تک نیک ثبت

شرکت بازرگانی چگونه تاسیس می شود؟

منظور از شرکت بازرگانی چیست؟

شرکت بازرگانی به یک نوع شرکت که به صورت تجاری به کسب و کار می پردازد اطلاق می شود.
شرکت بازرگانی چگونه تاسیس می شود؟

مراحل ثبت شرکت های بازرگانی

 شرکت بازرگانی چگونه تاسیس می شود؟ ابتدا باید به پایگاه اینترنتی اداره ثبت شرکت ها مراجعه کنید. سپس اطلاعاتی که از شما خواسته شده است. اعم از این اطلاعات: معرفی اسم شرکا، معرفی شعبه های شرکت و تعیین اسم شرکت می باشد را کامل کنید. پس از آن باید اساسنامه شرکت و مدارک موردنیاز و خواسته‌شده را از طریق پست به اداره ثبت شرکت ها ارسال کنید. پس از آن مدارک ارسال‌شده به وسیله ی کارشناس مربوطه، مورد بررسی و ارزیابی نیز قرار می گیرد.
در صورتی که مدارک ارسال‌شده کامل باشد آگهی تاسیس شرکت صادر خواهد شد. پس از آن که مدارک تایید شد، شما باید به صورت حضوری به منظور امضا کردن مدارک دفاتر و همچنین مطابقت مدارک به اداره مربوطه مراجعه نمایید. سپس آگهی تاسیس شرکت در یک روزنامه ی رسمی چاپ و منتشر می شود. سرانجام مراحل ثبت شرکت بازرگانی به پایان می رسد.

سامانه ثبت شرکت بازرگانی

سامانه جامع ثبت شرکت ها به آدرس irsherkat.ssaa.ir عنوان سامانه ای است که به عنوا ن بخشی از سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، امکانات متعددی را در رابطه با شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری از جمله ثبت اینترنتی تاسیس شخصیت حقوقی، ثبت تغییرات، پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی، ثبت نام اظهارنامه دفتر ثبت تجاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.