  لطفا توضیح دهید که ثبت شرکت غیر حضوری به چه صورت هست؟ شما چه کاری انجام میدهید و کار ماچی هست؟ با تشکر

  پاسخ
  • سلام وقت شما بخیر
   کلیه امورات ثبتی از جمله ثبت شرکت و تغییرات شرکت ها و ثبت برند و اختراع و دیگر فعالیت های ثبتی کاملا غیر حضوری شده اند. در صورتیکه کار ثبت شرکت خود را به تیم ما تک نیک ثبت محول فرمایید. تنها کاری که شما پس از امضا و مهر صورتجلسات لازمه انجام دهید. پست مدارک می باشد. در خدمتیم

   پاسخ
 • حامد غزنوی
  16 تیر 1402 2:15 ق.ظ

  سلام وقت شما بخیر
  فرق شرکت سهامی خاص با شرکت مسئولیت محدود در چیست؟ بهتره چه شرکتی رو ثبت کنیم؟ خرید و فروش مصالح ساختمانی دارم،

  پاسخ
  • سلام، شرکت سهامی خاص با 5 نفر عضو تاسیس میشود. ولی با مسئولیت محدود با حداقل 2 نفر مدیر، ولی شرکت سهامی خاص در ادارات دولتی و اکثر سرمایه داران جا افتاده تر و کارایی بیشتری دارد، دو مورد از معایت با مسئولیت محدود اینست که بانک در پرداخت تسهیلات به این نوع شرکت ممانعت میکنند، یا اینکه کمتر تسهیلات میدهند. مورد دوم هم با مسئولیت محدود نمیتواند گرید پیمانکاری (1 تا 5) بگیرد.

   پاسخ
 • حسین نیکوکار
  2 خرداد 1401 10:14 ق.ظ

  سلام درود بر شما
  موضوع فعالیت تاسیس شرکت کامپیوتری آماده دارید؟ ممنون میشم

  پاسخ
 • علی احمدی
  2 خرداد 1401 9:44 ق.ظ

  سلام وقت بخیر
  لطفا هزینه تاسیس شرکت با مسئولیت محدود چقدر هست؟ ممنونم

  پاسخ
  • سلام وقت بخیر
   جهت مشاهده هزینه تاسیس شرکت در عنوان ((لیست هزینه های ثبت شرکت ها در اصفهان سال 1401)) همیشه بروز می باشد.
   موفق و موید باشید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.